Tema: Tight is right?

Oj!

Vidim da ima ljudi voljnih raspravljanja pa imam pitanjce za one koji znaju vise.
Trenutno igram 24/20/8, medutim cim povecan broj stolova ta strategija se rusi posto, očito, igram previše ruku. Planiram povećat broj stolova preko 10 kroz mjesec-2 zbog jednog challenge-a, međutim moram mjenjat i strategiju.

Vjerojatno je u tom slučaju najbolje koristiti "Tight is right", jel tako? (naravno pričamo o NL10 i manje u globalu zato sam otvorio temu pod mali limiti)
Ali koliko tight, to je moje pitanje... Moja neka pretpostavka je nekih 19/17/8 (mozda čak veći 3bet) ...

Ako ima netko iskusniji u multitableanju 10-15 stolova, slušam da raspravimo malo smile

Zadnji popravljao Stormpay (01-05-2015 13:47:45)

00

Re: Tight is right?

Ne bi ti preporučio da ideš u taj challenge.

Pokvariti ćeš si igru i izgubit ćeš vrijeme koje si mogao uložiti u unaprjeđivanje svoje igre. Uz to, sigurno ćeš kroz taj period stvoriti neke negativne navike koje ćeš onda kasnije morati ispravljati i tu opet izgubiti na vremenu koje si mogao uložiti u unaprjeđivanje  drugih dijelova igre.

Ne može se samo tako reći kakva statse moraš imati. Sve ovisi o tvojoj (autopilot) igri. Vjerojatno je najbolje smanjiti SB open i BTN open (ako ti je preko 60%). Drugo ništa nebi trebalo mjenjati.

20