Tema: Nuts flash na riveru

https://www.weaktight.com/h/56bdbd3ad39 … c?simple=1

Njegovi statsi: VPIP:33, PFR:22, 3bet: 4,3 FLOP AGG%:28 TURN AGG%:29 RIVER AGG%:20, WON SD%: 39

šta je po vama ispravno dalje i zašto?

Zadnji popravljao Kenny (12-02-2016 13:22:11)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Nuts flash na riveru

Pa nema tu bas puno izbora. Rejz ne dolazi u obzir.
Mos call ili fold. Tu kod mene odluku donosi samo stvar samplea.
Ako imas veci sample na villainu, onda je taj agg od 20% na riveru i vise nego relevantan, tak da bi foldao i nebi puno razmisljao o tome. Ako je manji samle, onda se obicno nagovorim na call i nastradam.

10

3

Re: Nuts flash na riveru

1100 handova je sample

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Nuts flash na riveru

To sto je rounder rekao.
Ne vidimo da je agresivan previse , ako callas nadas se splitu(jer cold call preflop, check, c/c, c/r je jaaako rijetko bluff na microsima cak nikad od ove vrste igraca mozda 5% vremena) a za split nikad ne zelis callati. Betas river puno cisto da dobijes value od bluff catchera ali nikako call kada raisa smile

Little note: cbetaj spareni board u poziciji pogotovo sada kada imas dvije najvece overkarte. To je "specifican" spot gdje najlosija navika ona koju sam i ja radio a i vecina radi na microsima. Checkiramo flop i callamo npr kada sb beta ovaj turn. Pod losa navika mislim na nas koji igramo microse i ne razumijemo zasto to radimo dok npr da igrac kao Roba to napravi on ce 100% znat razlog protiv tog igraca zasto to radi.

Najjednostavnije ti je betas ovaj flop, jaci si od njegovih floatova pa cak dobijes value malo, ako calla double barrelas na FD turn te mu foldas floatove dokraja i cak neke handove kao 22-33-44-88 a protiv ostalih imas outova. Najjednostavnije je jer se ne dovodis u situaciju da razmisljas dal da callas njegov bet ikad jer tu pocinje levelanje "hmm on mene sigurno sad blefira ", ako te u bilo kojem trenu raisa znas da je jaci i foldas, easy game smile

00

Re: Nuts flash na riveru

@Stormpay
Nešto si pobrkao, ovdje ne može biti split.

@hand
On ovdje ne može baš ni imati blef nakon što je x/c na turnu. Ok, može neke handove pretvoriti u blef, ali to vrlo malo ljudi radi, a pogotovo ne ovakav s tako malim frekvencijama.
Ali može imati 1 kombo 78cc, 1 kombo 66, 3 komba 99, 3 komba 55. Ukupno 11 komba što nije malo.

Čak i da overplaya K club handove, imao bi veće AGG. Tako da ne vidim da ikad ovo možemo callati.

30

Re: Nuts flash na riveru

da pobrkao sam jer sam prije tog radio sa check raise kad je jedna do skale, uglavnom point je isti, ne callamo nikad ako je ishod split, samo napominjem jer sam 100% uvjeren da svi na NL4 i 2 smo to radili smile tipicno razmisljanje "hoce me istjerat sa moje skale jer ne zeli split"

I tocno to, kad odigra preflop flop i turn najpasivnije sto moze i odjednom river x/r, mozes callat al 99% sam siguran da ces naletit na slowplayan hand ili riverane nutse. 1% put ces naletit na K club  zato sto taj K club  mislim da ce rade donk/call ili check/callat prije nego c/r.

Zadnji popravljao Stormpay (12-02-2016 16:43:14)

00

7

Re: Nuts flash na riveru

Stormpay napisao:

To sto je rounder rekao.
Ne vidimo da je agresivan previse , ako callas nadas se splitu(jer cold call preflop, check, c/c, c/r je jaaako rijetko bluff na microsima cak nikad od ove vrste igraca mozda 5% vremena) a za split nikad ne zelis callati. Betas river puno cisto da dobijes value od bluff catchera ali nikako call kada raisa smile

Little note: cbetaj spareni board u poziciji pogotovo sada kada imas dvije najvece overkarte. To je "specifican" spot gdje najlosija navika ona koju sam i ja radio a i vecina radi na microsima. Checkiramo flop i callamo npr kada sb beta ovaj turn. Pod losa navika mislim na nas koji igramo microse i ne razumijemo zasto to radimo dok npr da igrac kao Roba to napravi on ce 100% znat razlog protiv tog igraca zasto to radi.

Najjednostavnije ti je betas ovaj flop, jaci si od njegovih floatova pa cak dobijes value malo, ako calla double barrelas na FD turn te mu foldas floatove dokraja i cak neke handove kao 22-33-44-88 a protiv ostalih imas outova. Najjednostavnije je jer se ne dovodis u situaciju da razmisljas dal da callas njegov bet ikad jer tu pocinje levelanje "hmm on mene sigurno sad blefira ", ako te u bilo kojem trenu raisa znas da je jaci i foldas, easy game smile

Turn sam beto zbog nuts FDa.

Zbog čega sam trebo betat tu flop?

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Nuts flash na riveru

The way it's played je dobro nisam rekao da je lose, samo foldaj river smile

Nisi trebo (ovisi o protivniku) ali mozes i olaksat ce ti overall zivot. Mozda zvuci smijesno ali imas nut air hand i betas jer check back jednostavno mi se cini pretight na ovom boardu.

Hoces isfoldat vecinu broadwaya kojih on ima jako puno s obzirom na vpip/pfr i cinjenicu da ste bb vs sb sqz a ne protiv early. Ne zelis mu dati free kartu i sansu da te blefira i predati mu inicijativu. S druge strane dobijas value od svih FD, slabijih Ax floatova kojih ima sigurno cak i da ima veci Won SD.

Slijedeci plus je kada turnas FD mozes double barrelat i isfoldat recimo 22 (koji je u ovom slucaju full na riveru) , 33, 44, pa cak 77, 88 zbog toga jer predstavljas jako jak hand posto betas na completean flush. Ulozio bi isto $$$ u pot da betas flop/turn koliko si i sada, ali recimo ovdje je on tebe na turnu puno sire callao, hand kao 22 je ovdje vise nego moguc. To je slucaj kada ti pozicija i inicijativa mogu uzet pot smile

Razmisli ovako, ti si SB, iz nekog razloga si callao preflop, netko ti beta taj flop i taj turn, jesi sretan sa 22,33,44,77,88,pa cak sa 9x i TT u tom spotu?

00

Re: Nuts flash na riveru

Zato se kaze a to je cinjenica, inicijativa i pozicija su cesto bitniji od handa hehe

To je moje misljenje, cini mi se pretight to checkirati na ovom flopu protiv bilo kojeg SB igraca, a pogotovo protiv 33/22 koji na SD dolazi cesto slabiji i ovdje ima jako sirok range, sto drugi misle za cbet flop ovdje?

00

Re: Nuts flash na riveru

Stormpay napisao:

Zato se kaze a to je cinjenica, inicijativa i pozicija su cesto bitniji od handa hehe

To je moje misljenje, cini mi se pretight to checkirati na ovom flopu protiv bilo kojeg SB igraca, a pogotovo protiv 33/22 koji na SD dolazi cesto slabiji i ovdje ima jako sirok range, sto drugi misle za cbet flop ovdje?

Prvi dio vrijedi za nize stakese, jer sto bolje igrače susrećeš ti su ti faktori manje bitniji, a sve više tekstura boarda i teoretske stvari igraju ulogu. Mislim tip se uzasno cappa, a ja to obozavam kazniti big_smile
Drugo nisu sve ruke stvorene za CB F, ali mislim da ovu ruku ako CB B tipa 1/3 i to iz nekog exploitative approacha.Da ne duljim jer ovdje se moze filozofirati 100 godina ( pogotovo sve detalje uz oba dva linea i B size, board itd. mogao bi napraviti 10 min video). Ne B ni T, a as played easy BF jer mislim da ovo na visim limitima je tako i onako rijetko bluff, a kamoli na NL4 gdje toliko underbluffaju R da iako bi bio sada dobar, onaj jednom od 10 puta, oddove tocne nikad nemas.

10

11

Re: Nuts flash na riveru

Kako sam i mislio da sam napravio grešku, navuko sam se na taj flush što sam dobio i nisam pazio, pa sam ja all in napravio i villian je dobio na riveru full. Imo je 22

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00