Tema: Downswing-7 mjeseci

Evo kad sam već tu da se malko požalim na ovaj strasan downswing...
Uzelo me i ne prestaje preko pola godine...
Igram ZOOM, male limite i ubi Boga u meni...
Ne sjećam se da sam ijednu sesiju iziša s plusom tih zadnjih 7 mjeseci...
E sad- nije da sam baš bezveznjak, prije ovog stanja sam bio profitabilan igrac i bio sam jako zadovoljan.I još se s nostalgijom sjećam tih dana...
Sad već ne mogu pogodit ni kravu u usku hodniku, A-A mi puše redovito u odigranim hamdovima jer jebeš ti hand gdje 3-betas i svi se bace ( istina da iman preko 80% pobjeda s njima ali redovito svi foldaju na moj 3-bet ili ako sam na BB svi foldaju... a kad se ruka igra- tada sam popušio 100%- tako da mi je profit u 80 handova s A-A okoprilike $5 a u ovih 20 šta gubim odnese vrag $100...)
Ako imam K-K ili Q-Q ili J-J....tada nema mojih karata a na flopu je jebeni AS u nestvarnih 98% ili dva overa ( na Q-Q ili J-J ).
Na A-K redovito pušenje jer već unaprijed znam i flop koji je uvijek tipa: Q-10-9 ili J-10-10, a u onom malom postotku kad pogodim dva para s flopom A-K-6....protivnik se setirao sa šesticama...Pa ti igraj rodijače...
Posebno vodim statistiku za Ac-Kc na ZOOM - u zadnjih 268 puta šta sam ih imao- 12 puta sam pobjedio jer su svi foldali na 3-bet a sve ostale ruke koje su igrane- sve do jedne sam popusio...To mi ne djeluje normalno. al et....varijanca...recimo...
Na A-Q...redovito je flop K-8-6 ili nešto jako nalik tome, a ako u nekom malom postotku i padne AS- naletio sam na A-K....ODVRATNO...
Naravno da se dese i drugačije ruke....Imam recimo J-J....flop je J-7-3...i cini mi se da sam napokon dobio nesto...Turn je obično 8....river 9...tako da su na kraju 4 u skali i 3 u boji- te moj set ne vridi ni pišljiva boba..Prečesto je takav ishod za moj ukus...
Evo nekoliko ruku sa turnira zadnja 2-3 dana...:
Ja A-Q.....flop Q-Q-3....tip 3-beta....ja all-in....tip call i otvara AK???....turn J....river 10....ja popusio opet...
Ja K-9...flop K-9-9....tip zguraje all-in...ja sretan ko prasac plaćam a tip okreće K-Q.....turn Q....river Q....a bogati miloga...
Ja A-A tip zguraje all-in....ja call....flop 2-4-9...turn J....river J....tip okrece A-J...??? ....WTF...!!!!
Dakle s 3 turnira ispadam u 2 dana s 99,9%... U kojem je to crtiću moguće..?? Pa da je u Tom & Jerry- previše je...
Ah, da- sad će netko spominjat varijance, random, pizdarije, kurac-palac- pa djelim karte 7 godina svaku večer...kakva varijanca i kita Marijanova...Ka da su karte žive pa pamte ko je popušio 2 puta pa nece i treci put...Karta nema ni dusu ni samilosti...
Za one šta imaju volju evo moje ruke na BOOM replayeru pa nek se keči s time da nisam spasio niti tridesetinu sranja šta mi se desila jer nekad zaboravim, nekad ostanem razgoračenih očiju buljeći u nevjerici u ekran a nekad skupljam ostatke miša po podu:

http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/8861684_D3C9A978DA

Razumijem ja downswing....razumijem ja varijance al kad ni na omahi ne mogu pogodit popišani par- e previše je i za tovara..
Dakle, balansiram između bad beatova i bad lucka svo vrijeme pa ga jebi rodijače...

Pozdrav svima....

16

Re: Downswing-7 mjeseci

Starsi su namještaljka , posebno turniri...rek‘o mi drug isto !!

31

Re: Downswing-7 mjeseci

Nisam rekao da je namještaljka...iako ne isključujem ništa...Ne znam nit mogu dokazat pa ne želim pizdit bezveze...
Nisam baš siguran da li je tvoj odgovor ,,sarkazam,, pa radije neću komentirat :-D
Kunem se svim na svijetu da sam popušio 5.000 handova na micro limitima ZOOM gdje na riveru imam preko 90% jer ljudima pada na riveru sve šta požele...Za isto vrijeme ako ja imam ulaz u max boju i open-ender skalu i plaćam turn i river- naravno da pogodim- NIKAD...i ni tada...
Pa to lijepo pomnožimo s prosjekom 5 dolara i dobijemo da su me natkupi koštali 25.000 dolara...U međuvremenu sam ja natkupio na river druge igrače u vrijednost 34 dolara maksimum...Jebeno bolesno...A eno i dokaz gore u mom BOOM replayeru za one koji ne vjeruju..A to je doista samo 5% sranja jer većinu ne objavim...
Mislim da će mi jedna dugaaaaaaa pauza dobro doći....

Pozdrav....

10

Re: Downswing-7 mjeseci

Da sam 7 mjeseci u downu na micro limitima, prestao bi igrati poker

50

Re: Downswing-7 mjeseci

Bogami pošteno i ispravno....respect...!!!

00