Tema: 2 pair vs. high river bet od pasiva

https://www.weaktight.com/h/5800b4e4d39 … p;simple=1

BTN je pasiv s VPIP 35, PF 24 i postflop agg 1,4. Zbog nedovoljnog sampla (63 henda) ga nisam odmah svrstao u fisha pa sam uključio dozu opreza.

Flop: bet half pot mi se učinio ok whale-a u CO i da izbacim BTN-a jer u rangeu ima hendove koje može foldat tipa weak pair, Ax.
Turn: OOP sam i gubim samo protiv setova koje mislim da bi rejzao na flopu jer iako je mali sample ima 2/3 flop Cbet raisa IP. Pretpostavljam da nastavlja s Kx, FD, OESD, GS s pairom, dakle definitivno ima više hendova u rangeu koje beatam. Mislim da sam trebao ići s 3/4 betom.
River: malo scary card za moj range, ali makar nije Ac. Ako betam nisam siguran s čime želim call (K8, 86 isključujem jer mislim da bi rejzao flop ili turn), tako da se odlučujem na bluff catch, ali me iznenadio visoki sizing od pasiv igrača.

Pitanje: Jesam li trebao bet/fold river? Imam li call na riveru?

Zadnji popravljao azleen (14-10-2016 14:33:36)

Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in.
00

Re: 2 pair vs. high river bet od pasiva

azleen napisao:

https://www.weaktight.com/h/5800b4e4d39 … p;simple=1

BTN je pasiv s VPIP 35, PF 24 i postflop agg 1,4. Zbog nedovoljnog sampla (63 henda) ga nisam odmah svrstao u fisha pa sam uključio dozu opreza.

Flop: bet half pot mi se učinio ok whale-a u CO i da izbacim BTN-a jer u rangeu ima hendove koje može foldat tipa weak pair, Ax.
Turn: OOP sam i gubim samo protiv setova koje mislim da bi rejzao na flopu jer iako je mali sample ima 2/3 flop Cbet raisa IP. Pretpostavljam da nastavlja s Kx, FD, OESD, GS s pairom, dakle definitivno ima više hendova u rangeu koje beatam. Mislim da sam trebao ići s 3/4 betom.
River: malo scary card za moj range, ali makar nije Ac. Ako betam nisam siguran s čime želim call (K8, 86 isključujem jer mislim da bi rejzao flop ili turn), tako da se odlučujem na bluff catch, ali me iznenadio visoki sizing od pasiv igrača.

Pitanje: Jesam li trebao bet/fold river? Imam li call na riveru?

Flop je check, mw si i oop. Moze imat set ovdje, mozda je htio i da UTG plati. River snap fold, pasivan je, jako beta a i vecina dawova sa flopa mu je pokupila SDV na ovom runnoutu, tako da nema potrebe da blefa sa njima.

00

3

Re: 2 pair vs. high river bet od pasiva

Flop: bet half pot mi se učinio ok whale-a u CO i da izbacim BTN-a jer u rangeu ima hendove koje može foldat tipa weak pair, Ax.

S TP kraljem nemaš baš razloga razmišljati o protectionu i BTN ti neće bacit ništa što ima ikakav spomena vrijedan equity protiv tebe, a može betat vs missed cbet handove s low equity koje folda na cbet. No fish je iza i ima low stack kojeg možemo dobit AI s dva beta i cbet je ok.

Turn: OOP sam i gubim samo protiv setova koje mislim da bi rejzao na flopu jer iako je mali sample ima 2/3 flop Cbet raisa IP. Pretpostavljam da nastavlja s Kx, FD, OESD, GS s pairom, dakle definitivno ima više hendova u rangeu koje beatam. Mislim da sam trebao ići s 3/4 betom.

Turn barrel je svakako ispravan i +EV. Obavezno veći sizing. Ne brinemo se previše ali ne računaj da rejza sve setove na flopu. (da imaš i veći sample za raise flop stat, ne znači da rejza balansiran range, možda overblefa rejzanjem a calla value)

River: malo scary card za moj range, ali makar nije Ac. Ako betam nisam siguran s čime želim call (K8, 86 isključujem jer mislim da bi rejzao flop ili turn), tako da se odlučujem na bluff catch, ali me iznenadio visoki sizing od pasiv igrača.
Pitanje: Jesam li trebao bet/fold river? Imam li call na riveru?

Kažeš da nisi siguran od čega želiš call, a protiv čega želiš bluff catchat? Nisu baš česti handovi ali K8 i 86 možda jesu raise na flopu ali turn gotovo sigurno neće rejzat s tim. Ima dost KJ, KQ i Axcc handova koji će callati ako scaleaš down bet sizing. Na pitanje da li bet fold ili check call si si sam odgovorio tvrdnjom da je pasivan.

Zadnji popravljao gmiko (16-10-2016 12:13:04)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00