26

Re: od početnika do igrača

Ovo re-raise 0% je jako loše ako je taj postotak točan i ako se to odnosi na 3bet, 4bet kao šta ja mislim (ako sam u krivu, ispravite me). To znači da nisi niti jednom 3betao. Moraš to naučiti preflop i na boardu. Sa monster handovima tipa AA, KK, QQ u barem 80-90% slučajeva 3bet preflop, ako je drawy board i netko beta prije tebe, također 3bet/allin. U cca 10-20% možeš samo callat raise da miksaš igru. AK i AQ bi isto trebao 3betat na preflopu za value. Naravno, sve ovisi o igraču koji je prije tebe betao, ovisi o poziciji i o broju igrača u flopu, ali u pravilu je to 3bet pf. Ako te pogodi flop i imaš top par, a flop nije drawy, možeš ponekad callat ako je netko raisao prije tebe, ako je turn blank i opet netko raisa, onda 3bet. Ali nemoj uvijek isto igrat, ponekad 3betaj na flopu odmah, pogotovo ako je opasan board.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

27

Re: od početnika do igrača

tome se i ja čudim zašto je 0% jer inače uvijek sa parovima JJ+ ponekad i manjim (ovisi o situaciji kao što si i rekao) reraise-am  dok sa AQ i AK malo manje ovisi koliki je raise napravio igrač prije mene

00

28

Re: od početnika do igrača

imam više pitanja
što je to grindanje ?
kako najbolje iskoristiti bodove na Partypokeru ?
Zašto se ne mogu pronači na pokerrankings ?
kako postati hand na forum ? s kojim god site-om na netu probam a da sam se uvjerio da podržava hand-ove od Partypokera javlja mi neki error prilikom pokušaja konvertiranja

00

29

Re: od početnika do igrača

grindanje ti je igranje puno sati i puno stolova

najbolje ti je uzet bonuse pa ih cistit i pri tome ti ostaju ti bodovi za druge bonuse

ne znam

kakav error?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

30

Re: od početnika do igrača

ovaj forum ti ima hand converter.. Kad pises poruku, ispod imas "koristi HandHistoryConverter" to oznacis, ispod ti se otvori mjesto gdje kopiras handhistory i rjeseno..

00

31

Re: od početnika do igrača

Error: Can't determine file format
ili
Error: Failed to parse game header

jel možda problem u tome što cijeli taj hand kopiram zajedno sa svime što piše ?
dakle ovo

***** Hand History For Game 8944780993 *****
300/600 Tourney Texas Hold'em Game Table (NL)  (STT Tournament #50382666)  -  Mon Feb 22 12:00:53 EST 2010
Table Table Speed #1331025  (Real Money) -- Seat 7 is the button
Total number of players : 5/10
Seat 2: Kena13 (2300)
Seat 4: Teuvo75 (10020)
Seat 6: zvezdochka13 (1430)
Seat 7: koste1 (4290)
Seat 10: wichtmor (1960)
wichtmor posts small blind (300)
Kena13 posts big blind (600)
** Dealing down cards **
Dealt to koste1 [ Ad, 2c ]
Teuvo75 folds
zvezdochka13 raises 1430 to 1430
zvezdochka13 is all-In.
koste1 folds
wichtmor folds
Kena13 calls (830)
** Dealing Flop ** :  [ 3s, Jd, 9c ]
** Dealing Turn ** :  [ 4d ]
** Dealing River ** :  [ 6c ]
Creating Main Pot with 3160.0 with zvezdochka13
** Summary **
Main Pot: 3160
Board: [ 3s Jd 9c 4d 6c ]
Kena13 balance 870, lost 1430 [ 7s 8s ] [ high card jack -- Jd,9c,8s,7s,6c ]
Teuvo75 balance 10020, didn't bet (folded)
zvezdochka13 balance 3160, bet 1430, collected 3160, net +1730 [ Ts Jc ] [ a pair of jacks -- Jc,Jd,Ts,9c,6c ]
koste1 balance 4290, didn't bet (folded)
wichtmor balance 1660, lost 300 (folded)

00

32

Re: od početnika do igrača

Koji je to sajt?

00

Re: od početnika do igrača

"Table Table Speed #1331025  (Real Money) "
Po ovome rekao bih da je party poker,jer oni imaju takve nazive za stolove

00

34

Re: od početnika do igrača

kao što superhik kaže Partypoker

00

35

Re: od početnika do igrača

Za poludit!
Par dana mi bankroll šiba u plus ko lud i onda sam počne padat do samog dna i kad vidim da ču ga izgubit odjednom počnem opet dobivat i vratim se u igru i onda opet padam...Zašto mi se to događa ?  Poludio sam danas kao da sam u nekom začaranom krugu i nemogu dobit SNG. Zadnjih par dana sam dobivao jer mi je BR pao na 11$ i popeo sam se u 2 dana na +40$ a prije nego što sam pao na onih 11$ imao sam 65$  i nikak da krene prema gore sad sam u onom dijelu kada pada imam 30$ i sad uopče ne želim igrat dok me opet ne krene nego se uzalud razbacivam Partypointsima na nekim glupim turnirima koje mi se uopče neda igrat.Mislim da to nisu karte koje mi se na coinflipu ne otvaraju  a nije ni tilt nego nešto samnom ne bude u redu jednostavno se nešto promjeni u razmišljanju kao neka mentalna blokada i počnem gubit i onda tek nakon nakon nekog vremena gubljenja dođe tilt pa bude još gore pa bacam stvari po sobi drobim miš rukama lupam po tipkovnici,stolu...
A možda i jesu karte koje me neidu.  mad

Podijelite samnom svoja iskustva jesam ja kriv? il su karte ? dali se vama to kada događa ? kako da to izbjegnem ?

Zadnji popravljao koste (28-02-2010 03:22:40)

00

Re: od početnika do igrača

Jedna stvar: nemožeš ovce i novce..
Druga stvar..igraš izvan svog bankrolla..
To ti je među prvim pravilima pokera..
ja sam pročitao sve moguće na ovom forumu i imas dosta zanimljivih tema što trebas počitat...
Preporuka: nikad ne igraj izvan svog bankrola i odredi si tzv. disciplinu npr.SNG,MTT, Cash itd.
p.s. pročitaj, varijance  u pokeru..
imaš dosta literature na forumu da si i malo predočiš sve to..
Od Kad igras poker?

:lolLestor77:lol
00

37

Re: od početnika do igrača

...ne moj igrat izvan BR-a i to ti se nece dogadjat....

00

38

Re: od početnika do igrača

na PartyPokeru sam i neželim igrat ove SNG od 1$ jer su turbo(3 min blindovi) koji su po mom mišljenju teški jer ima veći udio sreća jer ne uspiju mi doći svaki put karte da se podignem prije nego što su blindovi visoki a nekad i dođu  dobre karte ali me ne pogodi flop,pa  me sustignu blindovi i ne preostaje mi ništa nego gurat all in prije flopa jer imam manje od 10 BB i molit boga da ću dobit svaki coinflip
a ovako igram 3$ SNG gdje mogu igrat blindove 5 min što mi je kud i kamo malo lakše iako je izvan BR
pokušavam se dići do 50 $ barem i prebaciti se na neki drugi site gdje ima pod normalnom brzinom 1$ SNG i nastavit normalno igrat

Zadnji popravljao koste (28-02-2010 17:34:53)

00

Re: od početnika do igrača

i ja mrzim turbo SNG jer se nikako ne snalazim ako u prvih par handova ne odnesem  neki pot jer nema neke igre sve se svodi na all in igru,trnutno igram 2,20 buy in od 90 igraca ili 4,40 buy in od 180 igraca na poker starsu.A isto tako je i kod mene gore dolje sto se  tice bankrolla i nije do moje igre ili tilta vec do toga sto na tim limitima ima nenormalnih igraca koji placaju raise re-raise sa 95 suited izvan pozicije i riskiraju 50% svojih chipova na takve ruke i onda je tesko igrat kad imas 3-4 takva igraca za stolom tek kad ostane 20-tak igraca postane lakse igrat jer su to vecinom igraci koji su ostali razumiju nesto o igri.
Tako da mislim da nije do tebe i tvoje igre vec do osralih igraca.

00

Re: od početnika do igrača

evo samo da se nadovezem na ovo ,pvo djeljenje na turniru dobijam AA, raise prije mene ja 3betam on ide all in ja placam on pokaže 78 suited ,flop 77K  dođe mi da bacim laptop kroz prozor i da vise nikad ne pomislim na poker.
Nekad imam osjecaj kao da namjerno poker stranica daje sansu takvim igracima da odnesu,jer kad bi stalno gubili nebi vise igrali, al takvi igraci nakraju opet izgube samo sto dobiju osjecaj da mogu odnjet pa dalje igraju i uplacuju novac na određenoj stranici.

00

41

Re: od početnika do igrača

koste napisao:

na PartyPokeru sam i neželim igrat ove SNG od 1$ jer su turbo(3 min blindovi) koji su po mom mišljenju teški jer ima veći udio sreća jer ne uspiju mi doći svaki put karte da se podignem prije nego što su blindovi visoki a nekad i dođu  dobre karte ali me ne pogodi flop,pa  me sustignu blindovi i ne preostaje mi ništa nego gurat all in prije flopa jer imam manje od 10 BB i molit boga da ću dobit svaki coinflip
a ovako igram 3$ SNG gdje mogu igrat blindove 5 min što mi je kud i kamo malo lakše iako je izvan BR
pokušavam se dići do 50 $ barem i prebaciti se na neki drugi site gdje ima pod normalnom brzinom 1$ SNG i nastavit normalno igrat

slažem se, Party je pomalo retardiran šta se tiče SNG-ova i ja bi isto prebacio lovu na drugi server kad skupim tih 200 bodova. ipak nikako ne bi trebao igrat izvan bankrolla ako ti još fali bodova do 200 radije ih grindaj na cashu na NL2

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

42

Re: od početnika do igrača

samo da se javim da sam otkrio nešto što se zove nl10  big_smile  i da pokucam od drvo dobro mi ide,zaradio +50$ u nekih tjedan dana, što je jako puno za mene a igrao po sat vremena na dan možda
prije nisam volio cash jer me brzo bacao u tilt i to sam igrao na nižim limitima gdje je igra bila užasna
nadam se da će nastavit ovako  big_smile

00

43

Re: od početnika do igrača

dali je ovo dobro odigrano
sry što nije konvertirano jer iz nepoznatog razloga ni jedan konverter mi neće prihvatit
razmišljao sam odma all in što je možda i bolje jer bi me prije tak pratio pošto je ovo pokazalo da imam monstera

***** Hand History for Game 9012168154 *****
$10 USD NL Texas Hold'em - Friday, March 12, 17:47:44 EST 2010
Table Table  167881 (Real Money)
Seat 1 is the button
Total number of players : 6/6
Seat 4: Okapi311 ( $16.87 USD )
Seat 6: Rhinolux ( $10 USD )
Seat 2: alex_cosmo ( $10.61 USD )
Seat 5: grzesiontko ( $10 USD )
Seat 1: koste1 ( $9.62 USD )
Seat 3: rwidoh ( $2.30 USD )
alex_cosmo posts small blind [$0.05 USD].
rwidoh posts big blind [$0.10 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to koste1 [  Ah As ]
Okapi311 raises [$0.40 USD]
grzesiontko folds
Rhinolux raises [$1.40 USD]
koste1 raises [$4.80 USD]
alex_cosmo folds
rwidoh folds
Okapi311 folds
Rhinolux folds
koste1 does not show cards.
koste1 wins $6.75 USD

00

44

Re: od početnika do igrača

Dovoljno je 4betati na 3$.

00

Re: od početnika do igrača

da previse si digao..

ali sng turbo ako igrate necete nikad osovjiti ako cekate dobre karte... to je turnir na kojem nema postflop igre samo preflop...  pa tako sve se svodi na coinflip uglavnom... nema raisova samo allinovi... osim ako bas ne skupis neki veliki stackpreko 15 bb... s kasnih pozicija gurati sve od q10 suited pa nadalje i sve parove...

poanta je moras biti brutalno agresivan jer ako si ti taj koji gurne all in protivnik ce cesto foldati, ako i zove najcesce imas coinflip, nekad si jaci, a uvijek i sakaut postoji pogotovo na ps... puno situacija ti odgovara

powerpoker je prava strategija za sng od 180 ljudi recimo

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

46

Re: od početnika do igrača

malo sam se ukakio kad sam vidio da me 2 prate vidio flop i onaj čudan bet na flopu, kako bi vi ovo odigrali ?
sad kad gledam 3betao bi flop sam da vidim na čemu sam a kasnije ovisi o njima,
bankroll 125$  big_smile (sad se netko smije)  jako sam zadovoljan,lagano je krenuo prema gore više ne tapkam na mjestu

$10 USD NL Texas Hold'em - Wednesday, March 17, 19:45:39 EDT 2010
Table Table  167719 (Real Money)
Seat 3 is the button
Total number of players : 5/6
Seat 6: Pauwel003 ( $14.12 USD )
Seat 4: RotzoI9 ( $1.90 USD )
Seat 3: Schazi79 ( $4.49 USD )
Seat 5: astechow ( $6.26 USD )
Seat 1: koste1 ( $19.56 USD )
RotzoI9 posts small blind [$0.05 USD].
astechow posts big blind [$0.10 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to koste1 [  Kd As ]
Pauwel003 raises [$0.40 USD]
koste1 raises [$1 USD]
Schazi79 folds
RotzoI9 folds
astechow calls [$0.90 USD]
Pauwel003 calls [$0.60 USD]
** Dealing Flop ** [ Ks, Td, Jh ]
astechow bets [$0.60 USD]
Pauwel003 calls [$0.60 USD]
koste1 calls [$0.60 USD]
** Dealing Turn ** [ 7c ]
astechow checks
Pauwel003 checks
koste1 checks
** Dealing River ** [ 9d ]
astechow checks
Pauwel003 checks
koste1 checks

Zadnji popravljao koste (18-03-2010 02:26:00)

00

47

Re: od početnika do igrača

dali ima na party pokeru neki rakeback ? vidim samo neki bodovi mi dolaze kako ih unovčiti ? mogu uzeti nešto da moram skupit 400 bodova i onda dobijem samo 5% nazad a to mi je premalo
daj nek netko tko igra na partyju mi kaže što on i kako radi

00

48

Re: od početnika do igrača

Nema rakeback na Partyu.
Imaš neke MTT-ove sa buyinom 10 bodova pa možeš to igrat.

00

49

Re: od početnika do igrača

Nema rakebacka. Osim to što mjenjaš bodove. Da igraš veće limite i skupljaš puno bodova, možeš tako dobiti i do 40%. Na manjim limitima, ko da i nemaš.

00

50

Re: od početnika do igrača

zanima me kako bi vi ovo odigrali call ili fold,pošto nije najjača boja a i full je tu negdje pošto imam 2 calla...predomišljao sam se i reko nek ide k vragu i pratio  hmm   kasnije ću napisati što se dogodilo

Site: Party Poker
    Dealt to koste1:Q :card_diamond  T :card_diamond
    Sklansky group 4
Preflop: Hero calls [$0.25 USD]
    1 players fold.
    BB calls [$0.15 USD]
    UTG checks
    Total folds this street: 1
    Potsize: $0.75
Flop: 9 :card_diamond  8:card_diamond 6:card_diamond
    BB bets [$0.25 USD]
    UTG calls [$0.25 USD] Hero raises [$1.72 USD]
    BB calls [$1.47 USD]
    UTG calls [$1.47 USD]
    Potsize: $5.91
Turn: 8 :card_spade
    BB checks
    UTG checks Hero bets [$5.62 USD]
    BB calls [$5.62 USD]
    UTG raises [$17.32 USD] Hero is all-in [$11.46 USD]

Zadnji popravljao koste (24-03-2010 05:54:03)

00