Tema: VIDEO: ivan031 igra NL500 Zoom

Sva pitanja i komentari su dobrodošli...

70

Re: VIDEO: ivan031 igra NL500 Zoom

Hvala puno na ovome, zanima me 2:54 koji statovi ti konkretno govore da je los reg?

Kad si imao KK u SB i rekao da board nije povoljan za tebe jer on ima sve setove pa si x/r jel fold na 3bet?

Kada pises notese na koje se stvari treba bazirati, jel kod pisanja notesa i dalje igras ili stanes sa igrom da zapises notese?

Video je odlican i zanimljiv, hvala na ovome

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
00

Re: VIDEO: ivan031 igra NL500 Zoom

Intelligent investor napisao:

Hvala puno na ovome, zanima me 2:54 koji statovi ti konkretno govore da je los reg?

Kad si imao KK u SB i rekao da board nije povoljan za tebe jer on ima sve setove pa si x/r jel fold na 3bet?

Kada pises notese na koje se stvari treba bazirati, jel kod pisanja notesa i dalje igras ili stanes sa igrom da zapises notese?

Video je odlican i zanimljiv, hvala na ovome

Uglavnom ako folda na neke lineove previse, od BvB vs steal, fold to cbet, c/fold kad skippa cbet.
Ne stajem sa igrom kod notesa, zapisem jedino kad vidim showdown te ako mislim da je naprabio nesto ne standardno.

a KK hand, ne bih foldao vs 3beta osim ako nemam read da je reg nit te malo rejza opcenito i ne stackoffa se light,
ovaj reg je poprilicno agresivan i stackofao bi se ovdje nekad i sa AJ,JT,QQ a posto je koristio mali size znaci da beta
i neke handove kao 98,TT pa bih trebao rejzat s ovakvim handom da prot. eq malo cesce nego da je koristio tipa 3/4 size
sto bi ipak znacilo da je polariziranije pa nema toliko 1p+draw handova

00