Tema: 888 poker

Poceo sam igrati na 888 pokeru ima mjesec, dva dana i sve je bilo super do prije 2 dana kada su napravili neki update/patch, i od tada me konstanto izbacuje iz clienta svakih 5 minuta, pa me interesira ako ima netko ko igra tamo dali mu se desava ovo isto?

I vezano uz skrill me interesira verifikacija kartice, kazu da su mi odbili neki random iznos s nje do 2 eura, i sada za verifikaciju moram upisati tu cifru za koju nemam pojma koja je. Za to trebam otici do banke po izvatke racuna ili postoji neki drugi nacin da se sazna??

00

Re: 888 poker

da uzas je zadnjih par dana

00

Re: 888 poker

GlavniKralj napisao:

Poceo sam igrati na 888 pokeru ima mjesec, dva dana i sve je bilo super do prije 2 dana kada su napravili neki update/patch, i od tada me konstanto izbacuje iz clienta svakih 5 minuta, pa me interesira ako ima netko ko igra tamo dali mu se desava ovo isto?

I vezano uz skrill me interesira verifikacija kartice, kazu da su mi odbili neki random iznos s nje do 2 eura, i sada za verifikaciju moram upisati tu cifru za koju nemam pojma koja je. Za to trebam otici do banke po izvatke racuna ili postoji neki drugi nacin da se sazna??

Moras ili ici do banke, ili ako imas internet bankarstvo, ulogiras se i pogledas tamo. Ali pričekaj 2-3 dana jer se često dogodi da se prvotni iznos promijeni..

00

Re: 888 poker

To na 888 je svima od updatea. Pricao sam s drugim regovima rumunji, rusi,.. svima isto.
Valjda ce se srediti brzo.

00

Re: 888 poker

Thx^^
Imam sada jos jedan problem, uplatio sam novce tamo preko vise electron, i sad kada odem na withdraw nemam opciju isplate na visu sto sam bez problema mogao na drugim clientima, stoji samo wire transfer za koji neman pojma kako funkcionira, niti znam koji mi je SWIFT code koji traze i dali banka tu uzima neku proviziju preko takve isplate. Jeli moguce uplatiti npr. 10 $ preko skrilla i onda na skrill isplatiti vece iznose?

00

Re: 888 poker

Da. Mozes preko skrilla ili odi u banku i trazi da ti daju swift.

00

Re: 888 poker

Swift code od svake banke možeš naći i na netu.

00

Re: 888 poker

GlavniKralj napisao:

I vezano uz skrill me interesira verifikacija kartice, kazu da su mi odbili neki random iznos s nje do 2 eura, i sada za verifikaciju moram upisati tu cifru za koju nemam pojma koja je. Za to trebam otici do banke po izvatke racuna ili postoji neki drugi nacin da se sazna??

Imas na kartici kontakt broj i nazoves te riješiš stvar u minuti, ja sam tako napravio dva puta

00