Tema: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Komentari su dobrodošli..

40

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

18min TT ako je fish bi jače flop
24 min  22 mi djeluje kao spew. Imaš boljih handova za radit to, rekao si i sam da je turn bolji za njega, a imam osjećaj da baš ne foldaju river kad callaju turn ob.

Tnx za video, tko obrati pozornost, može puno naučit

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Pa ovakav video mislim da ne skodi ako se napravi tu i tamo jer taki tak igras session samo se tjeras na glas razmisljati sto je takoder (naravno ne za sve grindere ali za neke da) dobro jer pricas na glas sto radis i svjesniji svojih akcija.

00:10 Mene zapravo interesira zasto betati 1/3 u 3b potu gdje on moze imat i QT, T8, KT, razne FD i svaki Jx calla pa zasto ne 50% bet i check/call vecinu turn karti ?


A kaj se videa tice ja bi samo malo zvuk obradio, mene (a vjerujem i ostale) nakon par min ovaj sum ventilatora (ili punjaca ako je ukljucen) pocne malo iritirati pa ne mogu pratiti tocno handove big_smile evo kaj se u doslovno 2 min moze napravit s zvukom, nis posebno  ali vec je ugodnije uhu smile  --->LINK<---

Zadnji popravljao Stormpay (10-01-2017 20:18:40)

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

niveaformen napisao:

18min TT ako je fish bi jače flop
24 min  22 mi djeluje kao spew. Imaš boljih handova za radit to, rekao si i sam da je turn bolji za njega, a imam osjećaj da baš ne foldaju river kad callaju turn ob.

Da, slažem se i s jednim i drugim.

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Reuploadao sam video s poboljšanjima. Provjerite ak je bolje.

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

02:37 min, 48s open:
Da li je to malo loose ili preloose open? da li mislis da ako je to loose open da bi onda mogli i openati recimo a2+ sa co, a ako ne bi zasto je onda bolje openat recimo 48s sa btn nasprem a2 sa co? (osim pozicije)
Posto si rekao da su oba blinda fishevi, da li bi openao isti hand vs 2 rega ili regish igraca, i isto pitanje za a2 sa co?

07:19min, a9 u bb:
Sta nije ovo relativno lagani defend, jos dodatan razlog za defend je sto je callao jos jedan igrac prije nas tako da imamo bolji omjer za call? Mozda sam u krivu, ne znam... Ovo je samo moje misljenje smile.

07:44min 73s open bvb:
Da li ti je 3,5x std open bvb ili ovisi tko je u bb (riba ili reg)?

21:55minm, a5 fold sa co:
Zasto ne open?

Primjetio sam da ti je cbet jako visok, ne uzimajuci bvb spotove, i da je uvijek (ili u obicnom ili 3betanom potu, ili ip ili oop) uvijek 30%. Moje je pitanje je zasto?

Uglavnom jako dobar video i hvala sta si ga stavio na forum! smile

p.s. ja bi jos dodao (osim zvuka) da bi mozda bilo bolje ako ces jos raditi ovakvih videa da bude 4 stola max, tako da mozes vise pricati o handovima i da nisi stalno pod nekim pritiskom zbog time banka, a i veci bi bili stolovi i bilo bi definitivno bolje za pogledat.

Uglavnom, puno hvala!

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

11331133 napisao:

02:37 min, 48s open:
Da li je to malo loose ili preloose open? da li mislis da ako je to loose open da bi onda mogli i openati recimo a2+ sa co, a ako ne bi zasto je onda bolje openat recimo 48s sa btn nasprem a2 sa co? (osim pozicije)
Posto si rekao da su oba blinda fishevi, da li bi openao isti hand vs 2 rega ili regish igraca, i isto pitanje za a2 sa co?

Tek na 4. pitanju sam skužio kaj pitaš ovdje. Neznam na koji način kategoriziraš handove, ali nije ni bitno jer kod RFI range-va se to ni ne radi.
RFI range-vi su napravljeni tako da se na velikom sample-u gleda kolko je koji hand profitabilan iz koje pozicije. Ako je profitabilan, onda ga staviš u range, ako nije onda nije u range-u.

11331133 napisao:

07:19min, a9 u bb:
Sta nije ovo relativno lagani defend, jos dodatan razlog za defend je sto je callao jos jedan igrac prije nas tako da imamo bolji omjer za call? Mozda sam u krivu, ne znam... Ovo je samo moje misljenje smile.

Da, trebao je biti defend.

07:44min 73s open bvb:
Da li ti je 3,5x std open bvb ili ovisi tko je u bb (riba ili reg)?

Std open. Gledali smo na većem sample-u koji su najbolji openi po pozicijama i ispalo je da je na SB najbolji 3.5bb

21:55minm, a5 fold sa co:
Zasto ne open?

Gore ti je odgovoreno.

Primjetio sam da ti je cbet jako visok, ne uzimajuci bvb spotove, i da je uvijek (ili u obicnom ili 3betanom potu, ili ip ili oop) uvijek 30%. Moje je pitanje je zasto?

Ako u PIO staviš cbet od 1/3 betat će skoro cijeli range na skoro svim boardovima, a razlika u EV-u je minimalna. Tako si pojednostavljujem igru jer isti taj range imam na turnu pa mi je lakše dalje igrati jer ne treba pratiti dva različita range-a (checking i beting).
A i ljudi jednostavno previše foldaju na taj cbet i premalo rejzaju pa je i dosta profitabilan.

odgovor na p.s.: čak sam i na 6 stolova imao neke veće pauze gdje nisam ništa pričao, to bi na 4 stola bilo još više i mislim da bi video bio dosadan.

10

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

-1.min. - morat ćeš itekako razmisliti o callu ovdje, posebno kad si rekao da betaš AK na turnu(shodno tome vjerojatno ponekad ili čećše betaš i aq), ako tako odigravaš svoje range(a nebi trebao, 7 na turnu je jedna od gorih karata za tvoj range,po meni najbolje je da ovdje imaš samo checking range, tada bi mogao foldati neke a10 na riveru).

Vidim da igramo na istim mrežama, te sve ove igrače jako dobro znam, ovo bi ja easy callao protiv njega, jer je lik koji ti nikad neće chekirat kq( ni k10) na riveru, a ti ako nemaš bolji checking range od a10 na turnu, doslovno si pri vrhu svog ranga-i ako foldaš to, što onda callaš? Ja u ovakvoj situaciji, protiv takvog ranga shovam i svoje qx fd(q6s+), kxfd,koje imam od k5s+, te kq i k10, i fd-e(58s,68s,a komotno možeš 67s i 78s). Upravo zato što većina regova ne shvaća da je turn užasan,  IP pusha masu eq.,  protiv strategije koju upotrebljava većina - možeš overblefati ovaj spot, posebno ako se folda ax na riveru. A priznajem, da kada sam i callan u ovom spotu(a definitivno over abjusam), callan sam od AQ.

-13.min QQ, po meni je puno bolje imati ovdje cold 4betting range, nego se zajebavati sa cold call 3betom, zato što tvoji AA i KK u tom slučaju gube masu EV-a, zato što ćeš biti capped često, zato što dobar villan može savršeno igrati protiv tebe(a ti ćeš se morati jebeno balansirati s AA,KK,QQ,AK , pa čak imati i samo cold calling range, jer u suprotnom će ti 4bet blufovi trpjeti masivno).

Po meni standardni 4bet/call spot. Villan 3beta sbvsco, ako uzmeš u obzir da većina igrača u tom spotu ima samo 3bet range, tvojih QQ se jebeno dobro nose. Standardno se 3beta 88+(često i manji pp jer se ne callaju), cold 4betom sve te handove stavljaš u težak spot, i često mi se dogodi da mi u tom spotu shovaju već 77,88 - iako razumljivo, jer ako  cold 4betting range ima handove  kao aj,kq,kj,aq(a mora imati) kao neki semi blufovi, ponekad i sc, i axs, vjerojatno  osjećaju da je puno lakše shovati te pp nego igrati veći pot oop. Također na većim limitima su već 1010 standard 4bet call u ovom spotu. Protiv mene, znam da nijedan reg nebi foldao 88+(ili bi callao ili shovao, a češće mi shovaju).

Ali opet ovdje treba naglasiti da je stvar i načina igre, ako ti imaš dobro balansiran cold  call 3bet range, i ako znaš igrati u ovim spotovima, koji su teški, možeš ih profitabilno igrati, ali opet, poker je igra gdje je inicijativa i agresivnost je užasno bitna, i nagrađujuća da tako kažem, stoga ja preferiram agresivniji način(dakle cold 4betting range), i uvijek se full dobro osjećam u ovim spotovima, znajući kako moj range izgleda, i kako protivnikov range otprilike izgleda. Ali opet kažem, nije greška cold callati 3bet s qq, samo meni osobno se ne sviđa taj pristup.

24.min. sviđa mi se proces razmišljanja, ali mi se ne sviđa hand koji si izabrao za to, bez blokera, eq, i to je spot kad blefaš turn znajući da ne možeš imati profitabilan blef rivera - ali ama baš nikad.

28.min. qq nikako ne može biti fold, još taj turn, pogledaj si mdf, qq je hand koji ćeš ponekad morati callati i na riveru(ali ja u ovoj situaciji, opet na turnu imam samo checking range)-uz to Capelo nije weak, ne znam koliki imaš uzorak na njemu da si to zaključio? igrali smo više od 100k ruku, nl200 i 400, sposoban je za dosta toga, te mu ne možeš foldati turn s qq.

10

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

MelloB napisao:

-1.min. - morat ćeš itekako razmisliti o callu ovdje, posebno kad si rekao da betaš AK na turnu(shodno tome vjerojatno ponekad ili čećše betaš i aq), ako tako odigravaš svoje range(a nebi trebao, 7 na turnu je jedna od gorih karata za tvoj range,po meni najbolje je da ovdje imaš samo checking range, tada bi mogao foldati neke a10 na riveru).

Vidim da igramo na istim mrežama, te sve ove igrače jako dobro znam, ovo bi ja easy callao protiv njega, jer je lik koji ti nikad neće chekirat kq( ni k10) na riveru, a ti ako nemaš bolji checking range od a10 na turnu, doslovno si pri vrhu svog ranga-i ako foldaš to, što onda callaš? Ja u ovakvoj situaciji, protiv takvog ranga shovam i svoje qx fd(q6s+), kxfd,koje imam od k5s+, te kq i k10, i fd-e(58s,68s,a komotno možeš 67s i 78s). Upravo zato što većina regova ne shvaća da je turn užasan,  IP pusha masu eq.,  protiv strategije koju upotrebljava većina - možeš overblefati ovaj spot, posebno ako se folda ax na riveru. A priznajem, da kada sam i callan u ovom spotu(a definitivno over abjusam), callan sam od AQ.

Slažem se da je ovo u najmanju ruku crying fold, ja bi osobno ovo callao. Jako je  sjeban spot ali presudilo bi to sto imas blokera za skale a ne blokiras mu FD. Stavio sam ovaj hand u PIO i AT je call s pretpostavkom da villian pretvara neki random Q9, J8; 98 u blef. Mogli bi pricat o foldu da imas sizeing od 55-60% na flopu pa ces mu vec na flopu isfoldat taj dio rangea kojeg ce tebi na riveru vjerojatno pretvarat u blef.
Dok sam radio s A. Jacksonom rekao je da je najkompleksniji dio pokera bet sizeing i tu se definitivno slazem s njim, ako cbetas na tom flopu 100 posto rangea, onda moras adjustat na drugim stvarima, jedna od njih je da ces morat callat light u takvim i slicnim spotovima.

00

10

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Hvala na komentaru.

AT: Da, shvaćam kaj želiš reći... Ovo je ok, protiv protiv pasivnijih, al vidim i sam da ovaj to nije. Al opet s druge strane nisam siguran baš dal sam i vs tebe exploitan tu pošto imaš hrpu value-a za shipati.
Problem kod tog handa je da mogu tu napraviti breakevenish call, ako je frajer dobar i pretvara sve to u blef, al kad sam u krivu i to ne radi onda ću napraviti huge -EV call.

QQ: Imam više polarizirani range za cold 4bet, a ove middle handove callam. I to najčešće kad sam IP na 3betoru. OOP skoro nikad ne cold callam 3bet. Teško ćeš me exploitati kad imam tu AQs, AJs, AKo, TT-QQ (ovisi koja pozicija koju 3beta).
BTW, ne igram dugo tako pa ne mogu reći dal je ovo bolje.

28. min: Imam ga na 3k handova i jako je pasivan. Ima WWSF: 43%. Bet vs missed cbet na turnu 27 u SRP i 22% u 3betanom.
Ne vjerujem da mi takav lik tu beta bez A. A imat će ih dosta pošto će to biti najčešći hand koji će callati 1/3 na tom malom boardu. A drawova s flopa ima malo.  I fold to cbet u 3betanom ima preko 50% tako da ne vjerujem da calla s handovima tipa JTs s backdoorom.

To je moje viđenje tih situacija.

00

11

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

MelloB napisao:

-1.min. - morat ćeš itekako razmisliti o callu ovdje, posebno kad si rekao da betaš AK na turnu(shodno tome vjerojatno ponekad ili čećše betaš i aq), ako tako odigravaš svoje range(a nebi trebao, 7 na turnu je jedna od gorih karata za tvoj range,po meni najbolje je da ovdje imaš samo checking range, tada bi mogao foldati neke a10 na riveru).
Vidim da igramo na istim mrežama, te sve ove igrače jako dobro znam, ovo bi ja easy callao protiv njega, jer je lik koji ti nikad neće chekirat kq( ni k10) na riveru, a ti ako nemaš bolji checking range od a10 na turnu, doslovno si pri vrhu svog ranga-i ako foldaš to, što onda callaš? Ja u ovakvoj situaciji, protiv takvog ranga shovam i svoje qx fd(q6s+), kxfd,koje imam od k5s+, te kq i k10, i fd-e(58s,68s,a komotno možeš 67s i 78s). Upravo zato što većina regova ne shvaća da je turn užasan,  IP pusha masu eq.,  protiv strategije koju upotrebljava većina - možeš overblefati ovaj spot, posebno ako se folda ax na riveru. A priznajem, da kada sam i callan u ovom spotu(a definitivno over abjusam), callan sam od AQ.

7s mi se nije činila baš kao tak loša karta pa sam išao provjerit u PIO. Ovisno koje preflop rangeve stavimo, flop cbeta gotovo uvijek do jako često, a turn 40-50% s tim da ili pushamo EV ili smo jednaki u EV. IP pusha EV na turnu samo ako previše folda na cbet. Što se AK comboa tiče, oni su uvijek bet bez obzira koliko IP folda na cbet. Mislim da bi check range ovdje bio pogreška, protiv GTO ne velika, gubimo nekih 3% EV, protiv regova u stvarnosti vjerojatno malo veća,

Turn play s 20% PF 3bet:
http://image.prntscr.com/image/bc7ba3b49e2a4da0b6d6860efa8b4e99.png

As played, nakon check call turn, river folda s većinom AT komboa, a IP ne blefa ni Kx ni Jx. To bi bilo overblefanje i onda da, možemo callat AT. Teško mi je povjerovati da su regovi na mid stakesu agresivniji od PIO. Ak imaš read na konkretnom igraču onda štima, makar po statsima mi se taj ne čini super agresivan ak dobro čitam Robin HUD.

MelloB napisao:

doslovno si pri vrhu svog ranga-i ako foldaš to, što onda callaš?

Ovo može biti i dobar i loš point. Da li je protivnik dovoljno dobar da prepozna capani/weak range i ako jest, da li je dovoljno dobar da stisne okidač? Prosječnog NL200 rega sa prosječnim pasivnim statsima, ako nemamo read, ne bih svrstao u tu kategoriju. Da bar izgleda agresivno pre i post, onda ajde, al i protiv GTO rangea je samo BE call, s tim da nije ni call uvijek. Ovo naglašavam zato da nebi sad netko na NL25 počeo check callat river tu jer bi mu to bilo pogubno za winrate.



QQ rasprava - 4bet ili cold call, mislim da je protiv average rega svejedno u pasivnim, a bolji 4bet u agresivnim igrama. Ako ti regovi shipaju 88, onda nema rasprave da je bolji 4bet, samo ne znam kak uspijevaš to vidjeti kao standard. Kak ti izgledaju PF statsi, VPIP PFR 3B 4B? U ovom spotu iz videa mi se malo više sviđa cold call jer je igrač koji u 31 hand nije napravio ni jednu agresivnu akciju napravio 4x 3bet pa iako nemam veliki confidence, pretpostavljam da ima jači range nego average i nemamo nikakav history da nas vidi kao agresivne preflop.



22 hand - Htio sam napisati da mi se ne sviđa overbet ali misreadao sam hand - mislio da smo IP i cbetamo turn, u tom slučaju mislim da je 2/3 čist dovoljno da protivnik overfolda, al zapravo i onda teško mogu argumentirat protiv overbeta jer ljudi overfoldaju na njih. U ovom slučaju nakon XC, mislim da je overbet super. River je clear check, čak i da overbetamo teško da nam folda dovoljno. Ipak nam je read prije bio da overfolda turn, onda mora biti jak na riveru.



QQ se slažem da nikako nije fold na turnu, čak će i ne naročito agresivan igrač betati turn s nekim floatovima i za protection s ranjivim parovima. River je definitivno fold s QQ bez obzira kakav je igrač. Imamo masu Ax za call i protivnik bi opet morao biti manijak, daleko agresivniji od GTO da možemo ikad callati.



30:30 - AdKd na Qs3d2d4d IMO uvijek bet, bez obzira dal je agresivan. Blokamo karte koje će najviše stabat na turnu (Ad, Kd).

Zadnji popravljao gmiko (14-01-2017 17:03:20)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

12

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Sad vidim da je situacija s a10, sbvsbn, ja sam mislio da je bbvsbn(u tom spotu ja primjenjujem znatno polariziraniji range, te u tom spotu kao što sam napisao imam cheking range jer bn pusha više EQ).
Pošto je situacija sbvsbn, istina, AK je uvijek bet,i ovako odigrano možemo foldati. Moj zajeb.

2. u vezi QQ, statsi su mi dosta agro, 31-23, 3bet preko 10%, dosta i sq., te iz tog razloga moji handovi kao što su QQ,KK i AA profitiraju max zbog ovog načina igre, Roba ti kažeš da primjenjuješ polariziraniji range,  volio bih da napišeš baš koji je to range? Mislim da je bolje u ovom spotu baš mergano to radit, pretvarajući te neke srednje ruke u semi  bluf.

3.u vezi QQ folda na turnu, posebno protiv sajzinga koji je villan koristio, upravo može betati turn i za protection te s floutovima. Također, na riveru mislim da je qq ponekad call(ne često) - jer blokiramo aq, koji osim dvopara i setova je u biti jedini pravi value bet na riveru(a mislim da dvopare na turnu beta jačim sajzingom jer ih želi igrati za stack). A što se tiče ovih 3k statsa što imaš, full se razlikuju od mojih koje ja imam na njemu, a i mojih readova. Eto, očito ni 3k ruku nije siguran izvor u nekim spotovima.

00

13

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

MelloB napisao:

Sad vidim da je situacija s a10, sbvsbn, ja sam mislio da je bbvsbn(u tom spotu ja primjenjujem znatno polariziraniji range, te u tom spotu kao što sam napisao imam cheking range jer bn pusha više EQ).
Pošto je situacija sbvsbn, istina, AK je uvijek bet,i ovako odigrano možemo foldati. Moj zajeb.

Da, s takvim rangeom kad IP pusha više equitya, onda check AK ima smisla. Još uvijek je GTO betat AK, ali možemo pojednostaviti i checkirati cijeli range, pa tako i AK.

MelloB napisao:

2. u vezi QQ, statsi su mi dosta agro, 31-23, 3bet preko 10%, dosta i sq., te iz tog razloga moji handovi kao što su QQ,KK i AA profitiraju max zbog ovog načina igre, Roba ti kažeš da primjenjuješ polariziraniji range,  volio bih da napišeš baš koji je to range? Mislim da je bolje u ovom spotu baš mergano to radit, pretvarajući te neke srednje ruke u semi  bluf.

Ne znam što je htio reći s tim, zajedno smo radil na PF rangevima i svi Cold 4bet rangevi su mergeani i odgovaraju tvojem razmišljanju. Samo u nekim spotovima imamo dodan taj CC range kad bi široki 4b za "value" bio prethin (onda je naravno i 4b "bluff" range jako uzak i jako merged). Value i bluff stavljam pod navodnike jer EV ne funkcionira baš na tom principu, naročito kad je range mergean.

MelloB napisao:

3.u vezi QQ folda na turnu, posebno protiv sajzinga koji je villan koristio, upravo može betati turn i za protection te s floutovima. Također, na riveru mislim da je qq ponekad call(ne često) - jer blokiramo aq, koji osim dvopara i setova je u biti jedini pravi value bet na riveru(a mislim da dvopare na turnu beta jačim sajzingom jer ih želi igrati za stack). A što se tiče ovih 3k statsa što imaš, full se razlikuju od mojih koje ja imam na njemu, a i mojih readova. Eto, očito ni 3k ruku nije siguran izvor u nekim spotovima.

Mislim da overvalueaš blokere tu. PIO je sigurno uzeo blokere u obzir, a ako on nikad ne calla river s QQ, onda definitivno ne možemo ni mi. Ovisno o blokerima i neki Ax su fold čak i vs agresivnog GTO širokog bet rangea. Mogu vidjet call na riveru ako imamo super čvrst read da protivnik dolazi sa jako širokim rangeom na river, a full je nebalansiran na riveru, premalo beta thin za value i previše blefa.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

14

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

gmiko napisao:

Ne znam što je htio reći s tim

Ma krivo sam se izrazio. Mislio sam na to da nam je srednji dio range-a call, pa nam je onda ovaj gornji dio value, a donji blef pa me to asociralo na polariziranost.

00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Super kvaliteta video materijala, slika, zvuk.

Super komentari, puno se nauči kada slušaš profesionalca kako razmišlja
o raznim situacijama itd.

Da li ćeš opet početi voditi blog, bilo bi super da uz to svaki tjedan recimo staviš
i ovakav video, ponekad i za zoom ako igraš.

Takve stvari će značiti puno svima.

Pozzzz

20

16

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Blog više neću vodit, al videe ću snimat... Ne svaki tjedan, al bude baren jedan mjesečno.

10

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Pohvale za video(e).
5:15 AT zas ne betat turn i river jace? Posebno river 90-120 (150) %
26:00 55 SB – jel oke donkat flop? Kad BTN floata 'moramo' callat al u praksi rijetko cemo doc do SD i moramo gotovo svaki turn foldat ( ili sam u krivu )
30:30-AKdd gmiko kolki sizing na turnu ? 55-65%
39:00- zasto overbet? Od ceg ocekujemo hero call? Koje bluffove imamo tu s overbetom ?
40:00 AA preflop: Blokamo vecinu  njegovih bluffova plus C4bet je value oriented pa ga stavljamo u težak spot,  zasto onda ne 5bet shipati ? kad je vec dosao tak los flop ( ne vjerujem da ce spewat on tu više išta ) zanima me kak bi odigrao mali board, jel ga skroz puštamo da se objesi ? Ili X/shoveamo ako imamo read da nece blefat turn?

00

18

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

murtazg napisao:

5:15 AT zas ne betat turn i river jace? Posebno river 90-120 (150) %

Regular je pa ne želim mijenjati sajzing s obzirom na to koji hand imam.

murtazg napisao:

26:00 55 SB – jel oke donkat flop? Kad BTN floata 'moramo' callat al u praksi rijetko cemo doc do SD i moramo gotovo svaki turn foldat ( ili sam u krivu )

Vjerojatno je donk ok. Board je na kojem ne možemo puno predstavljati, ali ako foldaju sve svoje overkarte, onda je ok.
Flop callamo 5 za 32. Da je bio veći sizeing ovo je fold. Kao što si rekao, jako rijetko ćemo doći do showdowna (ali nekad ipak hoćemo, 3way pot je i igrat će dosta iskreno). Najviše callamo da pogodimo tu 5 i uzmemo još zbog implieda.

murtazg napisao:

39:00- zasto overbet? Od ceg ocekujemo hero call? Koje bluffove imamo tu s overbetom ?

Callao je turn overbet. Znači da ima nešto s čime može hero callati. I missali su skoro svi drawovi. Ja vjerojatno neću ništa blefati na riveru, ali protivnik to nezna. Ako i folda, svejedno je dobro za nas u budućnosti jer nam više neće tako lako callati turn overbetove, znajući da će dobiti i river overbet.

murtazg napisao:

40:00 AA preflop: Blokamo vecinu  njegovih bluffova plus C4bet je value oriented pa ga stavljamo u težak spot,  zasto onda ne 5bet shipati ? kad je vec dosao tak los flop ( ne vjerujem da ce spewat on tu više išta ) zanima me kak bi odigrao mali board, jel ga skroz puštamo da se objesi ? Ili X/shoveamo ako imamo read da nece blefat turn?

S AA uvijek blockamo većinu njegovih blefova pa je ipak najbolji hand za slowplay. Slažem se da je cold 4bet mergani range najčešće, ali svejedno ima handove koji su mu blef i koje će instafoldat, a dio range-a koji će callati. Ovaj je agresivniji preflop pa sam se ipak odlučio na slowplay.
Da je došao mali board, on bi vjerojatno cbetao. Da, samo bi callao taj cbet. Ako bi već išlo x/x, betao bi turn jer želimo imati i value pošto ćemo nekad callati 4bet i s slabijim handovima.

00

19

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

murtazg napisao:

30:30-AKdd gmiko kolki sizing na turnu ? 55-65%

Standardni 75% ako je flop bio 33%.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: VIDEO: Roba igra nl200 na microgamingu i ipokeru

Hvala na odgovorima smile
Da ovaj spot s AA i ja dosta cesto slowplayam al ponekad mi se cini da je bolje shipat. Dosta ovisi i o protivniku i njegovim postflop tendencijama.

00