Tema: Pozdrav svima!

Robert, 43 god.Igram već par godina rekreativno,tek sad sam odlučio i da se educiram koliko mi to vrime i obaveze dopuste.Igram trenutno nano stakes limit holdem i stn go , mali roll sam napravio od freerollova i držim se managmenta.Šta da kažem drugo,drago mi je da forum postoji ova videa šta objavljujete isto pozdravljam i nadam se da će bit aktivnosti i dalje na tom polju.Sretno svima!

00

Re: Pozdrav svima!

Dobrodošao na forum, ako neke odgovore ne možeš naći a imaš problema u nekim rukama slobodno pitaj, ne ustručavaj se jer (osim ako nije baš banalno pitanje) netko će ti s vremenom odgovoriti čim nađu vremena ne brini smile sretno!

00

Re: Pozdrav svima!

Dobrodošao!

Mogao bi tu i tamo pritisnuti enter jer je ovako jako teško za čitati. Pogotovo ono što si u drugoj temi pisao.

00

4

Re: Pozdrav svima!

Hvala na dobrodošlici! Nemam sad nikakvih pitanja,pošto više čitam ,kad uhvatim vremena.
Kao što rekoh igram limit,jer nekako mislim da se tu greške lakše plaćaju,iako u čestim multiway potovima nema boga da ti izdrže kraljevi il asevi.
Od leakova mislim da sam za nijansu pre tight i slabo betam s pozicije, možda i to šta i slabo branim blindove.
Poker nekako kužim kao i život,borba,ekonomija, raspolaganje novčanim resursima, možeš vidit kako stojiš i emotivno , suočavanje u problematičnim spotovima, šta sad i kako.
Izdržavanje downswinga koji može trajati predugo i nošenje s njim, normalno kao i u životu. Jutros igram na mobitelu ,izgubih 2 ipo buy in-a,20 ruku zaredom sam ispušio s tight igrom , nijedan draw nisam uspio sklopit , two pair vs set,set na set,sec. set vs top set, set vs gutshot draw ispuni na riveru .
Na kraju ručne babe i aseve mi slome,tu sam ušao u bijes u koji ne ulazim tako često, al ipak sam se suzdržao dubljim disanjem,to mi pomaže za sada. big_smile

10