Tema: party poker multitabling

koliko najvise stolova igrate na partyu odjednom?

kako su poslozeni?

bilo kakvi savjeti za lakse multitablanje su vise nego dobrodosli

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: party poker multitabling

najbolje namestis kako tebi odgovara
i obavezno ukljuci opciju da ti ne prebacuje na drugi sto dok ne zavrsis akciju na onom koji je iskocio ( to se nalazi negde u meniju )
desice se da slucajno platis ili rerejzas na stolu koji je iskocio iako to nisi hteo.

ja sam igro 10-12 tabli na 15' laptop ' monitoru. poredjo sam 6 gore i 6 dole a i tamo  dole kod start meniju su bili tako poredjani (2 reda po 6 ), tako da sam znao koji je koji sto

i da, na partiju imas one precice za 2x,3x onda za betovanje  1/2 i 3/4 pota tako da je jako lako igrati vise stolova.

Zadnji popravljao propast (11-01-2010 14:14:49)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

3

Re: party poker multitabling

ja sam igrao do 15 stolova, al posto mi se nije pokazalo isplativo smanjio sam sad na 6-9 tile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: party poker multitabling

Da vas pitam momci, kakav je fish/regular ratio na party pokeru? tu prije svega mislim na 25 i 50nl 6max

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: party poker multitabling

ima san par izleta na te limite, i moran priznat da nisan nailazija na znacajniji broj regulara. al to je bilo svega 5-6k handova, pa mozda bolje da ti neko kaze ko duze igra. mislin se ponovo vratit na party pa zato pitam.

negdi san procita da se party ponovo vraca na usa trziste, zna netko nesto vise o tome?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

6

Re: party poker multitabling

meni na party-u ono jako mali broj fisheva ... ne nznam cak sam i na nizim limitima znao igrati na stolovam Full ring a da nitko nije ima veci VPIP od 30 (naravno iznimke postoje)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

7

Re: party poker multitabling

da ne otvaram novu temu...
se moze nekak namjestit na partyju da kad odem all in s likom, da mi pokaze njegove karte? i kak je moguce da ne vidim njegove karte ni kad pot zavrsi (kad ja dobijem jel)?

00

8

Re: party poker multitabling

ne mozes namjestit. preostaje ti samo da instaliras pkrtracker3 ili hem ili ides stalno na hand history

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: party poker multitabling

da. to je veliki nedostatak, kad ideš all in, imaš AA, otvara se flop QJ7 i ti strepiš što ovi ima smile

vezano za gore i meni se čini da na partyu ima više regulara. ono jedino britanci i francuzi spašavaju stvar smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: party poker multitabling

kiklop napisao:

da. to je veliki nedostatak, kad ideš all in, imaš AA, otvara se flop QJ7 i ti strepiš što ovi ima smile

u live igri imas showdown uvik?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

11

Re: party poker multitabling

ovo nije live igra. neznam jesam ja mutav il sta, al ja ni u historyju ne vidim njegov hand. odvrtim hand do kraja i ne pokazu se karte

00

Re: party poker multitabling

Brky napisao:

ovo nije live igra

ma da?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

13

Re: party poker multitabling

zamorano11 napisao:
kiklop napisao:

da. to je veliki nedostatak, kad ideš all in, imaš AA, otvara se flop QJ7 i ti strepiš što ovi ima smile

u live igri imas showdown uvik?

nisam mislijo na showdown, nego kad ideš preflop all in, ne pokažu ti se odma karte tvog villaina, nego moraš čekat flop, turn, river, dok je to kad igraš turnir drukčije i pokažu ti karte

@ brky neće ti u historyu ni pokazad karte ako nije došlo do showdowna, tj, ako je on mucka svoje karte, za to moraš imat hm ili pt

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: party poker multitabling

kiklop napisao:
zamorano11 napisao:
kiklop napisao:

da. to je veliki nedostatak, kad ideš all in, imaš AA, otvara se flop QJ7 i ti strepiš što ovi ima smile

u live igri imas showdown uvik?

nisam mislijo na showdown, nego kad ideš preflop all in, ne pokažu ti se odma karte tvog villaina, nego moraš čekat flop, turn, river, dok je to kad igraš turnir drukčije i pokažu ti karte

@ brky neće ti u historyu ni pokazad karte ako nije došlo do showdowna, tj, ako je on mucka svoje karte, za to moraš imat hm ili pt

znam. igran tamo smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: party poker multitabling

dal ima netko na Partypokeru tko igra, a da ima win7... ja sam sad poceo, i dogodi mi se vise puta da mi nestane Lobby, a i kad vucem prozore da mi se malo zblesira ekran. Pa koliko se sjecam prije sam imao na xp-u i to mi se nije dogadalo. ako je neko ima slican problem, javite ako ste rjesili nekako, jer mi se neda win7 zbog toga micati

00

16

Re: party poker multitabling

ja imam isti problem i nisam ga uspio rijesit al lobby mi nestane kada mi je pod my account al nikad kad je pod pokerom,
Jednom mi je cak nestao stol morao sam ga ugasiti  xD

sjeban je taj party skroz

00

17

Re: party poker multitabling

Ista prica i kod mene

00