Tema: Na NL10 do MILIJUNA!

Pozdrav svima,

Čitam forum neko vrijeme pa sam se i ja odlučio objaviti svoj projekt. Kao što sam naslov kaže cilj je igrajući NL10 na starsima doći do milijuna! hahaha ok ovo je mala šala, ali ne bi bilo loše. :-)

Ugl. razlog zbog kojeg sam odlučio pokrenuti ovaj projekt je taj da sva ekipa koja ovdje otvara projekte su ili studenti/nezaposleni ili profi igrači pa shodno tome grindaju dnevno 5-8h, što je super, ali nisam naišao na projekt koji je otvorio netko tko je kao ja full time zaposlen i igra poker rekreativno 1-2h dnevno ovisno o slobodnom vremenu naravno sa ciljem da i nešto zaradi.

U kratko o meni, inženjer elektrotehnike sa full-time jobom u IT firmi. Igram poker zadnje 3 godine, online većinom na starsima, a igrao sam u zadnje vrijeme na iPoker mreži (Titan i Paddy). Igrao sam ponešto i live u Casinima i home game-ovima. Na starsima sam prestao igrati prošlo ljeto i prešao na iPoker mrežu i tu sam igrao do nove godine i odlučio da neću više igrati poker (hahaha yeah right).

Krajem siječnja frend je krenuo opet na starsima, a ja bio na bolovanju pa iz dosade uplatio isto na starse 640$ i krenu pimplati NL10 i tako nastavio i nakon bolovanja. Igram većinom na regularnim stolovima (9 komada) a ponekad ubacim i malo zoom-a.

Rezultati u tih 5 tjedana su slijedeći na 60k handova:
http://s16.postimg.org/re3rcpzgk/graf.jpg
http://s29.postimg.org/iaunlgiye/ovreall.jpg
http://s17.postimg.org/5se24r3u6/po_pozicijama.jpg

Zadnji popravljao Mihki (01-03-2015 23:21:31)

40

2

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Pokušavao sam uploadati graf, ali bezuspješno pa ako netko može pomoći oko ovoga.

Linkovi na graf irezultate su u prijašnjem postu gore.

Zadnji popravljao Mihki (01-03-2015 20:23:06)

00

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Kad uploadas graf na postimage imas razne linkove, kopiraj onaj za forume i postaj ga ovdje i umjesto linka biti ce ti prikazan fotka

00

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Popravio sam ti.

Za drugi put: desni klik miša na sliku i "Copy image URL". I ovo: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=1539

00

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Za nekog ko igra rekreativno rezultati su jako dobri...sretno dalje i pratim projekat wink

00

6

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Ekipa hvala na pomoći za slijedeći put znam  wink

Što se tiče projekta s obzirom na količinu handova koje odigram, stavljat ću napredak na mjesečnoj bazi.

Ako imate kritike i prijedloge za poboljšanja u igri prema statsima koje sam stavio samo dajte  smile

00

7

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Pozdrav ekipa,

Imam jedan zajeban hand od jučer ako ste volji ga analizirati. Ugl. mislim da sam se sam doveo u sranje sa Checkom na turn-u. Lik je Reg, Supernova čak, s kojim imam neki history, jer smo se znali zakačiti. Skinuo sam ga par puta na riveru da blefa, ali ovdje nisam znao šta da radim river. Kažem mislim da sam se sam uvaljao u govno sa checkom na turnu, ali evo komentirajte.

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand … B7EB6909F9

00

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Sjebao si turn sigurno, pogodio te najbolji moguci board mislim do turna (rainbow)...betao bi turn do 3,25 mozda i zgurao se na riveru. Dobija te jedino JJ tu jer tesko da on calla preflop ovako velik 3bet (jos posebno sto je on UTG) sa A8s ili sjutanim konektorima tipa 89s , 87s...ako vec bas toliko blefa na riveru bilo bi ok da si napisao river agg i bet vs missed cbet , e onda bi x/c samo je pitanje veliko koliko tu gubis value-a.

Ovako kako si ti odigrao callao bi river jer kazes da je dosta puta blefao, a i sad je izasla karta sa kojom bi to on mogao da uradi.

00

9

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Da žešće sam zaj... baš me kopka cijelo vrijeme jučer i danas taj hand i baš taj filling makar sam sjebao turn da sam trebao callati river, al eto.
I ovo što kažeš za river agg, ali šta je najgore neš mi se HM zblesiro pa mi jučer pop-upovi nisu radili tako da nisam mogao pogledati statse u tom trenutku.

00

10

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Ovako se stavlja link na forum: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 25#p113225

Da, hand je loše odigran. Bet turn. As played call river.

10

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

as played, call river, vrlo cesto ima QQ tu i misli da je dobar nakon tvojeg turn checka ili kao sto si rekao da voli blefirati. 8 ima tu skoro pa nikad i samo su JJ jaci od tebe
Inace turn samo rokaj nema razloga checkiranju.

Zadnji popravljao Stormpay (03-03-2015 18:33:30)

00

12

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Jedno pitanje u vezi handa (inače ne igram cash pa su mi možda neke osnove promakle), al od čega ovdje dobivamo 3 streets of value osim QQ i eventualno AJ ako ne padne overcard? Ako većinu handova dobivamo 2 streets of value kaj nije bolji line bet/check/bet ili u ovom slučaju call turn, call river, s čim ujedno i radimo pot control vs jačih handova i dopuštamo si da dobimo value od njegovih blefova?

Zanima me koji je glavni razlog turn beta i da li radite treći barrel i od kojih slabijih karti očekujete call nakon 3. barrela?

Zadnji popravljao hrasca (04-03-2015 11:35:56)

00

13

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

Ako misliš da imaš samo 2 streeta value-a s tim handom onda je bolje chekirati flop, da mu ostaviš sav air u range-u. Cbetom ćeš večinu air-a foldati.
Turn betamo jer će večina handova koja su callala na flopu callati i na turnu (QQ,99,TT Jx, T9...).
River valuebetamo jer ćemo dobiti više od 50% callova od slabijih handova. Po definiciji, valuebet je bet kad imamo više od 50% equity-a protiv handova koji nas callaju. A to je definitivno slučaj ovdje. Iako nema puno handova koji nas callaju, a jači smo od njih, ima još manje handova od kojih smo slabiji.

00

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

ZOOM na pokerstarsu je toliko bolestan da se ne bih čudio da je lik imao J-J ili čak A-A...ne isključujem niti K-K jer se i to tamo često dešava...
Fold na riveru - volim tu disciplinu ali ja na onakav board nikad ne bih bacio K-K...Pa nek nosi ako se setirao na flopu ili ima A-A...zasluzio je...
Ustvari- za ovakve handove i igramo poker...jebes hand gdje imamo nutse a protivnik nijansu slabiju kombinaciju...to i dijete iz vrtica naplati...Bilo je 50:50....foldao si i to po meni nije greska ali ne bi bila niti da si callao...jebes par dolara- nije u soldima sve...
Znam i to da te ovo toliko muči da bi sada dao duplo samo da znaš šta je imao....Drugi put zato- CALL....barem ćeš imat čiste misli... roll
Pozdrav i sretno za stolovima...

04

15

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

@ Megabakula

Totalno pogrešnu sliku imaš o pokeru...napisao si 3 stvari koje su skroz nepovezane :

1. Fold na riveru - volim tu disciplinu
2. jebes par dolara- nije u soldima sve...
3. Drugi put zato- CALL....barem ćeš imat čiste misli...

Ako voliš disciplinu nema smisla da ga savjetujes da calla kad je slabiji  smile

20

Re: Na NL10 do MILIJUNA!

@ Muho91

Podsjećaš me na HR političare kad ovako suhoparne isječke izvlačiš iz konteksta koji je trebao biti nešto potpuno drugo.

O disciplini- mislio sam na disciplinu u igri...Ne izlagati se u sumnjivim situacijama koje bi mogle koštati gubitka buy-ina...

O par dolara- ne znam za vas ali ja KOCKAM...pa ako nisam spreman riskirati neki dolar u ovakvim spotovima onda ću radije igrati ,,čovječe ne ljuti se,,

O čistim mislima- Naravno da je CALL i ako se izgubi- hvala Bogu, a ako se dobije još bolje...Ako si pročitao post od Mikhi jasno ti je da dva dana misli samo o tome...

A gdje sam ja to napisao da CALLA sa slabijom rukom..?? Gdje piše da je slabiji..??...Čitam svoj post i to nigdje ne mogu naći...

I da....naravno da imam pogrešnu sliku o pokeru nakon:  1200 turnira live...7 godina rada ( 6 dana u tjednu ) kao djelitelj u klubu....i 8 godina na pokerstarsu...e da...i ukupnim profitom od 700.000 kuna....Baš mi godi kad me ovako ,,opere,, komu se ćefne...Enjoy..

15