Tema: Hakirali me!

Pazite se ljudi!
Upao mi neki frajer na skrill, srećom imao sam samo 50 USD gore.
Frajer si je platio nekakvu online igru za 30USD, čim mi je došao mail ja išao provjerit.
Ulogiram se jedno 10 min nakon te transakcije, frajer je već svoj mail ubacio pod mail adrese.
Ja sam ju odmah maknuo te promijenio password. Zvao odmah skrill support ali naravno oni su offline, slao mail ne odgovaraju preko 12 sati. Kad sam ih opet nazvao frajer me sam tražio neke podatke i reko da moraju proslijedit dalje, drugi dan ispunio neki formular te još uvijek čekam informacije (prošlo tjedan dana)

Neznam kak je uopće moguće da se to desi, mijenjam passworde često, imam AV, anti-spyware, sve..
Jako sam razočaran sa šupcima na skrillu, nevjerojatno mi je da ja trebam čekat više od 12 sati da bi mogao doć do njih, odvratno!

Inače koristim neteller kao glavni wallet, oni imaju 2-step verification za razliku od ovih golubova.

Eto, jebe mi se za 30 dolara, samo javljam da se zna, mijenjajte lozinke, osigurajte računala, uključite sve razine zaštite, nikad ne znaš kaj se može desit a većina ljudi ne pomišlja da bu se to desilo bar njima.

10

Re: Hakirali me!

Ja imam token od skrilla.

Meni su došli do kartice, ali mi je lova vračena: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 33#p129433

00

Re: Hakirali me!

Ja nemam VIP, tako da ni nemam tu opciju, mislim.

00

Re: Hakirali me!

Eto nakon 3 tjedna istrage oni mi jave da mi je account ponovno aktivan.
Ni riječi o tome što s ukradenom lovom, ni o tome kako je frajer uopce upao u account.

Koja govna ti iz skrilla!

02