Tema: Pitanja u vezi online poker turnira

Dugo vas pratim, dugo i igram, ali imam par pitanja, na neke cu  vjerovatno dobiti odgovor a neka ni vi ne znate  smile

1. Da li mislite/znate, da li nasa igra (betanje, re-reaise)ima veze sa narednim kartama koje ce izaci? ja cesto imam dojam da ima veze..Tjesim se ili ne, zanima me vase misljenje? Da pojasnim, da li mislite da karte koje trebaju izaci na turnu i riveru vec se "znaju" i na flopu ili?
2. Vise volim da igram tunire, sa 100-200 ljudi, i da je Buy in malo veci ( pritom ne vise od 40-50 $ ) Neke preporuke, bez obvizira na mrezu?  jer ove tunire od 5-10$ i 800 igraca, previse mi bude.

00

Re: Pitanja u vezi online poker turnira

1. Nema veze. Karte se ne znaju unaprijed.

00

Re: Pitanja u vezi online poker turnira

https://www.youtube.com/watch?v=-DkHzOUzDjc

Ukratko, ovisi o svemu i o ničemu. Ako imaš Q8cc na AcKc3d  i odlučiš foldat zbog nebitno kakve akcije, i dođe Jc, ne znači da bi došlo ukoliko bi ti callao, odnosno manje su šanse da bi tad doslo, i obrnuto. Znači nije ko na live, da bi sigurno doslo ili sigurno nebi. Eto pogledaj video ako ce ti bit lakše

Zadnji popravljao chillin (21-10-2015 02:38:30)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Pitanja u vezi online poker turnira

Hvala na odgovoru. Jasnije mi je smile
Na LIVE sto je u spilu, znas da izlaze nakon flopa, tj, samo ih vadi. A ovdje je opet vrtenje random karata.
Svejedno imam nekada dojam, da cim malo usporim akciju(limpam)krece sve da ide na protivnikov mlin, i neke back door skale, boje odma piče. Ali vjerovatno je to u malom procentu a meni se ureze u glavu jer budu veci potovi pa mi se cini da je cesce nego sto jeste

00