Tema: 5 card omaha

Nakon dugo citanja foruma evo i ja odlucio se malo aktivirati,uglavnom zovem se Dubravko imam 26 godina i dolazim iz Zagreba.

E sad poker prica,lutao sam dugo po raznim varijantama pokera sa odredenim uspjesima al zadnjih 2 godine vise manje igram Omahu,poceo sam sa 4 card di sam cistio razno razne bonuse i igrao za rakeback,sad vec oko 6-7 mj igram 5 card varijante pokera na starsu(5card,Courchevel),uspio sam nekako namjestiti HM citajuci 2+2 forum pa mi tracka rezultate,makar nemogu kasnije gledat ruke al statse i grafove vidim normalno..

Planovi za ovu godinu su sto vise igrat,vjerojatno dostici supernova status za sad sam nesto VPP-a ispred Pacea,i updejtat sto cesce na forumu projekt,valjda ce vam biti zanimljivi postovi o ovoj zanimlivoj igri punoj fisheva wink

http://s8.postimg.org/x13r3ty6t/pokerpro_2.png
free photo hosting

nadam se da sam uspio zalijepit graf,lijep pozdrav!

Zadnji popravljao furiuz (04-03-2015 15:51:09)

60

Re: 5 card omaha

Odlican graf i puno srece dalje!
Omaha je igra koja me sve vise zanima i preko ljeta sam poceo malo citati i izvukao sam dosta biljski sa donkr-a mislim bili su jedni dobri clanci ali jos necu totalno preci na omahu. Kako radis na igri i otkud bi preporucio pocetnicima u omahi da pocnu?

na ovo sam mislio http://en.donkr.com/Articles/Category/P … cratch!-14

00

Re: 5 card omaha

Hvala Andre...
Budem prolistao clanke,a uglavnom gledao sam coaching filmice za 4card Omahu i ucio igrajuci,al mislim da je najveci problem tilt u toj igri jer ima dana kad nista krivo ne radis al jednostavno ne complitas nista ili setovi ne prezive,ja probavam sto vise to smanjit al me frustrira kad konstantno protiv istoga gubim i tak sam jednom prilikom razbio monitor;)...
Courchevel nisam imao od kuda ucit to je igra di je prva karta okrenuta prije flopa,kasnije je akcija jednaka ko u omahi,ima nesto clanaka o tome na 2+2 al mislim da se bolje kroz igru nauci...
Steta sto za pocetnike nema neki manji limit 5card omahe,jer najnizi je pl25!

00

Re: 5 card omaha

imas na full tiltu 6 card omaha, ako te zanima...ja igram vec neko vrijeme, imas micro limite za razliku od 5 card omahe...preporucam! smile

00

5

Re: 5 card omaha

kolika je rezlika izmedu courchevela i omahe preflop? ne igram samo me zanima razlika tipa preflop akcija

00

Re: 5 card omaha

Behemot
Probao sam 6card omahu al kako ganjam i supernovu gledam da sve igram na starsu..

zviko napisao:

kolika je rezlika izmedu courchevela i omahe preflop? ne igram samo me zanima razlika tipa preflop akcija

Courchevel je igra manje variance jer vidis prvu kartu preflop,ja imam tu puno bolji winrate jer je dosta lako shvatit range od ljudi,steta sto ima slabo akcije u zadnje vrijeme!

00

Re: 5 card omaha

Evo proslo je 10 dana mjeseca pa da obavim neki update,runnao sam stvarno lose,bilo je puno setupa al to je takva igra...
Mislim da je najveca greska kaj sam ulazio u rasprave sa regovima nad kojima imam edge,bolje sutit i cekat da se stvari okrenu al nekad si nemozes pomoci;)
Nisam stigao igrat kolko bi zelio jer imam nekih privatnih obaveza al probat cu do kraja mjeseca stisnut,jedina pozitivna stvar za sad je da imam 3100Vppa ovaj mjesec...
http://s16.postimg.org/rgobmvgj9/10_dana.png
image sharing
Lijep pozdrav i sretno za stolovima!

30

Re: 5 card omaha

Evo uglavnom nije da nastavljam projekt ali da ne otvaram novu temu,svasta mi se u 2 godine dogodilo,nažalost bio sam primoran dignuti sve sto sam imao na stranicama i nisam bio sposoban igrat skoro godinu dana,jer nisam bas bio stabilan u glavi!Sad mislim da napokon mogu krenuti pa me zanima koja je literatura aktualna za pot limit omahu,dal je vecina akcije na pokerstarsu ili se igra na nekim siteovima sa boljim dealovima?Želim puno sreče svima u 2017 za stolovima!

00

Re: 5 card omaha

Ima akcije svugdje.

Sretno!

00