Tema: Napredak

Gledao sam nedavno podcats sa limitlessom i prica kako je za godinu dana dosao sa malih na highstake limite?? Kak to ne uspije nekom iz HR npr nasim trenerima sa sita koji su odigrali milijune handova vise od njega i znaju vise teorije?? nema logike ili laze??Ja bi volio doci za godinu dana sa nl 10(los sam reg) do nl 50 big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: Napredak

jedno je doci do highstakesa, drugo je beatati highstakese, a trece je imati vecu zaradu na highstakes nego NL200-400 gdje ima vise fisheva. A i sumnjam da neki od igraca ovdje ne igraju i vece limite od NL400 samo ne igraju naravno ako nema fisheva na visim limitima jer nema smisla posto zive od pokera, vrlo je jednostavno, nije to ko prije desetak godina kad kolko god netko izgubio na highstakes mogao je to vratit u tjedan dana na nizim limitima, danas je potrebno malo vise grindanja i znanja, ali nije ne moguce ako netko ima volje aktivno uciti i raditi na sebi a ne gledat druge samo i pitat se pa kak to smile

Sretno do NL50, sigurno mozes u godinu dana nije to tako ne razumno big_smile

10

Re: Napredak

a i ne znam dal si cuo onu koja vrijedi za svako podrucje zivota, ne trebas biti dobar gitarist da bi bio dobar profesor gitare, isto tako ne trebas biti dobar profesor gitare da bi bio dobar gitarista big_smile

00

Re: Napredak

Hans je uspio nešto slično.

Zašto to ne uspije drugima? Mogu govoriti samo za sebe, ali vjerujem da vrijedi i za još neke. Ja recimo previše cashoutam i premalo igram pa ne stignem napraviti roll za veće limite. Vjerujem da imam znanja za minimalno 5-10, ali jednostavno nemam roll.

A ljudima iz microstakesa... Zato jer isto puno njih cashouta previše, ne uči dovoljno, a na kraju i premalo igra. Da bi danas uspio tako nešto trebaš puno vremena uložiti.

20

Re: Napredak

roba59 napisao:

Hans je uspio nešto slično.

Zašto to ne uspije drugima? Mogu govoriti samo za sebe, ali vjerujem da vrijedi i za još neke. Ja recimo previše cashoutam i premalo igram pa ne stignem napraviti roll za veće limite. Vjerujem da imam znanja za minimalno 5-10, ali jednostavno nemam roll.

A ljudima iz microstakesa... Zato jer isto puno njih cashouta previše, ne uči dovoljno, a na kraju i premalo igra. Da bi danas uspio tako nešto trebaš puno vremena uložiti.

a koji limit sad igras i koliko uspijes napravit mjeseno handova?

00

Re: Napredak

Ja sam usao u CFP program 21.3.2016. Poceo sam s NL10, najvise sam igrao NL25. 11. mj je bio zadnji mjesec u CFP. U tom razdoblju zaradio sam oko 5-6k ( skupa s bonusima i rakebackom ). Dio je otišao njima ( bez kojih nebi tolko zaradio sigurno jer sam se mucio na NL10 ) i imao sam roll da igram NL50 bez problema al sam dosta konzervativan po pitanju rolla ( min. 40 BI ).

Moro sam cashoutat vecinu rolla jer smo sestra i ja kupili auto, pa sam se dogovorio s Robom i Gmikom da cu skupit roll za NL100 pa cemo nastavit suradnju. Počeo sam ovaj mjesec regularno grindat NL50. Ja imam srecu sto imam prejeben posao na kojem mogu igrat poker a nemoram nista cashoutat jer imam super placu za hrvatske prilike.

Ovo govorim jer se stvarno može ali moram naglasit 2 stvari:
1. Moraš igrat BAREM 120h mjesecno- ja recimo nisam ( imam  prosjek od 90h )jer da jesam sigurno bi vec bio regular na NL100
2. Moraš bit JAK u glavi, pravi MINDSET je stvarno neophodan na tim microsima kad te neide i kad si u depresiji zbog pokera.

I naravno uz sve to moraš puno učiti i imat nekog ( CFP ) tko ce ti rec koje stvari valjaju a koje ne i zašto.

50

Re: Napredak

Uh..Hvala zvuci kao puno posla  big_smile  big_smile  big_smile  pravicu se da sam imao downswing cijeli zivot i da cu do kraja godine igrati High stakes... tongue Odo grindat nl 10 cujemo se  wink

00

Re: Napredak

Vatroslav napisao:

a koji limit sad igras i koliko uspijes napravit mjeseno handova?

trenutno igram par dana nl100 da dodjem k sebi nakon užasnog downswinga, ali inače nl200. Prosjek mi je oko 50k handova.

00

Re: Napredak

murtazg napisao:

zaradio sam oko 5-6k ( skupa s bonusima i rakebackom )


kn ili usd?

00

Re: Napredak

usd  big_smile  tko jos prica o pokeru u kunama big_smile jedino ak igraš na supersportu tongue

10

Re: Napredak

Spomenuo si velikidownswing...

Trenutno sam i ja u njmeu pa mi je baš teško.

Koliko Buyinova si izgorio u koliko kratko vremena?

I ono što mi je najbitnije koliko si + EV, ja recimo sam minus
15 BI a + EV mi je + 48 $ na NL10 zoom.

I koji savjet možeš da ti za borbu s tom pošasti pokera koja je po meni
najteža stvar u toj prekrasnoj igri.

pozzz

00

12

Re: Napredak

oko 30 buyinova.. Nije neka razlika u EV-u, par BI, ali je bilo puno setupova i nešto izgubljeno zbog tilta.

Savjet bi bio da se ne igra kad si pod tiltom. Varijanca će se kad tad ispeglati.

00

Re: Napredak

Ako ti se da, da li možeš staviti par ruku  da pokažeš šta to znači
setup, da znamo da li se to nama događa ili smo neki hand loše
odigrali.

Šta je točno setup? Da li možeš staviti par primjera.

Ako ti se da, ako ne, nema veze.

pozzz

00

Re: Napredak

samodobri napisao:

Ako ti se da, da li možeš staviti par ruku  da pokažeš šta to znači
setup, da znamo da li se to nama događa ili smo neki hand loše
odigrali.

Šta je točno setup? Da li možeš staviti par primjera.

Ako ti se da, ako ne, nema veze.

pozzz

setup je u biti neizbjezna situacija:
npr openas na btn s 99, BB 3beta, ti callas: flop dode Qh9h5c, odete all in na flopu i on ima QQ. Takve stvari se ne vide u npr. AIEV jer si 2% kad ste otisli all in. Takoer KK vs AA recimo sb vs bb za 100bb, naravno da ces shippat KK za value itd.

00

15

Re: Napredak

Setup je kad se ruka posloži da se ne može izbjeći gubitak (ili dobitak) stacka. Npr. KK na AA preflop allin, set na set... i slično. Znači kad je jaka ruka protiv jake ruke.

00

Re: Napredak

E toga imam hrpu... :-)

Teško je to da.

Sretno Roba sa povratkom i da što prije vratiš tih 30 BI sa NL200.

pozzz

00

Re: Napredak

honeybad napisao:

Gledao sam nedavno podcats sa limitlessom i prica kako je za godinu dana dosao sa malih na highstake limite?? Kak to ne uspije nekom iz HR npr nasim trenerima sa sita koji su odigrali milijune handova vise od njega i znaju vise teorije?? nema logike ili laze??Ja bi volio doci za godinu dana sa nl 10(los sam reg) do nl 50 big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Gledao sam taj podcast, pa mislim da mogu komentirat.

Limitless je došao do highstakesa zbog:
- mindseta - nadimak koji je izabrao sve govori
- sati - imao je sessione po 15-16h i nije stao sa tim
- pametnog pristupa - na nl100 je dogovorio cfp za lnternetom koji mu je "dao toolse sa kojima može napredovat"

Hans je napravio isto, možda čak i nešto brže, ali je "posustao" kad mu je pitanje financija postalo donekle riješeno. Pisao je o ulaganju u nekretninu/e.

Razlika hansa i limitlessa je što poljak želi postat najbolji i zbog toga ne staje. Vjerujem da je hans imao slične motive da bi ga vidjeli na starsima kako testira najbolje.

U Hrvatskoj je nizak standard pa se ljudi zadovolje kad dođu do određene svote i nije im tolika motivacija riskirat izgubit 20-30k na npr. nl1 ili 2k.

Druga stvar je i što je highstakes poprilično mrtav odkad nema rb na nl1k+ na ps i općenito se akcija razvodnila.

Postoje hrvati koji igraju nl1k+ po ostalim stranicama, samo nisu javno eksponirani. Takva su vremena.

Tko želi moveupat par limita, pogledajte hansov blog i imate jasne smjernice kak to napravit.

00