Tema: Pozdrav

Pozdrav svima iz kišom obasjane Rijeke... Odlučio sam se registrirati da lakše dođem do nekih informacija, pdf-ova, videa i ostalog kad već postoji zajednica na našem jeziku, bolje nego tražiti na 150 mjesta na internetu. Inače 21 godina, studiram, a poker mi je uvijek bio fina zanimacija. Nisam već godinu dana odigrao ništa, a i to prije su bili uglavnom freerollovi na Unibetu, kad se znalo nešto sitno i uzeti, ali bez ikakvog znanja, analize, već sve na osjećaj. To bi rado promijenio pa čisto radi toga evo me tu da pohvatam neke nove korisne stvari. Čisto ovako ako netko naleti odgovoriti, kakva su vaša mišljenja o freeroll turnirima i kvaliteti u odnosu na micro i male limite?

10

Re: Pozdrav

Dobrodošao na forum.

Čim ne treba ništa uložiti, tada se igra ležerno... Kad ljudi ulože novac tad drastično promijene igru. Igraju manje ruku i postflop se više ne zastackavaju s rupama, 3. parovima i sl. A to znači da je igra totalno drugačija. Iako ti isti ljudi i dalje ne igraju dobar poker, teže im je uzeti žetone, pa je samim time i igra teža.

00

Re: Pozdrav

Dobrodošao na forum.

00