Tema: Pozz

Pozz

Dolazim iz Slavonije, igram poker aktivno zadnje dvije god., manje-vise je to sve jos uvijek amaterski, pokusavam postepeno podizat nivo igre, jer sam svjestan da nista ne ide preko noci. Igram small i micro stakes mtt, sng i cash, ponekad i plo  cash.

Trenutno korisitm PT4, ako netko ima dobar HUD profil za podjeliti neka se slobodno javi, radim na tome da si napravim svoje 6 max cash, 6 max sng i mtt profile, tako da bi mi svaki savjet i prijedlog bio dobar.

Vidimo se za stolovima smile

00

Re: Pozz

Dobrodošao na forum.

Najbolje ti se koncentrirati na jedan format igre jer igranjem više njih u svakome ćeš biti prosječan igrač.

00

Re: Pozz

Dobrodošao.

100% slažem se s robom kao savjet.

00

Re: Pozz

Hvala na dobrodoslici decki i savjetu, svjestan sam toga. Jedostavno nisam se fokusirao samo na jedan format, jer nisam toliko duboko usao u niti jedan da bih mogao reci, e sad cu samo MTT grindat ili samo cash. Znam da me to ceka, ako se budem htio ozbiljnije uhvatit jednog od formata.

Hans, ako moze savjet u vezi stranice BCP, vidim da si ti tamo cijenjen clan, razmisljam se prijaviti za SNG Grinder, koji mi je nekako najblizi format, koliko je sve to ozbiljno, obzirom da nisam apsolutni pocetnik i imam nekih solidnih rezultata za rekreacijskog igraca, ali bih htio napraviti ipak nesto vise.

00

Re: Pozz

Nažalost za SNGGrinder-a nemam pojma jer nisam više u BPC-u. Vjeruj mi znam koliko i ti smile

00