Tema: Tigergaming???

Ako neko od vas sta igrate tamo zna jel postoje kakvi filteri da maknem FR stolove i pomogucnosti limite koji me ne zanimaju?
Takodjer, ako vam nije mrsko da mi kazete, kad je najbolje vrijeme za igru.

00

2

Re: Tigergaming???

Ne. Vjerojatno radis sve isto ko i ja i to ti je max. Znaci gore poklikam pot limit/fixed limit/heads up/empty i ostanu mi samo no limit 6max stolovi. Od stakesa med/high i onda imas nl100+ i jedino kaj mozes je sortirat po stakesima da su ti makar oni po redu. Al FR stolove neces moc maknut. Naviknes se nakon nekog vremena smile

Al software je ocaj, ak skuzis kaj znace oni P i D gumbi na stolovima javi mi smile

Najbolje vrijeme klasika za US i CAN siteove. Po noci. 2-11 ujutro cca... Iako ja igram u popodnevnim satima i ok je, ak miksas limite nade se stolova, ali zato za mene tiger nije za glavni site jer najcesce propustam najbolje vrijeme za igru

00

Re: Tigergaming???

Ma i meni ce biti samo nadopuna.
Moram reci, stvarno jedan od odvratnijih softwarea sta sam vidio.

Jos nesto. Namjestio sam konverter i HUD mi sad radi, al koliko sam primjetio, nema prefered seata, tako da mi razbacuje statse okolo???
Imal kakvo rjesenje za to?

I jos nesto. Kupio sam ruke za chico, al nece da mi ih importa. Sta treba napraviti ako neko zna?

Zadnji popravljao rounder1984 (16-02-2016 17:48:30)

00

4

Re: Tigergaming???

Nema prefered seata, moras na svakom stolu kliknut ono seat me here. Al HEM prepozna to i nemam problema sa razbacivanjem statsa, oni su mi uredno poredani svaki kod svojeg igraca.

Al konverter ne radi dobro. Ne lovi sve ruke, ne lovi mwp koje zavrse sa AI, rake racuna predivlje, sve u svemu, pomaze, ali da je savrseno - nije ni blizu. Preflop statsi su tocni, postflop uzmi sa velikom rezevrom. Npr. meni su svi regovi u minusu prek -3000 bb/100. Nitko nema WWSF preko 15. Jasno je da to nije tocno smile

Ja nisam kupovao handove, nisam ni znao da se to moze. Imas neki link?

00

5

Re: Tigergaming???

Kad smo vec kod pitanja za Tiger imam i ja jedno. Jel zna netko kak funkcionira taj njihov team tiger kad ocistis signup bonus? To im je na siteu toliko lose objasnjeno da nis ne kuzim. Zanima me kolki je % RB ak radim okok 3k$ rakea mjesecno. Tnx ako netko zna

00

Re: Tigergaming???

@Sheed, dodaj me na skype: marko9uzelac

00

Re: Tigergaming???

Ljudi, treba mi neko ko se razumije u HEM ili ima iskustva s ovom situacijom.
Ne znam sta da napravim da mi statsi prate pozicije kako treba kad imam vise od jednog stola.
Ako moze neko pomoci bio bi vrlo zahvalan.

00

8

Re: Tigergaming???

rounder1984 napisao:

Ljudi, treba mi neko ko se razumije u HEM ili ima iskustva s ovom situacijom.
Ne znam sta da napravim da mi statsi prate pozicije kako treba kad imam vise od jednog stola.
Ako moze neko pomoci bio bi vrlo zahvalan.

Sa ovim se poigraš, na prvom namjestiš igru koju igraš 6max, heads-up, ili šta već igraš, a na drugom mjesto na kojem si stavio na sajtu na kojem igraš da sjediš. Ja sam to radio tako da sam upalio 2 stola i tražio poziciju mi nisu bile točne pozicije

http://i.imgur.com/GttJOyws.jpg

Zadnji popravljao Kenny (17-02-2016 07:51:03)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Tigergaming???

Ali tiger nema prefered seat. Ja si namjestim na prvom stolu sta upalim raspored, al na sve druge stolove mene stavlja na istu poziciju na kinoj sjedim na prvom stolu.
Znaci, recimo da sam na prvom stolu pozicioniran dolje ravno i naredim sve da stoji kako treba, a na drugom stolu sjedim desno gore, onda ce moji statsi na drugom stolu i dalje biti dolje ravno.

00

10

Re: Tigergaming???

Onda nemam pojma, probaj desni klik na neku poziciju i možda tamo imaš prefered seat

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

11

Re: Tigergaming???

Onda samo na tom drugom stolu kliknes seat me here (na isto mjesto) i trebalo bi sve stimat. Ja tako radim, meni funkcionira

Poslo sam ti na skype request

00