Tema: Noćna Mora

Odlučio sam pisti blog radi sebe da lakše mogu pratiti svoje ciljeve. Trenutno imam jedan jedini cilj stvoriti bankroll. bar od 1000$.
Za početak ću biti zadovoljan i sa 500$ i da to bar postignem u dva mjeseca nadam se.
Moj početni bankroll bit će oko 70$-75$( 500 kuna).krećem s ciljem sutra ili prekosutra.
Za početak igram ili krećem  SNG 9 sa  buy-in od 1.5$ ;SNG 180 buy-in od 0,50$; SNG 90 buy-in 1$ plus satelite SNG od buy-i can 0,16 do 0,80$. I naravno MTT isti igrati od buy-in 0d 1$ do 5$ ali zavisi od bankroll i satelita ako osvojim,,
Koristim se taktikom upravljanja bankroll od 50 buy-in za SNG ili 100 za MTT (ako budem igrao više stolova), Još se koristim taktikom vođenja bankrolla za SNG i 5% od bankrolla za MTT 2% bankrolla a cash još ne mislim igrati ako budem igrao bit će 5% od bankroll.... Ovaj sam si cilj postavio jer želim imati stalno novaca na računu za igrati dok to ne postignem ne dižem novce nikakve s računa. Igraću na pokerstarsu.Prvi cilj je 100$ pa 500$( zavisi od situacije ako budem  u plusu iznad 500$ možda u toj fazi bi počeo   dizati zaradu ali ispot 500$ ne dižem . Nadam se da če mi se cilj ostvariti i do 1000$ da neću imati potrebe dizati..
Inače sam za sad luzer igrać bez većih zarada i rezultata najbolja mi je reza 3 mjesto za 1$ oko 1400 bilo je regularan format 10min. Ustvari do sad nisam bio ustrajan u svojoj igri i ciljevima igrao sam u tiltu nisam bankrool management se držao u igri dolazilo je do gubitka.Ovo isto pišem jer mi je i cilj da pomoću vas isto nešto naučim, ili da dobijem koji dobar savjet i slično..Isto želim učiti  stjecati vještine pomoću vas..a možda ću morati i tražiti osobnog trenera. I zato je ovo noćna Mora za mene jer želim rezultate pozitivne i poćeti zarađivati...Koristim i HUD kji ima samo osnove za igru VPIP; PFR; AF; Broj ruku odigrano i imam dodatak poker calculator u stvarnom vremenu ali njega baš i ne koristim,ali neka i dobro dođe.nadam se...Ako me krenem počet ću koristiti Holdem Manager..

ovako trenutno izgleda moj graf na poker starsu:
http://s16.postimg.org/kuh20khqd/Shark_Scope_Chart.jpg
nadam se da ću uspjeti ostvariti početne ciljeve i biti poslije u samom vrhu kao igrač ali s profitom...Koliko će mi trebati da to ostvarim? To je moja Noćna Mora.......
Idući put se javlja za mjesec dana ili dok cilj ne postignem i još ako budem ima kavu zanimljivu ruku za prikazati ili pitati kako sam trebao odigrati itd...

Zadnji popravljao green (18-02-2015 00:24:49)

80

2

Re: Noćna Mora

Moja se noćna mora nastavlja.....
18.2 uplatio 500 kuna (71,25$ što da velim jednostavno me ne ide,, što krivih odluka, što sreće, pa provjere  znanja i sreće  i na kraju tropa.... i sad  je pala odluka ili štedim za bank pravi ili svaki mjesec uplaćujem 200-300 kuna i igram SNG 2.5$ dok ne napravim Bank i zdani cilj 1000$ za igrati koma je to ili sam u tiltu  ili sreće nema,, ili  i pojma nema o pokeru ..luzer totani što se toga tiće.. ali nastavljam dalje .Znam da mi je problem u igri i želja za uspjehom .pa ne znam kako da igram  više stolova ili samo jedan stol..ako igram  jedan stol monotonija me ubija i sporost ako više stolova opet  ne valja...jedino što valja da sam odigrao dosta turnira za ovih 11 dana..to je sve koma.....

Evo i  moje kome od grafa.....



http://s3.postimg.org/k42j2xair/Shark_Scope_Chart.jpg


ovi me micro limiti ubijaju od 0.50$ kad igram..
jedino vidim rešenje ili da štedim za veći bank ili savki mjesec uplaćujem 200-300kuna  i gram dok ne osvojim turnir  dok ne dođem do cilja ...
Bitan je za početak početni bank imati da  možeš igrati za profit teška će biti ova godina za mene što se igre tiče ...ova je godina koma ...
koma
......................................................................................................................................................................
javljam se na kraju mjeseca..ili dok tek kad dođem do cilja ili značajnog rezultata...

Zadnji popravljao green (02-03-2015 03:25:39)

10

Re: Noćna Mora

vuk bas voli bit dio ove zajednice, pa stalno radi nove profile big_smile

90

4

Re: Noćna Mora

uplaćuj radije 200-300 kuna svaki mjesec na stednu...tako ces najvise profitirati...GL sa projektom!!!

40