Tema: adria poker - problem

uglavnom imam problem sa isplatom, pod opcije isplate nemam nista ponudeno, kontaktiro njihovog admina i odgovara stalno isto da je proces pokrenut i da cekam, uglavnom cekam vec mjesec dana, najjace mi je znaci kako nemam nista ponudeno pod isplate oni vele da je proces pokrenut, nisu me trazili ni skrill ni broj vise nista

ako netko igra tamo nek se javi tu

00

Re: adria poker - problem

Kako si uplatio novac na adriu? Preko čega?

Zadnji popravljao Tomiko (09-10-2015 14:59:53)

00

3

Re: adria poker - problem

paypal

00

Re: adria poker - problem

NIsam nikad uplaćivao sa paypalom na poker sajtove, ali inače praksa je da isplatu možeš vršiti preko onog elektronskog procesa preko kojeg si uplatio.
U tvom slučaju paypala, zato te i nisu tražili mail od skrilla ili broj visa kartice (inače to nitko ne traži kod povlačenja novca, jer, kao što sam već rekao, novac možeš povući npr. na visu samo ako si prije toga radio deposit sa visa kartice).
No puno je tu čudnih stvari.
Kao prvo iz tvog posta izgleda kao da ti nisi pokrenuo isplatu, jer nemaš opcije isplate, nego oni.
Dakle ti si njima rekao koliko novca želiš povući i oni su to obavili umjesto tebe? I to traje mjesec dana?
Previše tu toga smrdi ako je to tako, pa pitaj ih direktno o čemu se tu radi, ne mogu te zavlačiti mjesec dana tom šupljom pričom.
Toga nema nigdje da ti moraš kontaktirati support da oni obave withdraw umjesto tebe, to mi izgleda kao da su vlasnici tog poker sajta braća Dalton.
Vjerovatno sam te krivo shvatio, pa ako nije problem da malo podrobnije pojasniš problematiku smile

Zadnji popravljao Tomiko (11-10-2015 00:30:41)

00

Re: adria poker - problem

Paypalom je nemoguce uplatiti na gambling sajt. Vjerojatno je to islo preko nekog posrednika koji ti sad nece isplatiti lovu.

00

Re: adria poker - problem

Mislim da postoji nekoliko poker soba koje nude opciju deposita putem paypala, a sad jedino da nema neka kvaka što se tiče Hr.

Zadnji popravljao Tomiko (11-10-2015 01:27:16)

00

7

Re: adria poker - problem

kak sam retardiran strasno, mislim jedno napisem drugo....

nisam preko paypala, nego paysafe-a

uglavnom, da, znaci cuo sam se s njima preko skypa i reko im kolko zelim povuci i oni samo odg isto, zatim sam se javio posredniku i on je reko da ce rijesit to, medutim i njemu isto odogovaraju

javim se ovdje ako rjesim i kako, u meduvremenu nemojte tamo igrat

00

8

Re: adria poker - problem

Čemu uplaćivanje preko nekog nepouzdanog na poker?

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

9

Re: adria poker - problem

uplatio sam sam, preko posrednika sam samo napravio acc

00

10

Re: adria poker - problem

Mislio sam ti pokušati pomoći, ali ostao sam zbunjen i prepun pitanja big_smile
Možeš li mi objasniti zašto ti je posrednik napravio account? Čemu služi taj posrednik, koja je zapravo njegova uloga?
I kakav je to poker sajt di ti sam ne moš povuć novac nego moraš tražiti support za to?
Ovo su neki mutni poslovi, nešto si garant zatajio big_smile

10

Re: adria poker - problem

Adria je domaca i prilicno sam siguran nelegalna poker soba.
Funkcionira isto kao i sto smo nekad igrali na dollaru (bestpoker88, RR poker,...).
Account se pravi preko affiliatea (agenta) i preko njega trebaju da idu sve uplate i isplate.
Posto si uplatio lovu sam, tog agenta preko kojeg si dosao ne zanima tvoj status previse jer lovu nije ni vidio.
Vidjao sam slicne slucajeve na dollaru i bilo je situacija di lova nije nikad legla.
Tu pogotovo nastaju problemi kad na takvim siteovima vadis vise para neg sto pravis rejka, jer se oni takvih igraca pokusavaju rijesiti.
Moj savjet je da u real life pokusas naci nekog ko radi za poker adria i da namolis covjeka da ti rijesi problem isplate. Kad nekog poznas u zivo, prije ce ti ucinit neku uslugu.
U svakom slucaju se nadam da ti nije zarobljeno puno para.

00

12

Re: adria poker - problem

Zanimljivo, nisam znao da u današnje vrijeme još mogu funkcionirati gambling sajtovi na taj način.
Trc nemoj odustat od svoje love (nekada ljudi prebrzo odustanu i kažu - eto im tamo, nek se najedu), bori se na sve načine.

Zadnji popravljao Tomiko (12-10-2015 12:56:25)

00

13

Re: adria poker - problem

Pozdrav,ja trenutno igram na adria pokeru i nisam nikada imao problema sa isplatom.Zahjev za isplatu se šalje putem maila  do 23:00 sata svakog četvrtka,a isplatu rade petkom i novac je svaki put legao isti dan.Isplaćivao sam na bankovni račun a  ostale metode isplate nisam radio,iako su mi javili da se može isplatiti i preko Milenium kladionice.

00

Re: adria poker - problem

igrao sam nešto malo na Enetu, rake je nenormalno velik i jako je teško beatat ga 6%, 5€ cap, a rakeback koji daju je premali. mislim da daju max 45% za one koji rejkaju više od 2k €

Iako je field užasan, jako je teško bit u plusu pored tolikog rejka, no ako već igrate na enetu ima boljih skinova preko drugih agenata di dobijete flat 60% RB

Do prije pola godine sam igrao i na Dollaru i po meni je bolja opcija nego Enet, uz to ima puno više akcije.

00