Tema: A9 na A566J 4flush

http://www.handconverter.com/hands/2980346

Vill je 17/3 agg 2,6 Bvm rsd pot IP 14 WTSD 24

S obzirom na akciju OTR range mu je centriran oko Ax. Blef je ok? Sizing?

00

Re: A9 na A566J 4flush

Jep ok je po meni. Jedino mozda manji sizeing, mislim da postignes isto, a ulozis manje. Jedino je pitanje dal ti je na ovaj sizeing foldao hand tipa Ax2h, Ax3h,55,66, a na manji sizeing bi call kliknul iako ovaj igrac specificno ne izgleda kao netko tko je showdown manijak znaci da nije da puno odlazi na showdown i mozes ocekivat fold od TP, dvopar i setova a ak calla s 2high flush jbg to nadam se nit ne pokusavas isfolda ili? (Iako zacudujuce kak imam feeling da mi cesce pokazu kak su foldali 2-3high flusha callaju sa setovima i dvoparima za bluff catch)

Kak bi jedan high stakes igrac rekao nakon sto mu bluff na Nl50 na riveru nije prosao: "now why did I do that? Why do I keep expecting people to fold flushes on NL50?"   lol haha Zabavan dio handa je to da nije bio 4 flush board nego klasika da on ima Ax s A u toj boji koji koristi kao blocker da protivnik nema nutse i nakon kaj ga calla veli na streamu za tog lika (kojeg zna od prije kad je igral te limite profesionalno) da mu je to razlog zake vec 5god igra nl50 a ne vise limite jer nije foldal Jhigh flush big_smile

10

Re: A9 na A566J 4flush

Btw, s kojim rangeom ovde callas?  I na turnu ak ne dode flush nego ista karta u drugoj boji, callas bet opet ili?

Zadnji popravljao Stormpay (31-10-2016 11:45:46)

00

Re: A9 na A566J 4flush

Ax2h, Ax3h ne bi trebao ima u rangeu ovdje? Nit preflop nit bi ih betao na flopu? Ili? A trebao bi vjerovatno i foldat low flusheve, ali opet vecinu ih ni ne beta na flopu. Turn foldam sve osim 9 i spejda. I spejd foldam ako beta velik sajzing na turnu.

Ali s obzirom na flop sajzing i njegove statove meni ovo izgleda kao jak Ax, tipa AQ

Zadnji popravljao lkorbrs (31-10-2016 13:05:39)

00

Re: A9 na A566J 4flush

Blef je trula mahuna. U ovoj situaciji imas +EV i kad checkiras jer ces nekad vidjet showdown i osvojiti pot,a blefat mozes s drugim slabijim handovima koji nemaju toliko EV kad se river checkira. Ako tu blefas Ax imat ces previse blefova u river rangeu.

00

Re: A9 na A566J 4flush

Aj napisat cu cijelu pricu oko handa jer je praznik danas. Ovaj gore odgovor od mene ti je ispravan po teoriji gdje ljudi pokusavaju igrati idealno.
S druge strane tvoj river bet je odlican iako ga nisi napravio iz pravog razloga i ne znas tocno zasto si ga napravio.
Odlican je zato sto na limitima do NL100 ekipa masivno overfolda(HEM filter na ogromnom sampleu raznoraznih igraca) kad flataju preflop IP,betaju flop HU ili 3way nebitno,checkira se turn i na riveru faceaju bet.

10

Re: A9 na A566J 4flush

Da, baš ovo što je Ruf napisao. GTO ne bi ovo smio betati jer ćeš imati previše blefova.

Ali vs ovog lika koji sigurno to ne kuži možeš jer će overfoldati.

10