Tema: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100 (2.dio)

PokerPro članovi Gmiko, roba59 i Mellob kometiraju igru PokerPro člana Sheed  koji igra na Coral Pokeru i RedKings pokeru.

30

2

Re: VIDEO: Leakfinder by roba, Mello & gmiko - Sheed NL100 (2.dio)

Hvala svoj trojici na oba videa, stvarno je super to sto radite, za svaku pohvalu i zao mi je sto jos netko od forumasa ne koristi ovakvu odlicnu priliku za napredak u svojoj igri.

Kak sam ovaj session snimio negdje pocetkom 3.mjeseca sad prvi put u zivotu imam prilike viditi koliko mi igra zapravo napreduje iz mjeseca u mjesec i to me jako raduje. Dosta toga iz ovog videa bi danas napravio bolje i to je nesto sto me jako motivira da radim i dalje jer su pomaci vidljivi i na ovako malom sampleu (a da ne pricam o prvom videu kojeg sam snimio pocetkom godine).

Skuzio sam i glavnu manu sadasnjeg dijela igre a to je pasivnost u spotovima u kojima sam preflop caller. To mi je Mello nekoliko puta spomenuo, prepasivan si, ali ja to nisam nikad kuzio dok nisam pogledao svoju igru ovako uz komentare i dok nisam u modu igranja. Uvijek sam mislio da sam dovoljno agresivan jer mi je agg 2,5- 2,7, ali sam sad vidio da propustam masu spotova gdje sam preflop caller i turn ili river dobijem x od agresora. To je nesto sto sam u vecini spotova u ovom videu i sam primjetio, i naglasio, ali nisam nikad opalio taj barrel, jer zapravo nisam znao dal sam u pravu i koji dio njegovog rangea tocno tu zelim i mogu isfoldati. To je nesto na cemu cu poraditi u buducnosti i nadam se snimiti jos koji video ako ce se vama dati to opet gledati  big_smile

Hvala svima jos jednom!

30