Tema: Projekt za napredovanje

Pozdrav ljudi,

Evo i ja sam se odlucio otvoriti svoj projekt, upao sam na CFP kod robe i gmika, trenutno igram na Black Chipu NL10.

Projekt sam otvorio kako bi mogao lakse pratiti svoj napredak i izvršavsanje zadataka koje si postavim.
Na coachingu sam vec do sada cuo mnogo novih i korisnih informacija koje su mi pomogla, druga stvar koju me ovaj coaching "tjera" da popravim je bolje korištenje vremena i radne navike. Kako bi uspio napraviti zadani broj handova i uz to raditi na igri od sutra sam si odlucio u Excelu napraviti dnevni raspored kojeg cu se pridrzavati.

Updateove mislim raditi svaka 3 dana kako bi održao ritam igranja i napredovanja.
Toliko za sada od mene, sretno nam svima  club  heart  diamond  spade

50

Re: Projekt za napredovanje

Da napravim mali update:
Jako sam zadovoljan kvalitetom coachinga, do sada smo imali 2 grupna coachinga, danas je treci. Dobili smo jako puno materijala kroz koje sada prolazim, moram popamtiti jos dosta stvari za postflop.

Sto se tice same igre moram podici i kvalitetu i kolicinu igre, plan za danas je:
odraditi coaching, upamtiti ostatak pravila za odigravanje flopa, igrati 7+ sati

Od ponedjeljka cu poceti stavljati grafove i rezultate ovdje.
To je sve za sada, GL svima  club  club

10

Re: Projekt za napredovanje

GL panda0106 big_smile

10

Re: Projekt za napredovanje

Muho91 napisao:

GL panda0106 big_smile

Hvala Muho  big_smile

Update:
Coaching dobro napreduje sto se tice rada i ucenja, ne napreduje dobro kada je u pitanju rezultat. Problem je sto sam prije uvijek bio jako result oriented u kratkkim vremenskim razdobljima, jedan los dan, pa cak i los session su mi mogli totalno unistiti mindset. To je jdena od stvari koju svakim danom pokusavam poboljsati. Mislim da sam napokon poceo shvacati kako je vaznije dobro odigrati session nego razmisljati koliki sam profit napravio u jednom sessionu, jer ako igram dobro radim na igri i ucim profit ce doci kao produt dobre igre.

graf od pocetka coachinga:
http://uploadslike.com/image.php?di=1S4Y

Ciljevi za ovaj tjedan:
- svaki dan 2 sata raditi na igri ( session rewiew, gledanje videa, sudjelovanje na coachingu )
- odigrati svaki dan barem 6h

Toliko od mene za sada, pozdrav i GL za stolovima   smile  spade

10

Re: Projekt za napredovanje

Razmisljaj da sve sto igras je jedan veliki session jer zapravo i tako je, a ne session po session.

A sve sto ti trebas napraviti je kad dode na tebe red na stolu da odigras najbolji potez. Nisu bitni rezultati buducih i prijasnjih handova, bitno je sa svim informacijama koje imas odigrati taj hand koji imas ispred sebe na nivou koji znas odigrati, ne zamaraj se jednim il sa 2-3 izgubljena stacka, izgubit ces to vjeruj mi jos hrpu puta big_smile

Zadnji popravljao Stormpay (15-03-2016 15:29:20)

00