Tema: Kavlifikacije za live evente

Zanima me npr. ako se preko interneta kvalificiramo na neki međunorodni turnir u inozemstvu, jel mi tu ulaznicu dobijemo poštom ili što. Opčenito me zanima kakva je procedura preuzimanja osvojenog paketa ili ulaznice?

Zadnji popravljao dsaw91 (10-01-2010 17:16:17)

00

Re: Kavlifikacije za live evente

Dođeš u inozemstvo na turnir i tamo veliš da si se kvalificirao preko interneta... I to je to...

00

Re: Kavlifikacije za live evente

Ako dobijes samo ulaznicu (buy-in) , razmijenis nekoliko mailova s njima o tome kad i gdje moras biti na turniru, dođes i igras. Ako dobijes paket sa smjestajem i eventualnim prijevozom+ eventulna pratnja onda se to malo zakomplicira jer moras slati dodatne podatke, dobiti karte, kopije potvrda o smjestaju i sl.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

4

Re: Kavlifikacije za live evente

generalno, oni ti posalju na account novce koji su iz paketa predvideni za karte/troskove i ti si sam rezerviras i kupis kartu. dodes u hotel i na recepciji imaju tvoje ime i daju ti sobu, na turniru je takoder slicna procedura: dodes sa identifikacijom i oni te nadu na popisu i krenes igrat.

00