Tema: VIDEO: Rodman 10man SNG

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

rodman , kakav ti je ROI ?

00

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

ch1nch napisao:

rodman , kakav ti je ROI ?

ako misliš na ove 10 man sng na ipoker onda ako se dobro sjećam mislim da mi je 9%, zadnje vrijeme igram druge sng-e

00

4

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

poučan video što se nekih stvari tiče,pogledat ču ga sigurno još jednom pošto sam početnik..

Zadnji popravljao koste (27-01-2010 04:03:10)

00

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

Rodman napisao:

ako misliš na ove 10 man sng na ipoker onda ako se dobro sjećam mislim da mi je 9%, zadnje vrijeme igram druge sng-e

ok, jer ja igram na Titanu vecinom 5$ 10 man sng i turbo sng, ROI mi je oko 15-20% pa me zanimalo jel to ok, a koje sng-ove sad igras i koji ti se cine najisplativiji i zasto ?

00

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

ch1nch napisao:
Rodman napisao:

ako misliš na ove 10 man sng na ipoker onda ako se dobro sjećam mislim da mi je 9%, zadnje vrijeme igram druge sng-e

ok, jer ja igram na Titanu vecinom 5$ 10 man sng i turbo sng, ROI mi je oko 15-20% pa me zanimalo jel to ok, a koje sng-ove sad igras i koji ti se cine najisplativiji i zasto ?

to je perfektno a ne ok, igram 20$ i 30$  10 man na noble ipoker sng, i 180 man turbo na starsu, ovi 10 man sng na ipokeru su odlični jer su blindovi 7 min, i nemaju sve levele ko na starsu pa je zato bolje, nisu turbo a opet malo su brži od onih na starsu , pa završu u sat vremena a na starsu takvi recimo za sat i 20 min a to je bitno jer najbitniji kolko imaš zaradu po satu a ne kolki ti je roi, uz to imaš brdo francuza koji su stvarno katastrofa,  dok ovi  180 man turbo na ps su mi super jer na mali buy in imaš veliki prosječnu zaradu po sng ali nemaš dobar rakeback itd.
p.s. siguran sam da imaš bolju vip bonus ponudu na noble  poker nek na titan pokeru!

00

7

Re: VIDEO: Rodman 10man SNG

"malo cu ga all in, neznam zašto sam to napravio"
prejebeno big_smile

00