Tema: JT vs 3barrel na 83T85

http://www.handconverter.com/hands/2969879

Vill 11/8 , agg 8, na 40 handova

Da li je ovo dobar call protiv UTG-a, unknown? Da je neka druga pozicija, ili da je  agro na vecem uzorku je def call, u ovom slučaju? Beatam bustane FD, broadwaje koji bi barrelali s obzirom da je low board. S druge strane value range mu je QQ+.

Zadnji popravljao lkorbrs (14-10-2016 16:46:32)

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

Ne znam bas, cudan sizeing za bluff na riveru, mislim da je bas value oriented  s obzirom na tip igraca koji mi izgleda na tom malom sampleu poprilicno value orijentiran i da ne voli blefirat puno. Rana pozicija, 3ple barrel, tight igrac, AT bi callal al JT foldam.

uvijek racunam recimo 5% na tim limitima da igraci naprave nekaj totalno nekarakteristicno za njih jer ni sami ne znaju sto rade (kao i ja big_smile) ali NAJCESCE takav igrac ce rijetko 3ple barrelat FD kamoli da ima samo broadway, mislim da je to overthinking. Nadam se da si dobio pot, ali overall gledano ne izgleda mi bas situacija za happy call.

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

Jesam, imao je AKo smile

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

jesu barem bile u trefu? A nista kao sto rekoh desi se nekarakteristican play, Ja nebi osobno isao skroz do JT to callat al recimo AT sigurno mozda KT nekad. Kad bih vidio njegove karte noteao bi da to radi povremeno i znam za drugi put da mogu i s JT callat, al ko standard play ne gledam igraca specificno nego njegovu sliku (koja je tight) pa prvi puta protiv njega postupam prema slici pa noteam za dalje smile GG btw

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

lkorbrs napisao:

Vill 11/8 , agg 8, na 40 handova

Provjeri još jednom dal je ovo točno jer u converteru piše:
UTG: $5.48 - VPIP: 11, PFR: 4, 3B: 4, AF: 0,0, Hands: 46

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

Poanta moja je bila da naravno da si nekad dobar tu i da se uvijek nadu takvi handovi, ali ne smijemo biti result oriented i NAJCESCE JT je slab protiv 3barrel nakon sto je callao tvoj 3b i to sve u kombinaciji s 11/8 igracem, a sad ak ima agg zbilja 8 sto moram priznat nisam uocio  do sad onda je cisto ok call iako nije neki sample cak, ali ako ima AF kao sto je roba napisao onda unatoc tome sto je imao ovaj put AK najcesce je tu fold taj hand hehe

00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

roba59 napisao:
lkorbrs napisao:

Vill 11/8 , agg 8, na 40 handova

Provjeri još jednom dal je ovo točno jer u converteru piše:
UTG: $5.48 - VPIP: 11, PFR: 4, 3B: 4, AF: 0,0, Hands: 46

Zabrijo je converter, ispravno sam napisao.


http://imgur.com/a/naknK

00

8

Re: JT vs 3barrel na 83T85

Calldown protiv half pot sizinga na sva 3 streeta je whatever, ne može biti ni jako loše ni jako dobro, protiv fisha je ok jer će blefat široki range s tim sizingom koji će uključivati neke besmislene handove poput ovog koji je imao. Međutim, ne znamo još da je fish, trenutno ga vidimo samo kao nita.

Zašto 3betamo JT protiv nit UTG openera koji ima 8 PFR? Sample je mali ali 40tak handova je dobar indikator da ne igra normalne rangeve i pošto je JT bottom rangea koji inače 3betaš, možeš foldati.

Da li je ovo dobar call protiv UTG-a, unknown? Da je neka druga pozicija, ili da je  agro na vecem uzorku je def call, u ovom slučaju? Beatam bustane FD, broadwaje koji bi barrelali s obzirom da je low board. S druge strane value range mu je QQ+.

Od bustanih FD možemo biti sigurni jedino za KQs i QJs.
Broadwaye koje? Jedini logični broadwayi koje će barrelat 3 streeta su KQs i QJs s FD. Jest da je imao AK jer klika gumbe ali taj podatak nisi imao prije showdowna i ne možemo mu taj hand staviti u range.
Za nekog normalnog unknowna value range koji bi mu dao je nešto tipa JJ+, ATs.  Zašto misliš da beta QQ, a JJ i AT ne?

Zadnji popravljao gmiko (15-10-2016 12:35:02)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: JT vs 3barrel na 83T85

Kaj se tiče preflop 3beta.

Sizeing je premali. Kolko smo rekli da je sizeing OOP?

Druga stvar, u tablici za 3bet u djelu kojeg si ti gledao (SB vs UTG) piše vs 15-18% 3x. Ako netko igra 11/8 sigurno ne opena toliko s UTG-a i onda moraš taj range suziti.

Što se tiče toga da je postflop agro.

Kao prvo, frajer je nit. Što znači da postflop ima jače handove pa normalno da je i agresivniji.

A i imaš samo 45 handova na njemu. Ako uračunaš da mu je VPIP 11% znači da je u 5 handa  ušao preflop, od kojeg su mu nešto i svi foldali preflop pa je igrao možda 2-3 handa postflop. Što znači da je sample nikakav.

00