Tema: kako dalje sa setom

https://www.weaktight.com/h/570bff1ed39 … 3?simple=1

Šta da radim?

Možda mi bet size preflop, flop i turnu nije bio dovoljno velik?

Za UTG imam 42 hendova i 50/7/0 (VPIP/PR/3bet), fold to cbet=71

S obzirom da je pasivni igrač njegov check/raise na turnu izgleda poprilično jako. Ali imam 10 outova tako da je matematički
ispravno to callati pogotov jer sam siguran da će betati river ako mi izađe koji out.

P.S. Nisam na PokerStarsima i nije NL50, hendove prilagođuje hand converter. Ako valuta preračuna u $ to bi bio NL18

00

Re: kako dalje sa setom

S obzirom da je djeluje neki pasivan fish, C OTT, pa vidi R. Ako B malo OTR C bi, onako super tužno, ali ako ide tipa 3/4+ mislim da bi trebao biti disciplinirani F jer možda te i BB ima beat.

10

Re: kako dalje sa setom

Nije mi baš dobar bet na turnu. Iako možda izgleda weak ne betati top set, ali šta oni mogu tu imati.

As played, kao što je hans rekao.

10

Re: kako dalje sa setom

Eh da, i ja mislim da sam turn krivo odigrao, ili veći bet ili check.

Uglavnom, callao sam, BB je foldao, na riveru je došla 5s, on je betao pola pota a ja sam foldao.

00

Re: kako dalje sa setom

Još veća greška bi bio veći bet na turnu. Jer te tada još manje handova koje beatamo može callati.

00

Re: kako dalje sa setom

Ne znam meni je tvoj T B i size odličan gledajući da UTG sigurno ima i ruke poput J9o, T9o, 98o i sl. gluposti. Ne znam kakav je BB, ali UTG nije tip igrača naučen da F TP, P+draw, a takvih kombinacija ima jako puno s na njegov range. Uostalom nije baš niti da se moraš bojati previše bluff R jer vjerojatno nije tip igrača koje na tom levelu i odigra L,XC,XR sa bluffom. Tako da vidim puno value i dubok si tako čak i često R možeš C jer imaš ogromne implieds protiv fisha.

00

Re: kako dalje sa setom

Naravno da može imati to, ali u isto vrijeme blokira ovom drugom sličan hand (uz to što mi blokiramo TP). Ukupno gledajući mislim da nemamo dovoljno equity-a da bi mogli ovo valuebetati.

00

Re: kako dalje sa setom

Ok, evo opet set pa da ne otvaram novu temu mogu ovdje nastaviti smile

hand

Za SB imam samo 90 hendova i osnovne inofrmacije 20/14/3 (VPIP/PFR/3B), CBet 71%

Šta dalje napraviti?  Pretpostavljam da sam u prednosti i razmišljam kako izvući max. value

Call, raise, shove?

Zadnji popravljao Baphomet (04-06-2016 22:16:06)

00

Re: kako dalje sa setom

Call..

Razmisli malo.. s čim će on nastavit ukoliko raiseaš, a da beataš? Jedino AKh ako je jako loš..

00

Re: kako dalje sa setom

Hm, da, imaš pravo...ja sam shovao. Od straha od rivera. Loše sam do tada runao i to me omelo smile

00