Tema: KK u multy way potu

nemam nikaki read na njima, sa obojcom 7 handova imam odigrano

http://www.cardrunners.com/pokertools/hand/37271570/

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: KK u multy way potu

Posto nemas nikakv read na njima , bacio bi odmah na turnu. Ovakvi line-ovi na microsima su gotovo uvijek nuts. Evo ti par stvari na koje mozes da obratis paznju, gdje je ocito da i fishevi (koji i inace rade ovakve stvari) imaju veoma jak hand i ti u tim spotovima sa overparovima ili TP-ima nemas sta da trazis , samo fold i GG.

- donk bet reraise = STRONG !!!
- over betovi od pasivnih fisheva na kasnijim streetovima = STRONG !!!
- rejz na T i R (a da pritom villain ima agg < 25%) = STRONG !!!


Ubuduce kad budes htio raditi nesto sa overparovima sjeti se ove 3 stvari (vidim da s tim handovima imas najvise problema).

00

Re: KK u multy way potu

Slazem se sa Muho sa ove 3 stvari, ali kaj se handa tice ne slazem se da je ovaj line nuts, upravo suprotno, ovdje mu ne foldam KK da mi prijetis kalašnjikovom na tu besmislenu liniju na NL2 pogotovo.

Da je donk bet pa raise na flopu onda vec da , ali na donk call, donk, shipam sa smijeskom na licu na NL2 bez razmisljanja, tu on ima od bottom para do Ahigh do FD, ma svakakve gluposti rade, uopce se ne isplati razmisljat o rangeu protiv lika koji je vjerojatno jucer naucio poker igrati i ovako igra. Donk bet se s razlogom zove donk bet i to pogotovo na NL2, zato jer ih rade DONKOVI big_smile  Nekad ces nabasat na dvopar neki ili slicno ali puno puno puno cesce na idijotariju, imam u database hrpu primjera sa NL2 na ovu liniju.

Malo je zabrinjavajuc taj malo veci sizeing na turnu, ali nedam mu nikakav respect kad ovako odigra.

Moje misljenje, ali imam handova takvih iza sebe i u databaseu na tom limitu pa sam u ovo siguran, naravno da nam situacije kad smo nabasali na set i dvopar ostanu u glavi vise nego kad smo dobri bili pa mislimo da su nutsi cesto. To je spot koji jako varira kaj ljudi imaju na NL2 i kaj imaju na NL20,  Na NL10+ vec ovo se drugacije gleda ali na NL2, a-a, 0% respecta dajem villanu

Nije valjda pogodio taj bckdr FD ili Asa na riveru ? yikes

Zadnji popravljao Stormpay (11-03-2016 02:27:16)

00

Re: KK u multy way potu

Slazem se s Muhom  da ovaj njegov line izgleda kao nuts, no i Stormpay je upravu kada kaze da je cudno sto nije dalje raiseao na flopu nakon donka, ako vec zeli zgurati. Jedino ako se boji da mu ne foldas na jos jedan reraise, kada ima jak hand pa zbog toga ovaj line i onda opet donk na turnu koji se nada da ces ti opet raiseati.

Ipak mi se fold nakon donka na turnu cini bolje rjesenje, iako je nekad tesko foldati KK protiv fisha.

00

Re: KK u multy way potu

Nemam osobno problema sa foldanjem ni malo, mozda i previse foldam, al ne na ovo hehe

Al sad kad sam razmislio, najbolji savjet koji ti mogu mozda dati, kad sumnjas i ne znas sto bi , dal bi callao il ne, foldaj, preko nl2 ces sa time samo preletjeti wink a  za ostale situacije ces naucit na coachingu detaljno smile

00

6

Re: KK u multy way potu

Stormpay napisao:

Nemam osobno problema sa foldanjem ni malo, mozda i previse foldam, al ne na ovo hehe

Al sad kad sam razmislio, najbolji savjet koji ti mogu mozda dati, kad sumnjas i ne znas sto bi , dal bi callao il ne, foldaj, preko nl2 ces sa time samo preletjeti wink a  za ostale situacije ces naucit na coachingu detaljno smile

Problem je da sam zmao 100% šta trebam, nisam ni sekundu razmišljo

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: KK u multy way potu

Muho91 napisao:

- donk bet reraise = STRONG !!!
- over betovi od pasivnih fisheva na kasnijim streetovima = STRONG !!!
- rejz na T i R (a da pritom villain ima agg < 25%) = STRONG !!!

Da, ovo je točno, ali u ovom handu nije upotrijebljeni nijedan od ovih lineova.

On se tu može pojaviti 44,55, A6, FD... Ovo isto odigravam.

00

Re: KK u multy way potu

Da , mozda sam i ja pretjerao s fold na turnu smile ipak je nl2 pa mogu da imaju bas svasta.

00

9

Re: KK u multy way potu

Stormpay napisao:

Slazem se sa Muho sa ove 3 stvari, ali kaj se handa tice ne slazem se da je ovaj line nuts, upravo suprotno, ovdje mu ne foldam KK da mi prijetis kalašnjikovom na tu besmislenu liniju na NL2 pogotovo.

Da je donk bet pa raise na flopu onda vec da , ali na donk call, donk, shipam sa smijeskom na licu na NL2 bez razmisljanja, tu on ima od bottom para do Ahigh do FD, ma svakakve gluposti rade, uopce se ne isplati razmisljat o rangeu protiv lika koji je vjerojatno jucer naucio poker igrati i ovako igra. Donk bet se s razlogom zove donk bet i to pogotovo na NL2, zato jer ih rade DONKOVI big_smile  Nekad ces nabasat na dvopar neki ili slicno ali puno puno puno cesce na idijotariju, imam u database hrpu primjera sa NL2 na ovu liniju.

Malo je zabrinjavajuc taj malo veci sizeing na turnu, ali nedam mu nikakav respect kad ovako odigra.

Moje misljenje, ali imam handova takvih iza sebe i u databaseu na tom limitu pa sam u ovo siguran, naravno da nam situacije kad smo nabasali na set i dvopar ostanu u glavi vise nego kad smo dobri bili pa mislimo da su nutsi cesto. To je spot koji jako varira kaj ljudi imaju na NL2 i kaj imaju na NL20,  Na NL10+ vec ovo se drugacije gleda ali na NL2, a-a, 0% respecta dajem villanu

Nije valjda pogodio taj bckdr FD ili Asa na riveru ? yikes

Set imo je 33

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: KK u multy way potu

Spomenuo sam da je moguce ali u najgorem slucaju, nabasao si, vjerojatno ti je dosta vise te rijeci "nabasao" si ali NL2 nije mjesto gdje ces zaradivati jer si foldao ovaj hand smile ja ga nikad nisam tu foldao pa imam 20bb/100 na NL2. Vjerujem da nisi nabasao na set 33 nego neki random hand, nebi ga stavljao na forum kao ni svi mi ako ne naletimo na nekaj hehe

Nemoj previse razmisljat sto oni rade jer niti oni ne znaju sto rade, takoder sam gore napisao da kad sam malo razmislio najbolje da kad ne znas sto napraviti foldaj i vjeruj crushat ces ih, samo simple poker, kad imas betaj kad nemas nemoj. Kada ti pokazu agresivnost smiri svoju agresiju ako nemas jak hand i okreci puno handova na dan i nema teoretske da ne uspijes jos pored coachinga. wink))

Zadnji popravljao Stormpay (13-03-2016 16:50:20)

00

11

Re: KK u multy way potu

Ma slažem se s tobom, vjerovatno u 90% situacija na nl2 sa ovakim handovima dobijaš, a da mogu još jednom crushat NL2 sigurno je da mogu, samo mora bit jedna razlika za razliku od prije, da se više nikad u životu na NL2 nevratim

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: KK u multy way potu

Hocu reci da sto god da si ovdje u tom handu na NL2 napravio nece bit krivo, fold je najsigurnija opcija i mozda najbolja ako ces se slijedecih 2 dana izjedat u slucaju da si nabasao, to isto ima valuea u odluci posto tilt je velik razlog zasto neki ne mogu sa NL2 dalje, a ne zbog igre smile

00