Tema: PokerStars Freeroll

E pozz ekipa, primjetio sam zadnjih 2 tjedna "visak dolara" na racunu, mislio sam se wtf se desava, prestao bi igrati i iduci dan bi nasao nesto vise nego kad sam se odlogirao.. Trazio sam historiju ruku da mi posalju i primjetio sam Zoom Tournament Freeroll u history, na koji se nisam prijavljivao.. Igram dosta Zoom, ali ne i freeroll turnire, je li moguce da me sajt sam prijavi? I da vrti ruke dok nisam logiran, ako neko moze da mi odgovori u cemu je pitanje bio bih zahvalan, jer me brinulo da mi neko ulazi na racunu .

00

Re: PokerStars Freeroll

Da ti netko ulazi na account ocistio bi ti sve.  Pokerstars ima dosta promocija u ovo vrijeme vjerojatno si bio automatski registriran na neki od freeroll turnira.

00

Re: PokerStars Freeroll

darthgr06 napisao:

Da ti netko ulazi na account ocistio bi ti sve.  Pokerstars ima dosta promocija u ovo vrijeme vjerojatno si bio automatski registriran na neki od freeroll turnira.

Ejj hvala ti puno na odgovoru, bas sam se zabrinuo bio. Cak sam i pass promjenio big_smile ..To sam i sam mislio, zar ne bi uzeo mi sa racuna, ne dodavao haha, vjerovatno se automatski regalo

00

Re: PokerStars Freeroll

np, ako se hoces jos dodatno zastiti stavi si i stars pin, moras ga svaki put ukucat kod logiranja, ali nikad ne znas kakvu "gamad" mozes pokupit na netu big_smile

00