Re: Marko Puškadija - Puška

puki86 napisao:

ne zalim se  ja  samo kazem da mi nije  vise  uzitak igrat kak mi je  bio na  pocetku, moram rec  da  sam jos  najvise  uzivao u onom glupom pokeru na  fejsbuku..

Facebook nije poker, jer nema pritiska i financijskog grča... Tek kad kreneš ozbiljno u svijet online pokera shvatiš u šta si "upa" tongue
Zato si i uživa na fejsu, jer nije bilo grča...
Obožavam ribetine koje  dobacuju komentare u stilu "ja igram iz zabave na 22 $ i 54 $ buy in-u i nije me briga ako izgubim, a ti da išta vrijediš zarađivao bi velike pare na puno većim nivoima" ???
Joj koji krajevi su sve na netu, to je čudo...

00

27

Re: Marko Puškadija - Puška

Netko igra iz zabave NL1000  smile  Btw ako igra netko u grču , real money poker ionako nije za njega...

00

28

Re: Marko Puškadija - Puška

uzivao sam u fejsbuk pokeru zato sto mi je to bilo nesto novo, s cim se  prije  nisam susreo i bio mi je  zabavno..
nema  kod  mene  pretjeranog  grca, tu i tamo se  nazivciram kad  me  par  dana  u nizu razjebu al  se drzim BRM-a i nema  pretjeranog  zivciranja  jer  ce  mi se  sve  to vratit..nisam jedan od onih koji razbijaju miseve,monitore i laptope..
a  i razlog  sto nema  grca  je  taj sto igram s  novcima  koji mi nisu potrebni..
80% vremena  igram radi novaca  a ostalo iz zabave  , u pocetku je  bilo obratno... to je  bila  moja  poanta

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Marko Puškadija - Puška

Bebach napisao:

Netko igra iz zabave NL1000  smile  Btw ako igra netko u grču , real money poker ionako nije za njega...

nije problem da ribice igraju za zabavu i za milijun dolara, nego šta ne kuže da se na tim "malim" nivoima, može dignit odlična kesa! tongue
A šta se tiče grča, nisam mislija doslovno, u smislu da si svaku ruku u grču i da te je strah platit nekakav raise ili slično, ili da ćeš izgubit buy in ili dva .
Već taj osječaj neizvjesnosti, nepredviljivosti šta će ti novi dan u pokeru donjeti, na standarnom poslu je uvik isto, bez grča...
Ko ulazi u poker, a da nije svjestan uspona  i padova taj je najeba  big_smile

00