Tema: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Pozdrav, od prije par mjeseci igram na Tiger pokeru i tamo koristim convertor od King handsa.
Primjetih da mi ne prikazuje neke statse, točnije ne prikazuje mi : BB Raise vs SB Limp and SB Limp-Raise.
I kontaktirah ljudeiz King Hansa i vele mi oni da provjerim da li možda Pokerstars blokira ove statse za HM2, zato što njihov convertor koristi Pokerstars  export format.
I sada mene zanima da li vama koji igrate na pokerstarsu Hm2 prikazuje - BB Raise vs SB Limp i SB Limp-Raise?
Vjerujem da je ovo način da King Hands ekipa pokuša problem skinuti sa svojih leđa, no eto zanima me odgovor od vas koji igrate na Pokerstarsu.

p.s. također me zanima da li PS blokira neke druge statse, nevezano za ove koje sam spomenuo iznad, budući da me ovi iz King Handsa uvjeravaju da Starsi blokiraju neke statse za HM2.

Zadnji popravljao Tomiko (28-04-2016 14:47:25)

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Vjerovatno je do njih...ja sam igrao na pwin365 preko planet convertera i nikad nisam imao problema, dok je kingshands uvijek zezao. Na europe betu, na 4 stola radi HUD , otvorim peti stol, on statse baci na drugi monitor smile ista stvar i na Klas mrezi, statsi skacu okolo sa jednog igraca na drugog itd

Kontaktirao sam ih jednom jer mi na 2 stola nije nikako radio konverter i to su napravili...tebi su ovi statsi neophodni ? pretpostavljam da HU igras ?

Ne znam samo kako mogu preodavati nesto sto radi polovicno -_-

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Teško da je u njima problem. Njihov converter ne prikazuje, a ni ne radi statse. To sve radi HEM.  Converter samo hand history pretvara u onaj koji je poznat HEMu (starsov).

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Jasno je na kakav način radi convertor, ali naravno da postoji mogućnost programerske greške gdje convertor ne hvata neke statse na pravi način koji treba HM2 da ih prikaže kao takve. Ne bih olako makao krivicu sa njih. No kao što već ranije rekoh, najbolje bi bilo da se javi neko tko igra na Starsima i koristi HM2, to je riješenje ove jednadžbe.

Zadnji popravljao Tomiko (28-04-2016 23:33:36)

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Muho91 napisao:

..tebi su ovi statsi neophodni ? pretpostavljam da HU igras ?

Bez svega se može, no opet bi bilo lijepo da ti statsi rade kako spada. Igram SNG 6-10 igrača. I ti statsi mi veoma pomažu.

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Pogledaj kako converta hand kad je netko limpao u SB. Pa ćeš vidjeti da li je dobro convertano.

00

Re: Chico Convertor-King hands-HM2 ne prikazuje neke statse

Pardon što se tek sada javljam,  ali bolje ikad nego nikad.
Ne može se to na takav način vidjeti (preko txt. koji stvara converter).
No sve  u svemu sada radi,  izbacili su update u kojem je i ovo popravljeno.

00