Tema: Full Tilt update

Ostalo mi je nesto sitno novca na Tiltu, vidim da su sve prebacili na platformu Starsa, jel se mogu oprostit s tom lovom, posto se ne mogu logirat na stari account?

00

Re: Full Tilt update

http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … a-1589730/

Šalji im mail.

10

Re: Full Tilt update

http://forumserver.twoplustwo.com/showp … tcount=520

10

Re: Full Tilt update

Taj lik sa ftp-a se samo ponavlja... Jucer sam probao preko ftp klijenta sa ftp id/pass, nije islo, javlja da mi id i pass ne matchaju...
Sad ujutro probao, i dalje se ne mogu logirat... Sad cekam brzi ( lol big_smile ) odgovor od promptnog ftp supporta.
Kakvi teletabisi...

00

Re: Full Tilt update

Meni je proradilo, tj. daju ti opciju da prebacis novac na Stars, to je taj upgrade  big_smile

00

Re: Full Tilt update

ni meni jucer nije radilo...onda sam zatrazio password reset, pa jedno dva tri puta link iz maila za password reset nije radio...pustio sam ga 10 min da se "odmori", onda sam resetirao pass i bilo ok..

00

Re: Full Tilt update

jel mi treba (ako odaberem taj password reset) kakve dodatne informacije, tajno pitanje ili nesto tome slicno? jer sam zadnji put koristio ftp u proslom stoljecu... malo mi je blesavao da ti samo tako "lako" posalju na mail novi pass...

00

Re: Full Tilt update

Kak misliš "lako". Mail je povezan s tvojim accountom, znači da je tvoj.

00

9

Re: Full Tilt update

Danas bi bilo i logično da na svakom accountu gdje držiš novce i koji ti je bitan (poker account, email account, skrill account, pa čak i facebook account etc.) imaš uključen 2step verification.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

Re: Full Tilt update

Sjela lova ftp-ps, cini se da sam updateo dok sam bio u sess na ps-u, nisam ni skuzio big_smile. Hvala na savjetu!

10

Re: Full Tilt update

Kakva je onda procedura za ovo rijesiti?
Na FTP od updatea se nemos ulogirat jer te automatski trazi login detalje od PS.
Kad ih ukucas, otvori se lobby koji izgleda kao starsov. Iako u uglu pise FTP, pare koje stoje na racunu su samo one sa starsa.

00

Re: Full Tilt update

Trebas se  logirati sa FTP usernameom te će ti se otvorit popup prozor gdje ćes upisat stars username i pass.

00

Re: Full Tilt update

Pa da. Al kad se ulogiram, vidim samo pare sa starsa

00

Re: Full Tilt update

rounder1984 napisao:

Pa da. Al kad se ulogiram, vidim samo pare sa starsa

Ne iskoči ti prozor gdje onda kao move-aš assete? Pitaj support..

00