Tema: CFP NL4 ---

Pozzz ekipa,

Odlucio sam otvoriti blog da lakse pratim svoj napredak i da se bolje motiviram za rad i igru. Prijavio sam se za CFP program kod Robe i Gmike, i primljen sam te cu ovdje pisati blog koji ce pratiti moj uspon po limitima. nekakav plan za blog mi je pisati jednom tjedno update, plan i ciljeve za iduci tjedan, te review od proslog tjedna, te cu se potruditi svaki dan staviti jedan hand na blog gdje sam imao problematicnu situaciju.

Krecem sa NL4, kao sto naslov kaze, nadam se da cu ubrzo na nl10, jel roll mi je solidan za limit na kojem igram smile


Plan za ovaj tjedan(7.3-13.3.2016)

Igrati 35h
svaki dan napraviti session review i analizirati problematicne handove
svaki dan u blog postaviti jedan hand sa problematicnom situacijim

roll: 205$

Sretno svima za stolovima  smile

80

Re: CFP NL4 ---

Pozdrav i sretno! wink

00

Re: CFP NL4 ---

pozdrav,
lagano napredujem, ili bar tako mislim. Sa preflopom nemam problema, dobili smo tablice kojih se pokusavam pridrzavati tako da je to ok, ali postflop, to je dio gdje sam imao najvise leakova  i takodjer dio na kojem trenutno najvise radim i obracam paznju, i nekako sam dojma da se napredak i nakon ovih par dana vec sada osjeti.

jedan hand za raspravu:

https://www.weaktight.com/h/56e0c96fd3904369138b475e


UTG je 27/11(13% sa UTG-a) 110handova
flop cbet 20(5) turn cbet 0(1)

preflop i flop mislim da je ok, a sad turn sam trebao c i uzeti besplatnu kartu i odluciti na riveru. ali me zanima as played,kad ovako odigramo T da li je shove na R  dobar iz razloga da ga skinemo za TP ili nekog drugog handa srednje jacine od kojeg gubimo na SD?

00

Re: CFP NL4 ---

Sretno!

Čudno je da je pokazao K2s sa 11% UTG openom. Sa 20% flop CB rekao bih da mu je jak cb range. Jedini hand koji bi mogao isfoldat na riveru je JTs i možda max 2 comba FD. Vjerujem da nl4 igrači ne foldaju puno i ja bih checkdownao bez boljih readova o igraču.

20

Re: CFP NL4 ---

Cudno, a i nije. Imamo 110 handova sto nije nesto, imamo generalnu sliku i uvijek ima taj mali postotak koji moramo racunat da villain odirga nesto random, al i ovaj hand se moze odigrat bez statsa posto ovaj turn i flop cbet nisu mjerodavni. Npr mozda cbeta top parove i 2nd parove+ a u ovih 5 handova ja 4x dobio air ili draw pa nije betao, vrlo vrlo moguce smile

odigrao bi tocno kao i ti, Nebi raisea flop jer je puno betao, tu bi uzeo u obzir 20% ali u smislu da vjer ne beta tak jako drawove nego recimo Kx+ ak sad bas idemo detaljnije, ali mi se svida call unatoc velicini beta jer ces cesto uzet na turnu a nekad i pogodit. RIver check back, ili je na drawu pa si jaci taki tak ili ima nesto sto nece pustit npr Kx. Well played, nije proslo jbg navikni se na to hehe

00

Re: CFP NL4 ---

ja bi check backao turn, ak ce foldat na turnu vrlo vjerojatno bi foldao i na rvr a dobijes free kartu,osim toga moze ti ch shipat i vjerojatno ces callat sa 20ak  posto equitia

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: CFP NL4 ---

hvala decki na odgovorima... znaci c back T je najbolja opcija smile

evo jos jedan hand za raspravu

https://www.weaktight.com/h/56e2ae54d390436a218b45e8

fish... 33/16 MP RFI 23 f t3b 35 sa MP 38(8)
fold F na cbet u 3betanom OOP 0(5), na T 0(4)

da li je ok odigrano? ako nije sta bi vi promjenili?

00

Re: CFP NL4 ---

Sakrij rezultate handa kad uploadas(ako mozes) dobit ces realnije odgovore  wink
PFR standard, flop mi je ok. Turn bi isto callao, nema mi smisla njegov raise, mislim da fullove ne bi tako jako odigravao tu posto ima nuttse i ovim samo može isfoldati tvoje slabije handove...po meni sve dobro odigrano smile

00

Re: CFP NL4 ---

Mislim da je ok odigrano. Nemaš beda za ovaj hand. To se zove loša strana varijance smile

00

Re: CFP NL4 ---

Sve navedeno, ako je moguce sakrij rezultate jer smo onda result oriented smile

00

Re: CFP NL4 ---

Marko, kako kazes, tako sam i ja razmisljao, nije mi njegov play imao smisla, pogotovo sto je fish, a fishevi ne betaju cesto nutse tako agresivno, pogotovo ne prije rivera..... Budem sakrivao rezultate ubuduce smile

https://www.weaktight.com/h/56e37e29d39043fb618b4766

38/24 MP RFI 27 100handova
cbet po streatovima 92,10067
agg 56 33 50

Trebam li ovo callati?

00

Re: CFP NL4 ---

1. tjedni update:

Igrati35h
svaki dan napraviti session review i analizirati problematicne handove
svaki dan u blog postaviti jedan hand sa problematicnom situacijim

odigrao sam 27h prosli tjedan, bio sam na dobrom putu da ispunim plan, cak i koji sat preko, ali u subotu ujutro sam imao hrpetinu obveza koje nisam stigao obaviti kako sam planirao + vecernji izlazak na stand up comedy tako da sam tu failao sa ovim zadatkom.... nedjelju sam odigrao samo 2h, ali sam zato ostatak vremena iskoristio na ucenje gledanje videao, ponavljanje naucenog na coachinzima ovaj tjedan(4-5h )

2 zadatak sam ispunio, svaki dan sam prolazio kroz markane handove, igrao se sa equilabom, postao handove na forum i u grupu.

odigrao sam ovaj tjedan 9k handova:
http://imgur.com/nyXzOSD

ciljevi za iduci tjedan:
45h igre
svaki dan napraviti session review
staviti 5 handova na forum za analizu

stanje rolla 245$

00

13

Re: CFP NL4 ---

MrBoguss88 napisao:

Marko, kako kazes, tako sam i ja razmisljao, nije mi njegov play imao smisla, pogotovo sto je fish, a fishevi ne betaju cesto nutse tako agresivno, pogotovo ne prije rivera..... Budem sakrivao rezultate ubuduce smile

https://www.weaktight.com/h/56e37e29d39043fb618b4766

38/24 MP RFI 27 100handova
cbet po streatovima 92,10067
agg 56 33 50

Trebam li ovo callati?

Aggression mu se čini jako visok ali s obzirom na runout, da imaš mali sample na njemu i na bet sizeove, dobar je fold.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00