Tema: AK na 410696 MW

http://www.handconverter.com/hands/2980994

Flop je x? vjerovatno jeste. Turn sam x - ako neko ima flush betat ce svakako, a UTG ima najvise over parova i mogao bi ovdje betat za protection vs dvojice ako prodje x-x iza njega, a ako betam pokazujem da imam flush. River sam betao jer mu je calling range ovdje puno siri od bet range. Obojica igrača su agresivni regovi - BB wtsd 24 UTG wtsd 27

00

Re: AK na 410696 MW

Puno levelinga i predubokog razmisljanja da ne kazem filozofiranja za microlimite,a najcesce su ta razmisljanja pogresna i promasena. Na microlimitima nema nikakvih trikova i nadmudrivanja. Igras najstraightforward abc poker koji postoji s naglaskom na siroko valuebetanje i beatat ces.
Ovdje imas equitya ko u prici vs raznih donkova koji su nebitni,igraju nl4,znaci donkovi su. Imas easy bet flop,size je po meni ok,ja bi isto betao 1/3 pot. To si dobro odigrao s tim da si PF mogao jos veci size sqzat npr. 0.60.
Na turnu dolazis do toga o cemu ti gore pisem. Koga boli briga sto tu villaini misle i nema prostora za fancy play i nikakvog drugog razmisljanja osim "imam nuts,igram nl4,ljudi ce imati totalno pogresne call rangeve i naplatit cu svoj hand". I pricekaj par sekundi pa betaj,nemoj odmah radosno od uzbudjenja betat value jer je to isto ogromni leak koji upada u oci regovima kad dodjes na par limita iznad.
Dok sam prije grindao je bilo i na nl50/100 toliko nesvjesnih ljudi o svojim brzim value betovima da je to smijesno bilo.

20