Tema: QJ thin vb river ?

http://www.cardrunners.com/pokertools/hand/37270327/

Villain je fish 67/16...open limp 50, fold to cb flop OOP 71 , ukupan river fold 64

Da li je ovdje std play da radimo thin vb river od 1/3 pot-a sa QT, QJ, KQ , a recimo da cekiramo iza slabije Qx. Pitam s obzirom na njegov river fold koji je poprilicno visok?

Zadnji popravljao Muho91 (09-03-2016 23:28:45)

10

Re: QJ thin vb river ?

E tu ti nisam pametan, to je sad malo advance. Sa betom foldas ono sto beatas vec al mozes naravno dobiti valuea od Qx sa FD i bilo koji par ja mislim da calla 1/3 ako je fish jer ce se izlevelat da si ti promasio FD, medutim cesto ces tu i sam sebe value betat protiv Ax ,a nisam dovoljno pametan da dokucim koje je vise +EV. Ja ovo check backam jer je sigurnija opcija posto mrzim zivot kada mi raisaju taj 1/3 bet ili calla sa Ax i sretan sam sto je dosla Q i beatam sve manje parove koje je tu na flopu callao, od PP do 6x, 7x kojih ima kad ima tolik VPIP. Toliko od mene, ja osobno to checkiram, ali nisam siguran da je to najbolja opcija smile

20

Re: QJ thin vb river ?

Ja ovo također check backam. Ne znam mogu li dobiti dovoljno call-ova od slabijih handova zbog njegovog ogromnog fold to cb na flopu, mislim da se ovdje cesto pojavi s Ax handom, mozda bi gubio value s check backom no to mi se cini kao sigurniji play.

10