Tema: Sitngo Wizard

The SitNGo Wizard....malo sam citao o ovome, ali me zanima u biti sta je njegova osnovna zadaća, dali ga netko koristi i koja je cijena?

00

Re: Sitngo Wizard

Pitanje je pomaknuto u "Poker alati". Molim vas da zasebna pitanja koja nemaju veze s temom postavljate u posebnim temama.

00

3

Re: Sitngo Wizard

SNG Wiz je program za analizu igre, i to kod push/fold play-a.
Sto on zapravo radi... prema ICMu racuna equity i da li nam se u odredjenoj situaciji isplati ulagati sve ili ne (prema risk/rewardu).
Tko malo bolje poznaje ICM model zna da nije lako doci do takvog izracuna jer prvo treba izracunati % zavrsavanja na svakom mjestu a zatim prema protivnikovom %call / %open, nasem equityu i handu odrediti da li je isplativo ici na push/call.

Osim toga mozes sam odrediti parametre i sastavljati uvjete u kojima se igra, od stacka, BB-a, handa, call range-a itd. i tako se sam igrati i isprobavati sto napraviti u tim situacijama. Jos jedan veliki plus je kviz di takodjer sam odredis uvjete igre (npr. bubble, short stacked) i rijesavajuci ga usavrsavas svoju bubble igru...

But they were suited...
00

Re: Sitngo Wizard

koliko košta?

00

5

Re: Sitngo Wizard

$100, ali pricekaj malo, ima nekih naznaka da ce se preko foruma moci dobiti za $75

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

6

Re: Sitngo Wizard

Adzi napisao:

$100, ali pricekaj malo, ima nekih naznaka da ce se preko foruma moci dobiti za $75

Da, Sitngo wizard če preko pokerpro.com.hr koštati $75, 25% jeftinije. Radimo na recenziji programa.

00