Tema: Kenny project

Pozdrav ekipa

Odlučio sam se otvorit novi blog iako o tome razmišljam već neko vrjeme, ali kako se malo aktiviro forum dobio sam veću volju da otvorim novi blog.

U 12 mjesecu sam izgubio cjeli roll, ali sam krajem mjeseca dobio neka 3 tickete za turnire i odigro jedan sit&go i 2 MTT-a , na Sit&Go sam zaradio 10€ i s tim sam krenio ispočetka. Krenio sam odma sa NL4 zoom jer mi se nije dalo igrat NL2 i kroz cca 2 tjedna sam skupio normalan roll za NL4, ali isprobavo sam i NL10 sa rollom sa kojim nebi trebao i na NL10 sam imao samo gubitke. Sad mi roll nije dobar ni za NL4, pa razmišljam da možda ipak krenem NL2 regular stolove, zoom NL2 nema, pa na nekih 80-90€ da se opet vratim na NL4. NL10 mislim da ni nisam toliko loše igro, ali me je dočekalo dosta set-upova, a sa 14 i manje buy-inova brzo se izgubi dobar dio rolla

Evo i grafove da stavim

NL25 sam slučajno ušo i odigro tih par handova
https://content.screencast.com/users/Kenny791/folders/Default/media/afa147c0-5825-4800-964d-5d95f47d8077/Untitled.jpg

Dosta handova iz 12 mjeseca mi fali
https://content.screencast.com/users/Kenny791/folders/Default/media/519c6cbd-8600-46d7-ad81-97c2b3695229/Untitled1.jpg

Da sad pitam koje su prednosti i nedostatci igranja zooma? koliko je stolova na zoomu idealno za igrat ako nastavim zoom da igram?

Zadnji popravljao Kenny (03-02-2017 18:20:55)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
21

Re: Kenny project

Igraj ono što ti najviše odgovara. Na regular stolovima, ako ih možeš igrat barem 4, winrate je veći.
Za početak je po meni više nego dovoljno igrat 2 zoom stola. Kreni sa NL2 i lagano se penji
u limitima.

Na zoomu ćeš radit veći volumen ali se tamo zato svaka greška puno više plaća jer i fishevi
igraju mali broj ruku.

Sretno s igrom!

Zadnji popravljao samodobri (05-02-2017 15:27:08)

00

Re: Kenny project

Bolje igraj regular stolove, kao sto je samodobri napisao fishevi vise gube i vise igraju, a i bio si u CFP-u, tako da bi ti regular stolovi donijeli vise $$$

GL s projektom!

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
00

4

Re: Kenny project

Pozdrav ekipa kako je prošo prvi tjedan radim update.

Nije dobar tjedan, ali nakon što sam poslušo savjet Intelligent investitora graf se skroz promjenio, Samodobri, Intelligent hvala na savjetima

Primjetio sam 3 velika problema kod sebe:
1. Često imat manjak koncentracije krenem igrat i imam volje za igru, ali nakon određenog vremena jednostavno izgubim koncentraciju.
2. Ako predugo gledam u monitor znaju me bolit oči i od sjedenja me zna zabolit kičma, a to dvoje zna utjecat na nedostatak koncentracije
3. nepoštovanje bank rolla, mislim da to neće biti problem kad dođem bar do nl10

Pa da okačim i grafove
graf od ovog tjedna
https://content.screencast.com/users/Kenny791/folders/Default/media/c5fcbd27-620d-4634-b505-299d0fbecb11/Untitled.jpg
bb/100: -8.64

zoom poker
https://content.screencast.com/users/Kenny791/folders/Default/media/89204186-bb84-4ff8-8cfa-a8417fa9e365/Untitled1.jpg
bb/100: -86,23
regular stolovi
https://content.screencast.com/users/Kenny791/folders/Default/media/6a2dcead-2674-45f4-bd24-fad1469091a6/Untitled0.jpg
bb/100:15.2

Od sad se klonim zoom stolova i igram samo regular, ako neko ima neki savjet prjedlog neka slobodno napiše, dobro došli su i savjeti kako da vodim blog, ma sve je dobro došlo

GL ekipa

Zadnji popravljao Kenny (11-02-2017 18:49:01)

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
20

Re: Kenny project

Oćito je već sada koji je tvoj format, na regular stolovima ti ide super za sada.

Ja bi nastavio to igrat i gradit svoju igru, rangeve itd.

I pazi na pravilo 30 BI za veći limit, znači za NL5 ti treba 150$ da bi krenuo
u tom smjeru. Ako se spustiš na 20 BI, vraćaš se na NL2.

Toga se rijetko tko drži, i ja imam problema s tim. Ali najbolji savjet ti je za start
i dugoročnu igru baš to, drži se tog bankroll managmenta koji su postavili
profesionalci u pokeru, 30 BI za limit, kada padneš na 20 BI spuštaš se na niži limit.

I tako gore i dole... :-)

pozzzz

00

6

Re: Kenny project

Sa nepridržavanjem BRM-a nije moglo drugačije ni završit nego da izgubim roll.

Sad mi je ostao 1 ticket za turnir u nedjelju i ako tu nzaradim neki novac mogu se pozdravit sa pokerom, bar u idućih par mjeseci, pa ako neko ima neki savjet kako da igram turnir neka tu napiše bitno mi je da zaradim bar koji $ da imam za igrat

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Kenny project

Sad je kasno, ali ne govore bzvz svi za BRM, neces nista vise zaradit ako odes limit vise, ako si spreman za limit vise doci ces do njega vrlo ubrzo, nema razloga brzat.

Savjet za turnir jedini koji postoji je igraj najbolje sto mozes, zaboravit da ti je to jedina sansa da ti to ne utjece na psihu i igraj ga kao svaki drugi i sretno smile

00

8

Re: Kenny project

Znam da negovore bezveze za BRM, idući put moram po njemu igrat i onda imam šansu da nešto napravim.

Turnir ću probat odigrat najbolje što mogu, ali svakako ove sezone planiram otić na more da radim i zaradim neku paru, pa ako budem tad morao da uplatim uplatit ću, jer jednostavno mi nikad nije bilo lako psihički da imam neku lovu na pokeru, a u životu lovu žicam od staraca da mogu izać van, na kavu, ili za bilo šta što mi treba.

Hvala, takođe sretno, ti još igraš ili si presto?

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00

Re: Kenny project

Ne igram skoro ništa, par sati na mjesec čisto iz zabave. Redovno pratim forum, vijesti i sve u poker svijetu, ali ne igram jer nemam jednostavno vremena, ima drugih stvari koje su mi trenutno daleko zanimljivije, a poker mi je draže biti pasivan filozof nego bas grinder big_smile big_smile

00

Re: Kenny project

CITIRAM SAM SEBE:

"I pazi na pravilo 30 BI za veći limit, znači za NL5 ti treba 150$ da bi krenuo
u tom smjeru. Ako se spustiš na 20 BI, vraćaš se na NL2.

Toga se rijetko tko drži, i ja imam problema s tim. Ali najbolji savjet ti je za start
i dugoročnu igru baš to, drži se tog bankroll managmenta koji su postavili
profesionalci u pokeru, 30 BI za limit, kada padneš na 20 BI spuštaš se na niži limit."

Ono balkanski: "Pa jesam ti reko Kenny"...

Sad si izgubio roll i sad ćeš biti bez pokera mjesecima, kako ne razumiješ da je ovo
sport i da si ti sjebo lovu za članarinu u klubu. Klub ti je limit koji igraš. Recimo za
početak najbolje NL5. I ti nisi tamo da odmah zarađuješ od tog sporta nego da u klubu
svaki dan treniraš svoje vještine.

Sad si izgubio roll ok. Sljedeći put ćeš biti pametniji. Nadam se da ćeš se brzo vratiti.

E da... I kad pišem tebi pišem i sebi, ja sa dugo već na NL10 zoom i malo malo odem
na NL50 itd. i sjebem 50% rolla, ja sam tu pametniji, ostavim roll za NL10 :-) I onda ispočetka grindam na
NL10. Ali sad sam odlučio da je dosta, neću više biti debil sam sebi, ali to dolazi s
iskustvom valjda.

Sretno.

pozzz

Zadnji popravljao samodobri (17-02-2017 19:52:43)

00

Re: Kenny project

Ali ne shvacam sto zelite postici s tim eskapadama na veci limit? Ajde doooonekle razumijem kad se to dogodi na puno visim limitima pa nekoga neki tezak fish navuce gdje mislis da imas sigurnu zaradu pa te opali po faci varijanca (iako ni to nebih radio), ali na ovim manjim limitima cemu ic gore kad za 2-3 dana ako se strpis mozes doc sa sigurnim BRlom? Da i zaradis 100$ na NL50, sta ces s tim? neces vadit van neg dalje igrat, realno neces nista vaditi dok neces se ustabilit na vecem limitu i tamo bas zaradivat te mjesecno vadit. Tebi je cilj igrati poker najbolje sto mozes, a limit opce zaboravi koji igras, igraj svaki hand najbolje sto mozes a limit odreduj prema BR, nitko nije toliko dobar da dode odigrat par handova na vecem limitu pa ce sigurno dignut par stotina...

Jel vam jasno da moze i jedan Phil Ivey doc na NL10 s 3 buy ina i bustati? Varijanca je varijanca, mozes bit ne znam kolko dobar i izgubit ces.

Pokerasi kolko god si to ne priznali su i dalje kockari, ali ono sto dijeli profesionalnog igraca od random kockara da tamo gdje ganeide nece igrati, prestat ce i igrat tamo gdje je favorit i nikad nece igrat sa vise od par % svojeg BRola. Mi tu svi pricamo od 20-30BI i kao to nam je puno, jel vam jasno da je 20-30 BI jos uvijek poprilicnoagresivan move up ako nisi discipliniran i ne crushas neku igru? Na limitima iznad NL50-100 igraci najcesce koriste 100BI pravilo.

Na nizim limitima se neide bas do 100 jer teoretski nema smisla ali ako si mentalno tolko lose discipliniran da kada i jako zaskripi i zadnje dolare stavis u kocku, ja bi i NL2 igrao s 100BI pravilom. Zamisli si da je to igrica i da nemres na drugi lvl dok ne prodes prvi i tocka

40

12

Re: Kenny project

@Samodobri: znam šta si mi reko, bio sam jednostavno glup i napraviotoštosam napravio. Bitno je da nešto naučim iz greške, skupo me koštalaova greška, ali iz nje moram sad nešto naučit

@Stormpay: Mene privuče to da dokažem sebi da mogu igrat i veće limite za koje nemam roll, da ih ranije krenem igrat. U početku je bilo odlično, krenio sam zarađivat, ali onda se desilo da sam imao par setupova i izgubio velik dio rolla, a nakon toga se nikako nisam psihički oporavio i prekasno sam se vratio na nl2. Da sam napravio 1-2 dana pauze da se psihički odmorim mislim da nebi izgubio roll nego bi krenio opet iz početka gradit roll.

Jedna od stvari koja utječe na mene je da želim što brže imat svoj novac,a za žicanje od staraca sam prestar i to je isto loše utjecalo na mene.

Sigurno je da nema smisla da se nedržim BRMa, tako da ga se idući put moram pridržavat, pa ako uplatim 100$ igrat nl2 da izgradim roll za nl5 i tako i za veće limite

"Unbelievable. People use that word all the time. When a man eats his own head I will hold my hands up n say that's unbelievable" - Guy Martin
00