Re: Poker u lava ?!?

kiklop napisao:

pa recimo da cash bude moguće igrat 6max (to bi bilo super i meni primamljivo), što se tiče turnira napraviti jednu kvalitetnu razradu i ne pretjerivati s njima, manji buy in da privučeš ljude, pogotovo ako bude kakva liga koja se boduje za nešto, te u skladu s tim napravit mjesečno (ili kako već) jedan jači turnir (ili to organizirati kroz ligu, tipa prvih osam(ili više) u mjesec dana imaju završni ''veliki'' turnir), pogodnosti za redovne igrače, pametne, sexy dealerice (najvažnije od svega), ma uglavnom da bude kulturno i da ljudi imaju povjerenja to je najvažnije

hehe...sve osim boldanog je ostvarivo tongue

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

52

Re: Poker u lava ?!?

radije bi da si boldao ovo pametne smile no dobro ionako je tu treba ići smile smile

nastavak prijedloga: da se može popit pivo i reklamirat se na facebooku da dođu i oni malo smile

Zadnji popravljao kiklop (04-02-2010 15:40:09)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Poker u lava ?!?

kiklop napisao:

radije bi da si boldao ovo pametne smile no dobro ionako je tu treba ići smile smile


ma dobro...dealerice opcenito nisu ostvarive trenutno sad ka sta san reka u prvim postovima....nemojte ocekivat previse sta se tice infrastrukture na pocetku. sredstava nemamo, tako da ce napredak ovisit iskljucivo o zainteresiranosti ljudi i samim time prikupljenim clanarinama

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

54

Re: Poker u lava ?!?

zamorano11 napisao:

u spitu. povise firula. na blatinama

cool, nije mi predaleko

zamorano11 napisao:

dakle... sta bi volili igrat?

radije bi igrao turnire nego cash

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

55

Re: Poker u lava ?!?

Zamorano studiram u Splitu, pa sam zato pitao gdje ce tocno bit.. Ja ti mogu savjetovat sta da ne napravis smile
U mjestu iz kojeg dolazim se nedavno otvorio jedan takav klub.. Problem je bio sto su turniri bili zamisljeni tako da vlasnik sto vise zaradi.. Rake je bio prevelik.. Nisam nikad igrao cash, jednostavno zato sto su uvijek igrali limite o kojima ja samo mogu sanjat smile Prvih par dana kad sam dolazio su se igrali rebuy turniri 60kn buy in 60kn rebuy.. U pot je islo samo 50kn od buy ina, i 50kn od rebuya, sto mislim da je premalo.. Pogotovo zato sto je struktura bila ocajna.. Onda su ljudi koji znaju nesta o pokeru htjeli igrat freezout turnire.. To je konacno bio poker.. igrali su se turniri 200+30kn, 10k zetona, pocetni blindovi 50/100, i leveli od 20min.. Volio bi tako nesto i ovdje..
Takodjer bi bilo dobro napravit recimo jednom mjesecno neki turnir s vecim buy inom, deepstack..
Vlasnik se ovdje sjetio i napravio tablicu sa rezultatima, i zbrajali su se bodovi.. 9 ljudi sa najvecim brojem bodova ce na kraju igrat turnir, i pobjednik dobiva put u Las Vegas i ulaznicu za neki od WSOP turnira..
Mislim da bi i ti mogao tako nesto osmislit, normalno skromnije, ali da ljudi imaju neki motiv da igraju i dolaze cesto.. On recimo od svakog veceg turnira uzme 100kn iz pota za Las Vegas..

Koliko stolova planiras postavit?

00

Re: Poker u lava ?!?

Tilt napisao:

Zamorano studiram u Splitu, pa sam zato pitao gdje ce tocno bit.. Ja ti mogu savjetovat sta da ne napravis smile
U mjestu iz kojeg dolazim se nedavno otvorio jedan takav klub.. Problem je bio sto su turniri bili zamisljeni tako da vlasnik sto vise zaradi.. Rake je bio prevelik.. Nisam nikad igrao cash, jednostavno zato sto su uvijek igrali limite o kojima ja samo mogu sanjat smile Prvih par dana kad sam dolazio su se igrali rebuy turniri 60kn buy in 60kn rebuy.. U pot je islo samo 50kn od buy ina, i 50kn od rebuya, sto mislim da je premalo.. Pogotovo zato sto je struktura bila ocajna.. Onda su ljudi koji znaju nesta o pokeru htjeli igrat freezout turnire.. To je konacno bio poker.. igrali su se turniri 200+30kn, 10k zetona, pocetni blindovi 50/100, i leveli od 20min.. Volio bi tako nesto i ovdje..
Takodjer bi bilo dobro napravit recimo jednom mjesecno neki turnir s vecim buy inom, deepstack..
Vlasnik se ovdje sjetio i napravio tablicu sa rezultatima, i zbrajali su se bodovi.. 9 ljudi sa najvecim brojem bodova ce na kraju igrat turnir, i pobjednik dobiva put u Las Vegas i ulaznicu za neki od WSOP turnira..
Mislim da bi i ti mogao tako nesto osmislit, normalno skromnije, ali da ljudi imaju neki motiv da igraju i dolaze cesto.. On recimo od svakog veceg turnira uzme 100kn iz pota za Las Vegas..

Koliko stolova planiras postavit?

a odakle dolazis?

imamo u planu i cash i turnire. i ne brini, bit ce dobra struktura turnira i i rake ce bit poprilicno pristupacan, za clanove. sta se tice opreme samog kluba... ka sta san napisa u par postova povise... sredstava nemamo i u pocetku ocekujet skromnije uvjete igre...imamo puno toga u planu napravit,organizirat, al ako ne budemo imali clanova, i samim time novca od clanarina, nece bit od toga nista.

vi samo pisite ovdje prijedloge, ja se nadam da ce papirologija kroz koji dan bit rjesena

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

57

Re: Poker u lava ?!?

Ne smeta meni veci rake, ako ce strukture turnira bit dobre, da se moze igrat poker.. Al ako ce bit velik rake, a struktra takva da ce nakon sat vremena skoro svi bit u push or fold fazi..  hmm  hmm  Inace ja sam iz Sl. Broda.. I klub tamo je ok, jbg treba se i vlasnika razumjet, placa 3 dealera, prostor je unajmljen, mora odnekud skrpat za to..

I da te jos pitam, to me uvjek zanimalo.. Jel moguce potpunu legalno otvorit takav klub, ili postoje neke cake?
Ako ti je nezgodno odgovorit, sve ok, samo me zanima kako zakon gleda na to..

00

Re: Poker u lava ?!?

nije nezgodno odgovorit smile

amo rec da...nije bas zakonski definirana zabrana

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker u lava ?!?

predani su papiri uredu za upravu da se upišemo u registar
rješenje o upisu ćemo dobit poštom. ured se mora očitovat u roku od 30 dana, al u praksi je to obično 10 dana

Zadnji popravljao zamorano11 (02-03-2010 13:48:01)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

60

Re: Poker u lava ?!?

zamorano11 napisao:

predani su papiri uredu za upravu da se upišemo u registar
rješenje o upisu ćemo dobit poštom. ured se mora očitovat u roku od 30 dana, al u praksi je to obično 10 dana

Znaci za otprilike 2 tjedna otvara...jel to u mjesnoj na blatinama?

00

Re: Poker u lava ?!?

dubai0 napisao:
zamorano11 napisao:

predani su papiri uredu za upravu da se upišemo u registar
rješenje o upisu ćemo dobit poštom. ured se mora očitovat u roku od 30 dana, al u praksi je to obično 10 dana

Znaci za otprilike 2 tjedna otvara...jel to u mjesnoj na blatinama?

da

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00