Tema: SNG/MTT STAKING/COACHING

Pre svega zelim da pozdravim sve clanove pokerpro foruma i da vam pozelim sve najbolje u Novoj 2016.oj godini, puno zdravlja, srece i  uspeha za poker stolovima kako online tako i live. GL

Zelim obavestiti clanove pokerpro foruma da nasa mala exyu staking grupa raspisuje konkurs za prijem naovih clanova
detalji stejka:

U pocetku ce fokus biti na PokerStars MTT Sngovima od 2.5$ 180 igraca turbo,
dok ce se oni koji budu napredovali vremenom prebacivati na vise nivoe SNG i MTT-ova.

U slucaju da je igrac regular/winner na vecim limitima sng, mtt-a, mozemo dogovoriti drugaciji aranzman
u zavisnosti kako coachevi procene igru nakon pregledanog dotadasnjeg HHs-a.

Plan :

- Krenuti sa Buyinom od 2.5$ i dostici nivo znanja da mozemo igrati vise formata SNG-a i postepeno se prebacivati na micro-low-mid stakes MTT


Sta mi nudimo :

- Bankroll za igru na nivoima na kojima su igraci rasporedjeni
- Igraci ce napredovati kroz limite po konsultaciji sa stejkerima kroz dokazani napredak u igri
- Svi igraci su stejkovani u Deal-u 50/50 sa makeupom
- Profit se splituje na na dnevnom nivou


- Grupne i pojedinacne coaching sesije sa coachevima koji su winning igraci na SNG i MTT formatima
- HH review, kao i rad u propratnim programima koji su bitni za razumevanje igre
- Live sessije po potrebi i rad sa nekim od coacheva u live deep fazama MTT-a
- Minimum dve grupne sesije nedeljno i po potrebi pojedinacne sesije
- Review ruku koje su postovane u predvidjenoj skype grupi
- Igracima ce biti obezbedjen pristup programskim alatima za analizu igre i pracenja protivnika(sharkscope, icmizer,flopzila...)


Uslovi i Zahtevi :

- Profesionalan pristup svakog igraca prema igri u trajanju stejka
- Poshtovanje dogovoreng mesecnog volumena
- Redovno pojavljivanje na unapred zakazanim coaching sessionima
- Redovno slanje audita u dogovorenim vremenskim intervalima sa stejkerima
- Da ima regularne accounte na sajtovima na kojima cemo igrati i moneybokers koji je potpuno funkcionalan
- Da da pristup njegovom nalogu sa kojeg ce igrati,Skrillu kao i mailu koji je registrovan na njih za vreme trajanja stejkinga
- Stejking traje godinu dana
- Igraci ne smeju da budu u drugom stejku, niti da igraju bilo shta shto nije odobreno od stane stejkera
- Igrac ne moze napustiti grupu dokle god postoji Makeup
- Igrac ne moze napustiti grupu pre isteka dogovorenog roka , osim u slicaju kada ga stakeri oslobode te obaveze

Aplikacije mozete poslati na sledeci mail: sngmtt.staking@gmail.com

Trazeni podaci :

ime prezime,godiste,mesto
rezultati,iskustvo,ciljevi
prethodna iskustva sa stejkom,zasto stejk?
skype,email
svi nikovi na sobama gde ste igrali
nikovi na forumu(ma),preporuke,zaposlenje,studije
svi koji posalju mail neka jave na temi
Kratki opis poker karijere do sada, na kojim aspektima pokera posebno želite raditi,
koje su vam jake i slabe strane u igri, vaši ciljevi vezano za poker?
za koji limt zelite biti stejkovani


Sva pitanja koja imate postavite iskljucivo u ovoj temi.

Nasi koucevi su CCC03 aka igorapa i bradaps aka majazdaja , vrv nekim igracima sa foruma poznati

U nastavku mozete videti uspesan rad sa grupom (6 igraca) koji su krenuli u oktobru sa sng 2,5$ 180s, a sada svi igraju micro/low MTTs
https://www.imageshack.us/i/p5EFWVRRp

Rezultati jednog od nasih coacheva
SNG
https://www.imageshack.us/i/pbt9eubNp

MTT
https://www.imageshack.us/i/p85IxWhip

Ne znam da li sam slike postavio kako treba ali sta je tu je, na svakom sajtu se razliku je upload slika ... big_smile

jos jednom, sve najbolje, cujemo se i GL za stolovima

00

2

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

Da, def slike se nisu uploadovale, no ok, samo desni klik na link i opsija View Image

00

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

Da li je moguce da se dogovorimo za coaching, bez stejkanja? s tim da bi naravno definirali koliko je vas dio profita.
Vecina vasih uvjeta mi odgovara, jedino  pristup na moj account, mail, skrill,... to ne dolazi u obzir, jer imam privatnih stvari  koje obavljam preko njih

00

4

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

darthgr06 napisao:

Da li je moguce da se dogovorimo za coaching, bez stejkanja? s tim da bi naravno definirali koliko je vas dio profita.
Vecina vasih uvjeta mi odgovara, jedino  pristup na moj account, mail, skrill,... to ne dolazi u obzir, jer imam privatnih stvari  koje obavljam preko njih

ok je za mail i skrill zaista i ja kad sad citam deluje preterano, ali na sobama na kojima igras se porazumeva ipak igras sa novcem od stejkera

a sto se tice coachinga nznm jer zaista so tanki sa vremenom, javi se na mail pa mogu proslediti kontak nekom od mojih kouceva

00

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

shile napisao:
darthgr06 napisao:

Da li je moguce da se dogovorimo za coaching, bez stejkanja? s tim da bi naravno definirali koliko je vas dio profita.
Vecina vasih uvjeta mi odgovara, jedino  pristup na moj account, mail, skrill,... to ne dolazi u obzir, jer imam privatnih stvari  koje obavljam preko njih

ok je za mail i skrill zaista i ja kad sad citam deluje preterano, ali na sobama na kojima igras se porazumeva ipak igras sa novcem od stejkera

a sto se tice coachinga nznm jer zaista so tanki sa vremenom, javi se na mail pa mogu proslediti kontak nekom od mojih kouceva

shile napisao:
darthgr06 napisao:

Da li je moguce da se dogovorimo za coaching, bez stejkanja? s tim da bi naravno definirali koliko je vas dio profita.
Vecina vasih uvjeta mi odgovara, jedino  pristup na moj account, mail, skrill,... to ne dolazi u obzir, jer imam privatnih stvari  koje obavljam preko njih

ok je za mail i skrill zaista i ja kad sad citam deluje preterano, ali na sobama na kojima igras se porazumeva ipak igras sa novcem od stejkera

a sto se tice coachinga nznm jer zaista so tanki sa vremenom, javi se na mail pa mogu proslediti kontak nekom od mojih kouceva

Poslao sam mail i ukratko napisao svoj prijedlog suradnje.

10

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

prijava poslana

00

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

PM send

00

8

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

BackDoor napisao:

PM send

nisam primio nista na PM

00

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

Postoji li neki email ili nesto, nisam mogao poslati PM.
Thx,

Promaklo mi u poruci, sorry!

Zadnji popravljao Suhi61 (24-02-2016 22:15:20)

00

10

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

sngmtt.staking@gmail.com

00

Re: SNG/MTT STAKING/COACHING

Da li neko zna, jel se moze aplicirati za staking. tnx

00