26

Re: Autopilot: OFF

JJ hand otprije 2 tjedna, call turn fold river je ok.

1. Definitivno moze imat setove, AhAx i AhXx s ovim lineom. Možda bolje call i foldat heart i sparene turnove ako shipa. Što god napravio u ovom handu neće ti imat ogroman utjecaj na winrate.

2. Flop je ok, turn je defintiivno premalo, može i overbet ovdje. River betam i dalje jako, oko 75% pota isto kako bi betao i s blefovima. Slabo si betao river i ne znamo dal si induceao nešto ali ipak foldam. Nema teorije da random NL25 reg blefa ovdje 30%+ vremena.

3. Shove je valjda ok, jedino je pot bet malo sumnjiv što kod nekih fisheva znači jednostavno nuts. Mislim da cbetam flop i turn za value protiv fisha.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

27

Re: Autopilot: OFF

1. slažem se s gmikom, ali bi radije shipao jer ak callam, neću dobiti value od AhXx na turnu (kad odustane od blefa)

2. Jači bet na flopu i turnu, ali mi se svidja bet na riveru. S jačim betom vjerojatno foldaš sve slabije. Fold na shove.

3. Može se chetati flop i turn protiv večine fisheva za value.
Taj potbet i mene muči jer on najčešće znači nuts ili air. Sad je pitanje kaj tom fishu znači nuts. Možda ima 88 pa mu je to nuts. Ship je sad tu stvar procjene, ako misliš da ima te 88 i misli da je nuts onda je ship sigurno.

Za nijednog protivnika nisi napisao nikakav info. Nemoguće je da igraš s ljudima i neznaš točno ništa o nikome. Nekad je i svaki mali sample dovoljan.

00

Re: Autopilot: OFF

Hvala gmiko i Roba na odgovorima.

3. Može se chetati flop i turn protiv večine fisheva za value.
Taj potbet i mene muči jer on najčešće znači nuts ili air. Sad je pitanje kaj tom fishu znači nuts. Možda ima 88 pa mu je to nuts. Ship je sad tu stvar procjene, ako misliš da ima te 88 i misli da je nuts onda je ship sigurno.

Auto sam x/b (greška) jer to generalno radim samo protiv regova, a river upravo kao što si rekao, mislio sam da bi ovom konkretnom fishu taj 88 značilo nuts...

Za nijednog protivnika nisi napisao nikakav info. Nemoguće je da igraš s ljudima i neznaš točno ništa o nikome. Nekad je i svaki mali sample dovoljan.

Da, apsolutno se slažem, al sam handove postao tek nakon tjednog reviewa, pa sam u međuvremenu već nakupio dosta handova i statsa o villainima (ni sam ne znam koji su im tad statsi bili). A i zanimao me baš općeniti odgovor (protiv std. rega i fisha) za ova tri spota.


Idemo dalje...

https://www.weaktight.com/h/55c4d303d39043a27b8b4604

Villain je nitty, na 1,3k handova: 18/15/AF 1,4/3bet 4, FvFCBoop 74%, FvTCBoop 12%, TR 0. (znači uzmimo da sam behind na turnu smile)

Što radite na turnu na njegov raise pošto smo cca 200bb deep?

00

Re: Autopilot: OFF

https://www.weaktight.com/h/55ca2430d390430f728b456c

Villain je na 6k handova:

-27/18/AF 2,6, FoldBBvsSBsteal 32, 3bet BBvSB 12
-FCB u 3b potu IP 85, TCB... 50, RCB... 62
-AGG% F39 T42 R28, WWSF 48

1. Jel ok jam turn pošto smo oop?
(Ja tu na njegovom mjestu betam flop i turn s AA, QQ, AQ, i semi blefovima.
Pretpostavljam da i on ima dosta (semi)blefova na turnu pošto mu je XB Flop Fold Turn 47 a cbet dosta visok)

2. Kako bi to odigrali na BTN vs SB/BB (ima slične cbet statse i oop)?

3. i A8 hand od 7.8. tongue

00

30

Re: Autopilot: OFF

A8s
Flop ili turn su x/behind. Ovdje ne možeš dobiti 2 streeta value-a od slabijih handova. Možda ima par handova koji su slabiji, a callati će double barrel, ali večina je jačih. To što imamo draw uz naš TP ne mjenja jačinu našeg handa, mi i dalje imamo weak TP, samo nam je equity malo veći.
As played, callaš turn i foldaš river.

76s
može biti i call pošto imaš 30% equity-a, ali ship mi se više svidja. Ima on tu handova koje bet/folda.

Da sam IP bi callao.

00

Re: Autopilot: OFF

Tnx.

Koliki je neki razuman -bb/100 na redlineu? Znam da redline sam po sebi nije presudan, ali me zanima koliki minus je baš loš...

00

Re: Autopilot: OFF

TheCoon napisao:

Tnx.

Koliki je neki razuman -bb/100 na redlineu? Znam da redline sam po sebi nije presudan, ali me zanima koliki minus je baš loš...



Mislim da sam negdje na forumu pročitao da je do  -1BI na 1k handova ok

Zadnji popravljao alcemic (17-08-2015 10:04:11)

00

33

Re: Autopilot: OFF

Najgore je ako ti pod 45 stupnjeva pada. Ako je mali nagib nije problem, pogotovo na microsima gdje ljudi manje foldaju.

00

Re: Autopilot: OFF

roba59 napisao:

Najgore je ako ti pod 45 stupnjeva pada. Ako je mali nagib nije problem, pogotovo na microsima gdje ljudi manje foldaju.

Pad crvene uvelike ovisi o stilu igre.
Ako na microsima stealas dovoljno i branis dovoljno blindove linija ce ti najvjerojatnije biti oko nule.

00