Tema: Amazon

Pozz naručuje tko sa amazona? Uzeo bi jednu knjigu al nemam pojma kakva je procedura, koliko treba da stigne roba i dali naručujete sa amazon.com ili mozda .uk. Koliko vam dodje shipping? mislim da ono sto ja gledam se šalje iz USA

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Amazon

Napravi za početak account pa će ti možda pisati iznos poštarine.. ako ne piše, onda dođeš do dijela prije samog plaćanja i tamo piše iznos.
Poštarine se dosta razlikuju (ovisno o vrsti usluge pošte koju prodavač koristi).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (17-05-2015 22:40:36)

00

3

Re: Amazon

Hvala smile napravio sam to

when you feel like quitting think about why you started..
00

4

Re: Amazon

Da te pitam ako si na kompu, uvijek se mucim sa ispunjavanjem adresa za dostavu. Sto ti napises za Adress line 1 i Adress line 2 ?  Ja sam napisao ulicu u prvom a u drugom nista. A kod State/Country/Region sam napisao Croatia/Rijeka samo
Nije mi baš mala naruđba pa mi je žao fulat big_smile jer gledam pri kraju naruđbe dosta mi zbunjeno to izgleda pa reko da nisam krivo upisao neš

Shipping address Change shipping address

    Antonio Prezime
    Adresa
    Rijeka, Croatia/Rijeka 51000
    Croatia

I btw koji način plaćanja koristiš? Naruđba mi je u dolarima ali ako se ne varam ako platim Americanom prvo se radi konverzija iz dolare u eure pa iz euro u kn. Što mi je najbolje?

Zadnji popravljao Tonac (17-05-2015 23:45:03)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Amazon

Adress line 1 napišem adresu gdje želim dostavu. Adress line 2 ostavim prazno..
Koristim deviznu koja je u eurima.. ne znam koliko gubim na pretvorbi valuta.

10

6

Re: Amazon

Tnx još jednom smile

when you feel like quitting think about why you started..
00