Tema: Od 100$...

Pozdrav, ovdje zapocinjem  svoj projekt kako mi nebi nedostajalo motivacije.
Ukratko o meni.. Student, nikad nista posebno vremena posvecivao pokeru ali uvijek pratio scenu i redovito ovaj forum iako sam se tek nedavno registrirao a sada i odlucio sam pokusati napraviti nesto ozbiljnije od toga.
S obzirom da radim 7 dana u tjednu po 8 sati ljetni studentski posao, ovakvi su ciljevi za svaki tjedan:
25-30h igre tjedno
10-15h ucenja o igri( s obzirom da imam posao na kojem mogu dnevno provesti bar 2-3 sata ucenja o pokeru, mislim da to nece biti problem  smile )
U 10. mjesecu kada krene opet faks, nadam se dici to na nekih 40+ h tjedno ciste igre.
Imam nesto materijala za uciti, a ako imate kakve kvalitetne videe i knjige za poslati bio bih vam takoder zahvalan.
Postati  cu ovdje svaki ponedjeljak tjedne izvjestaje.
Pocetni BR je 100 $ i krecem na NL5 Zoom. Planiram uglavnom igrati Zoom dok ne dodem do nekih visih limita jer smatram da cu se brze probijat kroz male limite gdje ima hrpa fisheva i na Zoom-u a i odigrat cu puno vise ruku.
Svaki savjet je dobrodosao. Mislio sam postat ovdje neke handove koji me muce, ali nisam siguran koliko je pametno s obzirom da sam na  nekim postovima nasao kako clanovi trolaju pa cu to odlucit s vremenom.
Uglavnom pokusao sam ubaciti sliku roll-a i to sam mislio svaki ponedjeljak ubacivat ali mi nesto nece ucitat pa se nadam da i tu mozete pomoc.  smile
Cujemo se za 7 dana.

20

Re: Od 100$...

Sretno, sto se tice zooma, prema mojem iskustvu neces kroz njega brze naporedovati kroz limite jer su reg stolovi softer, ali ces definitno brze uciti sto i je cilj

00