Tema: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav ekipa.
Zovem se Ivan, imam 34 godine, oženjen i otac 2-godisnje curice. Nisam novi clan samo kronicno neaktivan stari clan.  smile
Zavrsio pravni fakultet, radio u struci 5 godina i dao otkaz jer mi se posao kao takav ne sviđa. Imam druga mjesecna primanja iako bi volio da mi poker postane glavni izvor prihoda.

Poker igram vec nekih 5 godina. Poceo sam sa 9-man sitngo dok sam zadnje 1.5-2 godine igrao 180-man i nesto mtta. Nisam nikad igrao cash. Dobro ovo zadnje nije u potpunosti istina jer sam ipak odigrao dobrih 200-tinjak ruku na najnizem lvl 6-maxa.  big_smile
Iskreno mislim da sam prosjecan poker igrac te je to i razlog zasto sam pristupio CFP programu.

Za CFP program sam saznao preko Hansovih i sejmenovih postova pa reko da probam i ja. Glavni razlog sto sam se ukljucio u ovaj program su naravno pare al i zelja za znanjem tj. da naucim HU cash i da pocnem zaradivat ozbiljne novce.

Toliko od mene za sada.

youtube channel link
https://www.youtube.com/channel/UClbwFy4gV4T3GLLavjElHsA

Zadnji popravljao kalinjo11330066 (13-08-2015 18:13:10)

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

kalinjo11330066 napisao:

Pozdrav ekipa.
Zovem se Ivan, imam 34 godine, oženjen i otac 2-godisnje curice. Nisam novi clan samo kronicno neaktivan stari clan.  smile
Zavrsio pravni fakultet, radio u struci 5 godina i dao otkaz jer mi se posao kao takav ne sviđa. Imam druga mjesecna primanja iako bi
volio da mi poker postane glavni izvor prihoda.

Poker igram vec nekih 5 godina. Poceo sam sa 9-man sitngo dok sam zadnje 1.5-2 godine igrao 180-man i nesto mtta. Nisam nikad igrao cash. Dobro ovo zadnje nije u potpunosti istina jer sam ipak odigrao dobrih 200-tinjak ruku na najnizem lvl 6-maxa.  big_smile
Iskreno mislim da sam prosjecan poker igrac te je to i razlog zasto sam pristupio CFP programu.

Za CFP program sam saznao preko Hansovih i sejmenovih postova pa reko da probam i ja. Glavni razlog sto sam se ukljucio u ovaj program su naravno pare al i zelja za znanjem tj. da naucim HU cash i da pocnem zaradivat ozbiljne novce.

Toliko od mene za sada.

youtube channel link
https://www.youtube.com/channel/UClbwFy4gV4T3GLLavjElHsA

Frende, da te stara mrcina posavjetuje. Primi se djeteta i uživaj u njenom odrastanju i čuvaj živce za stare dane. Ovo je zlo kad dođeš u kasnije godine, a u tom sam 30 godina i ne žalim za novbem nego izgubljenim vremenom uzalud.

Jebeš pare kad nemaš mir

Zadnji popravljao Hannibal (14-08-2015 22:08:13)

11

3

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Sretno kalelo..gogogo

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

gi85 napisao:

Sretno kalelo..gogogo

ty gi  smile   

sretno i tebi u tvojim novim pothvatima  wink

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

sretno !!!

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

GL !

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav.

Fala decki, gl i vama u vasim pothvatima.  smile

Nakon 2 tjedna rjesavanja tehnikalija jucer sam konacno poceo igrat i mogu reci da sam potpuno izgubljen. Novi software (PT4), nove stranice i novi format pokera. Iskreno ocekivao sam ozbiljan pristup od strane ljudi iz CFP-a al ovo sto sam dozivio je stvarno nešto. Tolika profesionalnost i organiziranost da sam pao na guzicu. Cijelo ovo moje iskustvo (doduse kratko) je stvarno pozitivno. Ponovno sjecam ljubav prema pokeru koju sam moram priznat izgubio grindajuci iz dana u dan protiv regova na PS-u. Sto se tice pokera sve mi je novo i ima puno materije koja mi mora uci u glavu. Materijal koji sam dobio za ucenje nije toliko kompliciran koliko ga ima te se trebam jako potrudit da mi sve to uđe u krv kako bih mogao preci na naprednije stvari ali nigdje mi se ne zuri...korak po korak... smile
Jucer nisam puno igrao...nekih 2.5 sata jer ponavljam treba mi da se priviknem na sve. Moram reci da ima dosta off table posla tako da kad se ushemim bit ce dosta sjedenja za kompom al zato sam tu..no pain no gain.
Toliko od mene za sada.
GL na stolovima

30

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Sretno kalinjo sa HU projektom.

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Bok, ljudi.

Hvala Hans, sretno i tebi iako tebi sreca apsolutno ne treba. smile

Prošlo je 12 dana od mog zadnjeg javljanja. Bilo je svega i svašta al da krenemo ispocetka.
Počeo sam igrati NL50 i to je prva greška od više njih. Treći dan sam hito stop loss,
srećom sljedeći dan sam imao  prvi coaching i coach mi je dao savjet da igram manje limite što sam i
učinio dok se ne upoznam sa std linijama. Također sam napravio veliku pogrešku s izborom protivnika.
Danas sam imao drugi trening i popravio sam leak sto se tice protivnika ali pojavio se novi leak...volumen.
Imao sam sramotno mali broj ruku od prošlog treninga. Razlog malom volumenu je da sam bio usredotočen više na učenje
a manje na volumen i u subotu mi se pokvario komp kojeg sam tek danas uspio popraviti(matična ploča riknula).
Za sada neću postavljati graf zbog malog volumena. Osjetim napredak u igri al teba jos puno uciti.
Toliko od mene za sada. Cujemo se za tjedan dana.

https://www.youtube.com/channel/UClbwFy4gV4T3GLLavjElHsA

Zadnji popravljao kalinjo11330066 (04-09-2015 23:57:42)

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Hanibal tek sam sad skuzio tvoj post....

Stvar je u tome sto pare meni osobno donose mir. Nije da volim novce ali volim bezbriznost koju one donose. Pozitivna strana je u tome sto i volim poker. Pa jel ima nesto ljepse kad ti ulozis 10+ sati dnevno 6 dana u tjednu i za to budes adekvatno nagrađen. Osim toga nema posla koji je tako dobro placen(legalno) barem ne u RH. Mozda ima al ja ne znam koji. Siguran sam da uz BPC sa mojim maximalnim zalaganjem mogu imati 3k eura minimalno svaki mjesec a to je meni sasvim dovoljno, a za 2,3 ili 5 godina kad recimo vise ne budem volio, zelio ili  iz nekog drugog razloga prestanem igrati imati cu dovoljno novaca sa strane da pokrenem nesto drugo. Za sada sebe trenutno vidim u pokeru i ne znam koji bi posao mogao raditi osim pokera. Uglavnom dati cu sve od sebe da i stvarim svoj cilj i iskreno vjerujem da cu uspjeti.

10

11

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

sretno sine !!!

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav...

U zadnjih 7 dana sam poceo igrati vise tako da mi je volumen sada ok ali naravno trebam ga jos pojacat. Primjetio sam da radim light callove na turnu i riveru tako da sad radim da popravim taj leak tako sto pregledavam svoje ruke i ruke drugih clanova u slicnim situacijama kako bi to popravio jer stvarno dosta novaca gubim u tim spotovima. Trenutno igram NL10, 20, 30 sa par stolova NL50.
Ne mogu se pohvaliti sa nekim profitom al to nije ni bitno jer mi je sad vaznije da nisam vise pogubljen dok igram. Lagano sam se prilagodio na novi format, std linije i software tako ce od sada biti lakse. Eo graf od zadnjih 7 dana.

https://imagizer.imageshack.us/v2/1177x663q90/912/Yeslgz.jpg

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav...
Posljednjih 7 dana je bilo dobro i sto se tice volumena i rezultata. Imao sam coaching u nedjelju i nakon sto smo prosli ruke i odredene filtere coach nije bio sretan. Radim puno gresaka prije svega pocetnickih pa sam za zadacu dobio da moram ponovo proci std linije. Nakon sto sam ih vecinu ponovo prosao vidio sam koliko sam spotova propustio tako da mi je i drago sto sam morao sve to ponovo proci. Volumen je dobar al treba ga jos pojacati. Uglavnom evo grafa od zadnjih 7 dana.

http://uploadslike.com/image.php?di=NHM3

https://www.youtube.com/channel/UClbwFy4gV4T3GLLavjElHsA#sthash.f3Pl7P34.dpuf

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav...
Zadnjih 7 dana je bilo dosta turbulentno. U globalu mislim da je igra bila ok, mozda malo nesrece al dobro. Jedan dan sam igrao kao zadnji retard, igrao sam kao robot i uopce nisam razmisljao o spotovima i kao rezultat toga hitao sam stop loss. Svaki dan ponovo prolazim kroz std linije sve dok mi se skroz ne urezu u mozak. Skuzio sam da mi je i dalje najveci leak izbor protivnika. Sva sreca pa to nije najbitnija stvar u pocetku...NOT!!!  Uglavnom to ce mi biti glavna preokupacija, kako izabrati najlakse protivnike, odnosno kad skuzim da mi protivnik ne pase quitam ga u prvih 10 ruku. Drago mi je da vidim napredak u svojoj igri jer kad se sjetim kako je bilo na pocetku sad je super. Uglavnom da ne duzim eo graf od zadnjih 7 dana.

http://uploadslike.com/image.php?di=2354

30

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav ekipa!!!

Prosli mjesec je bio jedan veliki FAIL. Dobro ne bas toliki fail jer sam dosta stvari naucio ali fail je u smislu moje disipline sto se tice igranja i ucenja. Zarada je oko 250 eura(60€ od igre) ali je veliki dio toga od bonusa i RB. Prije svega nisam dovoljno ucio a i kad bi ucio veci dio vremena bi samo to odradio da mogu reci sebi da sam prosao to sto moram proci i zbog toga sam neizmjerno ljut na sebe. Drugi veliki problem je koncentracija tokom igre, citaj igranje kao robot. Jedan dan sam isao zbrajat koliko su me koštale te sitne greskice. Nakon 15-ak pregledanih ruku gdje sam najvise izgubio se skupilo oko 50€ pa ti igraj kao robot. E pa od ovog mjeseca ce se stvari promijeniti. Ovaj mjesec uopce necu postati grafove sve do kraja mjeseca, svaki JEBENI dan cu postati 3 ruke gdje sam najvise izgubio. Prije svakog sessiona cu proci std linije iz svojih bilješki i napraviti 5 equity kalkulacija za flop i 5 za turn. Odigrati najmanje 6k ruku tjedno. Svaki dan cu postat podatke od sessiona: broj ruku, broj gresaka po filterima, odigranih sati. Ako idalje izostanu rezultati barem cu biti psihicki miran jer znam da sam dao 100%. Toliko od mene za sada. Grafovi od zadnjih 7 dana i proslog mjeseca.

http://uploadslike.com/image.php?di=WK07

http://uploadslike.com/image.php?di=75DC

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

ruke: 550 danas sam imao trening pa nisam krenio igrat u uobicajeno vrijeme pa cu nadoknaditi u sljedecih par dana
odigranih sati: 4.5
greske prema filterima: 0
prosao kroz std linije prije pocetka igre i vjezbao eqity kalkulacije
3 ruke gdje sam najvise izgubio:

1:
BB: 86.38 BB (VPIP: 95.71, PFR: 60.00, 3Bet Preflop: 44.44, Hands: 72)
Hero (SB): 128.86 BB

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has T 3

Hero raises to 2 BB, BB calls 1 BB

Flop: (4 BB, 2 players) 5 3 K
BB bets 2 BB, Hero raises to 5 BB, BB calls 3 BB

Turn: (14 BB, 2 players) 7
BB bets 2 BB, Hero raises to 7 BB, BB calls 5 BB

River: (28 BB, 2 players) 5
BB bets 30 BB, Hero calls 30 BB

2:
BB: 101.8 BB (VPIP: 100.00, PFR: 100.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
Hero (SB): 100 BB

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 5 2

Hero raises to 2 BB, BB calls 1 BB

Flop: (4 BB, 2 players) 3 5 2
BB checks, Hero bets 3 BB, BB raises to 11 BB, Hero calls 8 BB

Turn: (26 BB, 2 players) 6
BB bets 8.32 BB, Hero calls 8.32 BB

River: (42.64 BB, 2 players) Q
BB bets 14 BB, Hero calls 14 BB

3:
BB: 92.3 BB (VPIP: 98.11, PFR: 58.49, 3Bet Preflop: 39.29, Hands: 54)
Hero (SB): 125.92 BB

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q T

Hero raises to 2 BB, BB raises to 4 BB, Hero calls 2 BB

Flop: (8 BB, 2 players) Q 2 K
BB bets 6 BB, Hero calls 6 BB

Turn: (20 BB, 2 players) 2
BB bets 21 BB, Hero calls 21 BB

River: (62 BB, 2 players) 4
BB bets 61.3 BB, fold,

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

da ne radim isti posao vise puta i da se handovi vide normalno  postat cu link od bloga na BPC-u pa koga zanimaj svakodnevni update neka pogleda dok cu i dalje raditi tjedni i mjesecni update normalno 

http://www.bestpokercoaching.com/topic/from-fish-to-hu-pro-in-one-year-or-less/

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav.

Malo kasnim sa updateom....  hmm

Uglavnom  zadovoljan sam kako se situacija odvija...u globalu. Uspio sam napraviti neki profit ali glavni razlog zasto sam zadovoljan je pridrzavanje ciljeva koje sam si postavio. U zadnjih 10 dana sam hitao 2 stop lossa i to 2 dana zaredom i trenutno runnam 7BI ispod ev-a  sad . Prosli tjedan sam pogledao mental game i saznao sam dosta korisnih informacija koje su mi pomogle u shvacanju tilta. Uopce nisam znao da ima toliko razlicitih tipova tilta. Krenio sam u teretanu  i to 3 puta tjedno. Vjezba mi je puno pomogla sa koncentracijom i odrzavanjem fokusa, a i osjecam se bolje u globalu. Uglavnom u zadnjih 10 dana odigrao sam 65 sati i 8.5k ruku. Toliko od mene za sada, pozdrav i sretno na stolovima

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

opet kasnjenje sa updateom....

Uglavnom nista spektakularno se nije desilo. Odigrao sam nesto vise od 6k ruku od zadnjeg javljanja, napravio nesto profita i hitao jednom stop loss. Nadam se da ce ovaj tjedan proci bez njega. Zadovoljan sam sa off table radom i nadam se da ce se rezultati okrenuti na jos bolje i da cu uskoro poceti igrati NL100. Toliko toga jos ima za nauciti i trudit cu se maximalno dok sam sebi ne budem mogao reci e svaka ti cast. Uglavno sretno na stolovima... Pozz

10

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozz, vidim da spominješ CFP program, već sam par puta naletio na to krajičkom oka no sada mi je baš zapelo za oko smile
Jel mi možeš reći nešto više o tome i nabaciti koji link, pretpostavljam da se radi o nekoj vrsti coachinga tako da bih možda mogao biti zainteresiran.

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

eo linka....tu ti sve pise

http://www.bestpokercoaching.com

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

pozdrav ekipa...
Vrijeme je za mjesecni osvrt....
Listopad je bio boji u svakom slucaju od proslog mjeseca al jos nije ni priblizno tamo gdje bi trebao biti i po rezultatima i po radu na igri.
Osjeti se napredak u igri al i dalje nisam zadovoljan sa svojim zalaganjem. Stvar je sto sam svjestan koliko moram raditi na igri i koliko stvari ima za nauciti, a ja idem sve laganini. Zadnji cijeli tjedan u listopadu sam bio bolestan i nisam igrao neka 3 dana, a i ova druga 3 dana sto sam igrao sam igrao lose jer se jednostavno nisam mogao koncentrirati i nakon 2-3 sata za kompom su me oci pocele peci tako sam odustao od igre dok nisam dosao malo sebi. Uglavnom da ne mislite da je sve tako crno rezultati su u usporedbi sa proslim mjesecom dobri. Sveukupno u 10. mjesecu sam odigrao 23k ruku i zaradio nekih 650€ od igre i 250€ od RB-a tako da mi je sveukupna zarada oko 900€. Ne mogu pokazati graf jer sam nesto sjebo sa PT tako da ako uspijem popraviti postam graf ako ne uspijem jebiga.  Primjetio sam da se jednostavno ne mogu naterati raditi na igri kad popodne sjednem za kom tako da cu od ovog mjeseca raditi u 2 smjene. Ujutro cu se ranije ustajati i arem 1.5-2 sata raditi na igri, a popodne samo igrati i dok cekam na akciju postati i komentirati handove na BPC forumu. Od ovog mjeseca igram iskljucivo NL50. Ugasio sm nekidan Facebook, previse mi vremena oduzima a ionako na njemu samo igram igrice. Postalo mi je rutina da sjednem za komp popodne, napravim si kavu, zapalim cigaru i onda ubijem sigurno 40-tak minuta ako ne i vise na debilne igrice na Facebooku....e neces vise razbojnice    big_smile
ciljevi za studeni:
30k ruku
+1.5k zarade => prelazak u intermediate grupu
svakodnevni rad na igri

20

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

pozdrav ljudi....vrijeme je za tjedni review

Mjesec je super poceo, mislim da sam zasad svaki dan zavrsio u pozitivi, mozda je jedan dan bio mali minus. Ovaj mjesec sam vec vise zaradio nego u cijelom proslom mjesecu. Svarno sam zadovoljan sa svojom igrom i samopouzdanje je na vrhuncu sto je i normalno s obzirom na rezultate. Radim jako malo gresaka sto se tice igre al iskreno nisam zadovoljan sto se tice off table rada. Na pocetku mjeseca sam si odredio da cu se svaki dan ranije ustajati i raditi 1.5-2 sata na igri i toga se ne pridrzavam i to moram promijeniti sto prije. Zasad sam odigrao nekih 8.6k ruku u 55 sati igre. Nadam se da cu vrlo brzo preci u intermidiate grupu i da cu dobiti dopustenje da igram NL100. Toliko za sada od mene, sretno na stolovima......

00

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Bravo!! Samo tako naprijed i uskoro ces i na taj nl100 moci dodati jos jednu nulu  tongue

10

Re: od fisha do HU pro za godinu ili manje

Pozdrav...
Zadovoljan sa svojim dosadasnjim napretkom. Promet je u banani zadnjih par dana i imao sam neke stvari izvan pokera za obaviti pa volumen nije bas najbolji. Zbog toga sam poceo dodavati NL25 i NL30 stolove. Poceo sam igrati NL100 sa dopustenjem trenera naravno. Na zadnja dva treninga nisam imao greske i treneri su rekli da ako ovako nastavim od sljedeceg mjeseca prelazim u intermediate grupu sto je super. Sa ovomjesecnim profitom sam isto zadovoljan. Od zadnjeg updatea sam napravio 6.2k handova u 40 sati. Toliko od mene za sada.  Gl

00