Tema: From NL2 to mid stakes

Kao što naslov kaže od danas počinjem projekt. Razlozi su motivacija i napredak u igri. S obzirom da sam slobodan (neka vrsta godisnjeg) sto se tice real life posla do kraja drugog mjeseca igrati cu maksimalno koliko mogu. Kad pocnem raditi biti ce to manji volume. Cilj cijelog projekta postat regular na NL10-NL50 ovisno koliko je uz stalni posao moj maksimum.

Starting BR: 60$
6 stolova NL2 FR
Alati koje koristim su:
HUD
Turbo Scan ( table selection)
Tilt Breaker

Update ce biti jednom tjedno sa rezultatima, ciljevima, i poneka ruka za komentiranje.
Odmah si stavljam cilj do iduceg update-a minimalno 10k ruku
Na NL5 prelazim sa 125$ ali necu jos vremenski si odredit kad bi to trebalo biti to cu napravit u nekim od iducih update-a

To je ukratko to.

20

2

Re: From NL2 to mid stakes

GL!

Samo pitanje - zašto FR? Ta igra je mrtva, manje profitabilna i ne postoji na višim limitima.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: From NL2 to mid stakes

gmiko napisao:

GL!

Samo pitanje - zašto FR? Ta igra je mrtva, manje profitabilna i ne postoji na višim limitima.

Meni nekako vise pase. Igram dosta tight i na 6maxu bi me zgazili...

00

Re: From NL2 to mid stakes

GL

Ima prometa na reg stolovima do nl50. Igrao sam nešto nl25z fr i čini se dosta lakši od 6m

00

Re: From NL2 to mid stakes

Update #1
Iako sam htio da prođe tjedan dana igre napravit update napravit ću to sad. Prva 2 dana sam igrao 6 stolova regular NL2 FR. Na nekih 5,5k ruku sam bio u minusu nekih 10tak buy inova. Zatim sam odlučio igrat 6max zoom i igrat ću ga i dalje.

Evo graf od 2 dana igre 6 max zoom-a
https://s29.postimg.org/zanxuyzjb/Nl2.pnghow to do a screen shot

Nakon 6k ruku mijenjam open range, 3bet range, 3bet bluff range.
Statsi su mi overall
VPIP- 14,47
PFR- 10,88
3bet- 4,49
F3bet -74,80
CbetF-68,53
Att to Steal 19,44
Fold to steal 85,32

Vidim što trebam promjenit pa ću tako i napravit. Više steala i manje foldat na steal. Tu i tamo jos koji hand za otvorit i malo povecat 3-bet...

20

Re: From NL2 to mid stakes

Idealno bi bilo da  VPIP, PFR I 3bet povecas za duplo a ne za "tu i tamo koji hand".

Al posto jos ocito nisi naviknut na tako wide rangeve probaj postepeno sve vise i vise povecavati, npr svaki tjedan za 2-3 %

00

Re: From NL2 to mid stakes

Graf od danas smile
https://s29.postimg.org/mfe0kyaev/10k.pngimage hosting

00

Re: From NL2 to mid stakes

Update Siječanj/2017
Kad sam počeo igrat NL2 6max zoom BR je iznosio oko 30tak$
Trenutni BR= 129,86$
40+ sati igre u 7 dana. Sa NL2 sam gotov, puno puno ranije nego što sam planirao. Što se tiče igre zadovoljan sam i ovo je jedan od tjedana gdje sam najviše napredovao u igri. Tome je zaslužna tema "zašto je forum mrtav" i inicijativa da se snimaju materijali za igrače. Odgledao sam video od robe, melloB, i od niveaformen. Napredak u rangevima i betsizingu je ogroman pogotovo što se tiče preflop igre. Još ima puno mjesta za napredak pogotovo u post-flop igri. Poene sam iskoristio za turnire gdje nisam ništa uzeo  i onaj The Deal, tako da sam dobio samo nekih 5$ rakebacka, to mi je šteta što nisam mjenjao za cash.

Što dalje?
Pauza od 24 sata, pa NL5 (26Buy-ina). Na NL2 se vraćam ukoliko padnem ispod 80$ nadam se da se neće to dogodit, na NL10 sa 300$. U tih 24 sata ću provesti malo hand history review, odgledati preostale video materijale sa foruma. Motivacije mi ne nedostaje pa stoga zadavat si nekakav cilj sto se tice broja ruku nema smisla osim da sve sto je manje od 3000 ruku average po danu je donekle fail za mene.
Što očekivati od prelaska sa NL2 na NL5? kakvi su igrači. Ako ima neko nekakav savjet neka kaže smile

Toliko za sad još samo graf i rezultati i to je to smile
https://s23.postimg.org/inw69vsnf/NL2.pngfree image hosting

10

Re: From NL2 to mid stakes

Isti igrači ko i na nl2, samo dodaj par % veći 3bet igračima i ubaci im pokoji squeeze u  range.
Postflop ista jad i bijeda. big_smile

00

10

Re: From NL2 to mid stakes

Haha

Svaki limit više možda su mrvicu bolji regovi i u prosjeku je mrvicu manje fisheva.

00