Tema: Gdje igrate?

Kao i što naslov kaže... interesira me na kojim poker stranicama igrate i gdje preporučujete igrati NL5 i NL10?
Osobno igram većinom na Starsima, a tu i tamo odem na 888 poker (preloš mi zbog vizualnog dojma pa ga izbjegavam).
Znači, imate li listu neka top 3 sitea?... kriteriji: RB, preglednost tijekom igre, kvaliteta igrača...

Pozdrav smile

00

Re: Gdje igrate?

Ja igram na ove 3 stranice (poredane su po tome kako mi se svidjaju po ukupnom dojmu):

1. Betfair

2. RedKings

3. bwin

PS: kontaktirajte me za VIP rb dealove na tim stranicama

00

Re: Gdje igrate?

1. bwin
2. supersport (neki dan poceo igrati, neznam zašto ali sviđa mi se)
3. pokerstars

00

4

Re: Gdje igrate?

Nemoj igrat na starsima samo zbog softwarea, to je glup razlog. Naviknut ces se na svaki drugi software kroz par sessiona i nece ti biti tesko igrati...

Microlimit pool je dovoljno velik na svim siteovima tako da prometa ima svudgje, igraci su vecinom losi svudgje tako da odluci gdje ces igrati prema RB dealu koji mozes dobiti. Tamo gdje je najbolji tamo igraj, radi na igri, skupljaj volumen pokrivaj se s RBom u pocetku i tako moveupaj...

tako da:

kriteriji: RB, preglednost tijekom igre, kvaliteta igrača...

samo jedan kriterij: RB

00

Re: Gdje igrate?

@roba59   palecgor 

roba59 napisao:

PS: kontaktirajte me za VIP rb dealove na tim stranicama

Budem svakako.

@filipinho   palecgor hvala ti  smile
@Sheed ok, koncentrirat cu se onda na bitno (RB)  big_smile  big_smile  big_smile  hvala!!

00

Re: Gdje igrate?

Sheed napisao:

kriteriji: RB, preglednost tijekom igre, kvaliteta igrača...

samo jedan kriterij: RB

ne, player pool je jako vazan; ako je rake nizak i pool je soft, zaradit ces vise nego da placas veci rake i dobijes dio nazad kroz RB sve to dok igras cijeli dan s rb nitovima

00

7

Re: Gdje igrate?

Gdje pool nije soft na NL5 i NL10?

00

Re: Gdje igrate?

pwin365 mi se cini kao dobar izbor za nl5/10...mozes se preko robe registrovati i dobiti 30% rb + imas nekih 20-25% od sajta sto mijenjas za bodove...fisheva ima, a i software nije najgori na svijetu smile

00