Tema: set, FD se kompletirao OTT

http://www.handconverter.com/hands/2971006


Vill je 13/9 , nit je i nemam neki veliki sample na njemu da bih objavio relevantne statse.

Turn je check? S obzirom da je ovo puno bolja karta za njegov range neko za moj (on moze imat flush, ja i ne bas) i da sam OOP? Pretpostavljam da jeste, ako je tako - koja varijabla je bitnija za taj lajn, to da sam MW ili to da je karta bolja za njegov range nego za moj?

00

Re: set, FD se kompletirao OTT

buduci da je nit i da otvara UTG mislim da i nema toliko kombinacija flush drawa u rangeu, zato sto su u kralj i baba na ploci. moze imati A10s AJs i mozda J10 tako da mi je bet na turnu ok. Na riveru moramo foldati zato sto nece nas blefirat na ovakav board tako cesto.
Sve u svemu dobro odigran hand

00

3

Re: set, FD se kompletirao OTT

AT, AJ i JT može callati turn bet samo ako su suited, dakle ako imaju flush. Od tih handova nemamo value. Value dobivamo samo od AdKx i KQ, s tim da oba ta handa imaju pristojan equity protiv našeg. River svakako ne možemo barrelati i može nas rejzati na turnu pa gubimo i bet i equity protiv flusha (a i protiv KK/QQ jer imamo 4d). S obzirom da ne možemo dobiti puno value, da ne želimo vidjet rejz i da nas velik dio njegovog rangea crusha, bolje je checkirati i probati realizirat equity što jeftinije.

Na flopu veći raise sizing.

Ne znam što ti znači da si multiway. Heads up je pot.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

Re: set, FD se kompletirao OTT

Zabrijo sam nesto za MW nemam pojma

00