Tema: Spin&Go projekat

Pozdrav, s novom godinom i novi projekat i tema na forumu kao vid samomotivacije i naravno eventualnog druzenja i razmjene iskustava s vama.

BR: 700 $

Planiram igrati zasad Spin&Go od 7$, znam da imam BR od samo 100 ulaza sto je vjerovatno pomalo rizicno ali mi se neda igrati za manje. Zasto Spin&Go? Zato sto mi ovaj format odgovara iz vise razloga: igracu u vecini slucajeva preko mobilne aplikacije tako da sam uskracen za dodatne programe poput HM i mislim da u Spin&Go ostali igraci nece imati toliku prednost kao u standardnom holdemu, bar se nadam. Mogu igrati kad god hocu bez da se desi da nema igraca na stolovima ili da su svi puni pa da cekam prazno mjesto. Svidja mi se mogucnost veceg spina koji je naravno rijedak ali pri svakom spinu adrenalin radi smile. Bolja i laksa kontrola financija.

Zbog pretrpanog privatnog zivota necu moci igrati puno sad zasad, nadam se da cu svaki dan stici odigrati izmedju 20-50 stolova.

Cilj mi je u pocetku dok se naviknem ne napraviti preveliki minus a onda polako i sigurno krenuti prema gore. U pocetku cu igrati jedan ili eventualno 2 stola istovremeno jer se ne mogu pohvaliti sa pretjeranim iskustvom u ovoj vrsti igre.

Cilj za prvi mjesec: odigrati 1000 stolova i ne napraviti minus u BR, znaci u prvom mjesecu je cilj skupljati iskustvo i po mogucnosti sacuvati BR.

Nek mi je sretno! smile

30

Re: Spin&Go projekat

Sretno!
Zanimljiv projekat jer sam čuo dosta zanimljivh priča o Spin&Go-ovima.

00

Re: Spin&Go projekat

Sretno!

00

Re: Spin&Go projekat

Juce sam odigrao prvih 20 stolova i nadao se da necu napraviti veliki minus medjutim izgleda sam imao pocetnicku srecu ili na 7$ ima stvarno dosta onih sto su losiji od mene smile

Nakon prvih 20 stolova rezultat je sljedeci:

9 pobjeda sto je odlicnih 45%
BR: +70$ oleee oleee, ovom se stvarno nisam nadao
ROI: 50%, znam da je 20 stolova jako malo ali sve dok je roi u plusu ja sam sretan smile

Pocetak nije bio sjajan, prva 4 stola sam izgubio u rekordnom roku i sve na isti princip, na all in od protivnika sam uzvratio all inom sa AK, AA, KK i JJ i svaki put izgubio od u startu nejacih karti. Ali mi se nakon ovog loseg i nesretnog starta sreca osmjehnula i dobili smo sto od 70$ koji sam pobjedio. Imali smo jos jedan sto od 42$ koji nisam pobjedio, par puta 28$ od kojih sam 2 osvojio, ostali su bili od 14$.

Danas sam na poslu do 8 navece, i ovo pisem sa posla tako da danas vjerovatno necu igrati ili eventualno par stolova, ne zelim se tjerati na igru kad mi se ne igra samo kako bih nabijao broj stolova. A vjerovatno u pozadini mozga samo zelim da jos malo uzivam u jucerasnjem triumfu i da malo oduzim sa sledecim sesionom i prvim minusima jer ne vjerujem da cu i sljedeci put imati pocetnicku srecu kao sinoc.

00

Re: Spin&Go projekat

Evo me opet, upravo sam u zadnjih par sati dozivljavao najcudnije momente u svojoj poker karijeri ali s obzirom da sam ovu temu planirao voditi kao neku vrstu dnevnika krenimo redom:

Do 09. januara, odnosno 7 dana nakon zadnjeg javljanja nije bilo nekih zanimljivosti u mojoj igri, nisam imao puno vremena pa nisam puno ni igrao, nakon 7 dana igre i nedovoljnog broja stolova napravio sam mali plus od 14 dolara tako da je BR iznosio 784$.

10.01.
Slobodan dan koji sam poprilicno iskoristio za igru, pred kraj dana sam napravio lijep plus od 217$ i upravo presao granicu od 1000$ jer je BR iznosio 1001$. Posto sam napravio neocekivani plus odlucio sam da se pocastim sa 2 stola od po 60$ kako bih ispunio zelju da provjerim kakva je igra na tim velikim stolovima. Nisam ima srece sa spinom jer sam na oba dobio spin od 2x odnosno 120$ ali sam imao srecu da sam oba stola pobjedio. Odlucujem odigrati jos 2 stola na kojima sam imao veliku srecu sa spinom, prvi sto 10x spin odnosno 600$ a drugi 6x spin odnosno 360$, medjutim tu je nio kraj sreci jer sam oba stola izgubio, ovaj stood 360$ sam izgubio posteno od jacih karti, a na stolu od 600$ sam imao jednostavno peh, na all in uzvracam all inom sa AA, protivnik ima A5 razlicitih znakova, ali ima toliku srecu da mu na stolu dolaze 4 karte iste boje kao njegov A. Tako da dan zavrsavam sa BR od 1001$ i malim iskustvom na stolovima od 60$.

11.01
Jos jedan slobodan dan koji ispunjavam odlicnom igrom i pravim plus od 304$ i tako BR podizem na nevjerovatnih 1305$. Oko 11 sati navece odlazim na spavanje.

12.01 odnosno danas
Budim se nekad u toku noci iz sna u kojem sam sanjao da igram poker, nista cudno reklo bi se jer sam zadnja 2 dana aktivno to i radio medjutim ja se svojih snova nikad ne sjecam ali sam se ovog dobro sjecao i cak se sjecam detalja, igram u buducnosti fixed limit koji nepamtim kad sam zadnji put igrao i to na limitu 15/30 dolara na stolu koji se zove tako i tako i ide me extra dobro, pobjedjujem svakakvim kartama. Uzimam telefon da vidim koliko je sati kad ono pola 3.

Nesto mi san neda mira i posto svakako igram preko telefona a telefon mi u ruci odlucim da se logujem i da sam sebe razuvjerim da sto tog i tog imena ne postoji i par sekundi kasnije gledam telefon u soku. Na fixed limitu 15/30 jedini aktivni sto se zove upravo onako kako sam sanjao, sto za 10 igraca na kojem upravo igra njih 8. Odlucim da sjednem za sto kao i snu sa onim sto imam preko 1000$ odnosno sa 305$.

Ni jednog igraca ne znam, na BB dobijam 24 list, nakon raise i reraise od protivnika jedini logican potez je fold ali ja uvjeren u svoj san u igru ubacivam 45$ a nakon jos jednog reraise dodatnih 15$ a da karte nisam ni vidio. Na flopu 2 lista, nadam se boji, opet reraisovi na kojima vise nema povratka tako da igram i na turnu dobijam peti list i na kraju price odnosim pot od 562$ wooow.

Na SB dobijam Q2 razlicitih boja ali i njih zbog sna odlucujem igrati i na kraju ponovo odnosim pot od skoro 400$ jer su se na stolu odlucile pojaviti karte A345 i jos neka.

Nakon dvije karte vec na stolu imam preko 1000$ i razmisljam da izadjem sa stola na sljedecem BB, jer psihicki nisam bio spreman za toliki adrenalin ali na svu srecu ostajem i da ne duzim dalje i onako predug post, nakon nesto manje od 2 sata igre izlazim sa stola u momentu kad sam imao 3140 dolara, iz VIP Shopa uzimam jos 40$ za osvojene starcoins tako da moj BR ima trenutno 4180$.

Idem sad spavati a kasnije cu razmisljati sta i kako dalje.

Jos ni sam ne mogu da vjerujem sta sam upravo dozivio.

33

Re: Spin&Go projekat

Dobar ulov bome! Samo please stavi dole disclaimer: "ne pokusavajte ovo kod kuce!" i naglasi to sa 999 usklicnika haha

Steta sto nisi sanjao brojeve Eurojackpota...  Mogao bi svakom clanu foruma dati ovaj svoj BR koji imas i jos bi ti ostalo za 10 zivota big_smile

Anyway, nice i uzmi to sto si dobio ali probaj izbjegavati takve situacije da cijeli BR stavljas na zivot big_smile

00

Re: Spin&Go projekat

Evo prodje i ovaj ludi poker dan. Odigrao sam jos dvije kratke serije.

U prvoj seriji sam htio nastaviti igrati na FL 15/30 ali nije bilo nikoga pa sam otisao na 10/20, na sto sam usao sa 180$ sto je bio visak preko 4000$ i nakon 25 minuta igre prije nego se sto raspao sam dosao do finih 440$, plus od 260$ za manje od pola sata. Kad je bal nek je maskenbal.

Drugu seriju od nekih sat i po sam odigrao sad pred spavanje na FL 15/30, ulaz sa 440$ a nakon sat i po izlaz sa 826$, kad ide ide.

Uzeo sam jos u Vip Shopu 30$ za starcoinse tako da BR sad iznosi 4856$.

Sad idem na spavanje jer moram rano na posao a sutra cu razmisljati sta i kako dalje jer znam da ova sreca nece trajati vjecno. Sad je samo pitanje da li cu ja prije prestati raditi ove gluposti ili ce mi u medjuvremenu sreca okrenuti ledja.

Ne znam da li se tiltom zove samo kad neko gubi pa odlazi na vece stolove ili je tilt i ovo sto ja radim, bilo kako bilo ja se osjecam da sam u nekoj vrsti tilta i znam da nebi trebao da radim ovo sto radim ali ipak radim i nekako mi se svidja sto je i najgore i najopasnije. Ovo pisem sebi kao podsjetnik da u buducnosti mogu procitati kakve sam nepromisljene gluposti pravio i mozda nekad iz njih nesto i nauciti.

I kao sto Stormpay rece: Ne pokusavajte ovo kod kuce

00

Re: Spin&Go projekat

Sve kaj mogu reci na to je sretno i nadamo se jednoj od onih prica, dosao od 10 do 100 000$ u mjesec dana a ne obrnuto big_smile

00

Re: Spin&Go projekat

Prijatelju, lijepo je ovo dok traje, ali moraš shvatit da si samo imao puno sreće.
Ja bih na tvom mjestu cashoutao sve što sam dobio igrajući veće limite i zaboravio na to. Nastavi igrat sa 1000$ spinove od 7$ i drži se BRM. Blockaj si sve veće limite, to se može na ps.

Znam da me nećeš poslušat, pa sretno.

20

Re: Spin&Go projekat

moj je savjet da si isplatiš 3500$ i zaboraviš da se to ikada dogodilo smile

10

Re: Spin&Go projekat

Poslusao sam vase savjete tako da je novi BR 1000$, ostalo sam isplatio tako da sam povratio i kompletnu uplatu a podobro i zaradio a sad idem dalje da radim gluposti smile mozda me i dalje sreca prati

01

Re: Spin&Go projekat

Kao sto sam u proslom postu najavio da cu opet raditi gluposti to sam i radio i sad se jednostavno pitam da li sam ja bas toliko sretan da mi se sreca ponavlja mnogo puta zaredom ili sam mozda neotkriveni prirodni talent smile, uglavnom radio sam gluposti i te su mi gluposti promjenile BR sa 1000$ na 3038$. Dvoumim se da li da opet vrsim isplatu ili da se oficijelno koncentrisem na FL.

01

Re: Spin&Go projekat

lol  lol

Pa ti si isildur fixed limit pokera

00

Re: Spin&Go projekat

Svaka cast bome, kak to izgleda na grafu negdje? yikes

00

Re: Spin&Go projekat

Jos jedan dan kao iz bajke ali danas sam dozivio sve ono lijepo sto poker nudi ali i dozivio i onaj gorki dio koji zna biti bolan, krenimo redom:

Prvo sam sa 38$ usao na sto 3/6, kao sto se vidi imam neku foru da ulazim sa onim viskom od neke okrugle cifre smile. Tu sam se zadrzao nesto manje od sat vremena i zbog nekih privatnih obaveza morao napustiti sto sa 259$ koji mi se nije napustao jer me islo dobro.

Kada sam zavrsio sa obavezama onda sam sa 259$ usao na sto 15/30 na kojem sam bez prekida igrao zadnjih 5 sati. U drugom satu igre sam vec bio na preko 1000$ za stolom, u trecem na preko 1500$ i onda pravim kardinalnu gresku, ulazim na jos jedan sto 15/30 sa standardnim ulazom od 600$ koje gubim u rekordnom roku i ne samo njih nego i na prvom stolu sa 1600$ spadam na 900 i nesto tako da sam okusio i onaj gorki dio pokera i vidio da se u roku od pola sata moze izgubiti preko 1000$ bez problema. Za pola sata sam od velikog plusa dosao na neku pozitivnu nulu. Nimalo lijep osjecaj.

Drugi sto sam iskljucio i nastavio igrati samo na prvom stolu na kojem sam opet ubrzo u cetvrtom satu dosao do preko 1500$ a u petom satu me krenulo jos bolje i na kraju kad su svi pobjegli sa stola sto sam napustio sa 3301$.

Podigao sam jos iz shopa 55$ tako da novi BR iznosi 5756$

Sto se tice ovog grafa sto je neko pitao, vec sam pisao da igram preko telefona i ne koristim nikakve programe, zato i igram najcesce samo jedan ili eventualno 2 stola kako bi imao vremena da stil igre drugih direktno pratim ali ako postoji neki besplatni program i ako se to nekako moze ucitati iz proslosti i naravno ako bi mi neko objasnio kako ide onda nije problem.

Slab sam ja sa tim programima, ja po starinski, pratim svaki detalj kod igraca protiv kojih igram, kakve karte igra, sa koje pozicije, koliko mu vremena treba da odigra (vrlo bitno u online pokeru) itd itd i na osnovu toga postavim svoju igru i zasad kako se vidi ide dobro.

Upratio sam da vecina igraca protiv kojih igram igra na 5,6 ili cak i mnogo vise stolova istovremeno tako da se oni moraju osloniti samo na te programe ako ih imaju, ja se oslanjam na citanje njihove igre i na unutrasnji osjecaj.

Neko ce reci da je mozda dosadno igrati samo na jednom stolu kad postoji mogucnost vise stolova, meni nije.

Ah da, fali mi jos samo 4 nivoa do statusa supernova oleee oleee smile

01

Re: Spin&Go projekat

Samo ti tako, meni osobno je zanimljivo pratiti tvoja događanja. Kako lijepo po starinskom se može zaraditi i možda postaneš poznati limit holdem igrač cool . U svakom slučaju želim ti puno sreće i pare i dalje u tome, ali mogao bi tu i tamo malo Spin&Go-ove baciti tako da dobijemo prvog HR miljunaša wink . Sretno!

Zadnji popravljao HansTheGreat (16-01-2017 12:43:45)

00

Re: Spin&Go projekat

samo nemoj biti ko ovaj tip smile

"when i lose i'm gonna go up the stakes". jer desit ce ti se par reloadova na 40$, pa ces ici vise jer "nema sanse da me jos i dalje nastavi ici ovako lose"...

Zadnji popravljao DoctorEvil (16-01-2017 13:20:11)

10

Re: Spin&Go projekat

Vikend sam izvanredno iskoristio za poker a sad u radnoj sedmici su ponovo stigle sve obaveze, juce nisam imao vremena za igru a vjerovatno ni danas necu.

Sinoc sam cisto da ispunim volju a i da naslovu ove teme bar malo vratim svrhu odigrao jedan spin&go od 20$ na kojem se mogu osvojiti ulaznice za turnire i osvojio ulaz na neki od turnira sa uplatom od 82$

Nisam igrao ali sam puno razmisljao sta i kako dalje i ako nisam nista pametno smislio na kraju sam odlucio bar isplatiti nesto novca jer je ono sto imam bilo previse i moglo je voditi samo u jos vece gluposti.

Novi BR je 3000$ iako od trenutka kad sam ga smanjio na 3000 razmisljam da smanjim na 1000$.

Na jednu stranu vrlo rado radim gluposti, na drugu stranu sam i sam dozivio da sa jako dobrim kartama za pola sata mogu ostati bez preko 1000$. Tek kad se vratim RL poslu pocnem da o tom razmisljam jer svaki prosjecni pot na 15/30 je duplo veci od onog sto ja za cijeli dan zaradim na poslu. Imam ja ovo u glavi i dok igram i zato i igram 1 ili 2 stola sa maksimalnom koncentracijom ali ipak na trenutke ovo zaboravim.

Odo sad raditi jer imam ludu smjenu od 11 do 7 veceras.

00

Re: Spin&Go projekat

Pola sata nakon jucerasnjeg posta u putu na posao imao sam nesrecu, dok sam isao do tramvaja nisam gledao kuda udem jer mi je u zadnje vrijeme telefon uvijek u ruci, ako ne igram onda nesto citam o pokeru ili gledam kakav video ili gledam kako drugi igraju na limitu na kojem sam igrao, baza igraca na tol limitu je jako mala pa sam zelio da ih sto bolje upoznam pa kad nisam mogao igrati malo sam ih posmatrao i tako gledajuci u telefon skrenem na biciklisticku stazu na kojoj je momak upravo vozio punim gasom i nije vise imao vremena ni mogucnosti da pobjegne nego je lupio direkt u mene. Sreca momku nije nista a ja sam se skrsio, sad sa gipsom na ruci i razbijenom glavom znam koja sam budala bio.

Uglavnom sto se tice pokera i ako je neko mozda pomislio kako cu sad imati i viska vremena za igranje ja sam uradio upravo suprotno, isplatio sam kompletan BR i idem na hladjenje. Nazalost se ne mogu kontrolisati da igram npr samo kad sam kod kuce, kod mene ili je crno ili bijelo, tako je uvijek bilo, zato trenutno bez pokera, svakako moram odmarati i ruku i sebe.

Kad se opametim javim se opet.

23