Tema: Lp iz Međimurja

Pozdrav, zovem se Željko, 27god, poker aparate sam igrao od svoje 14god, jednom-dvatup sam uplatio nesto sitno $ na Pokerstars prije cca 4-5 god i naravno brzo izgubio..
Od ove godine javila se ponovno želja da probam igrat online, pvaj put ipak "malo drugačije" tj. odlučio sam počet učit igru.
Učim mjesec/dva  recimo, samouk sam, ide mi polako, ali nadam se da bi moglo biti na kraju nešto od toga.
Nemam zasad neke rezultate, par osvojenih freezouta na SSu, al inače igram na Ipoker mreži (William Hill),
učim/igram cash mada mislim da sam možda više igrač za sng/mtt, al to ćemo još vidjet.
Trenutno nisam ni winning player na NL2 jer imam dosta problema s egom/disciplinom/fancy igrom i s tim što ne pravim pauze na vrijeme kad počnem tiltat, no naravno nadam se da ću to uspjet nekako riješit vrlo skoro. smile
Zasad nemam neki poseban cilj s limitim osim što moram što prije beatat nanostakes.

Ovo mi je prvi post, pratim forum par mjeseci, vidim ima jaako puno toga za pročitat/naučit, pozdrav ekipi koja brine da je forum
aktivan i koji  nesebično pomažu svojim znanjem/iskustvom amaterima i novim članovima.

Pametno i sretno za stolovima!! wink

Zadnji popravljao WetBoard (10-04-2017 20:55:11)

30

Re: Lp iz Međimurja

Dobrodošao na forum, međumurec! tongue

20

Re: Lp iz Međimurja

Sretno, samo pitaj ako imas kakvih pitanja (ali savjet je da ak imas pitanje cisto zbog samodiscipline prvo pronjuskaj forum da vidis dal ima vec slicna tema pa ako nema pitaj slobodno) big_smile

20

Re: Lp iz Međimurja

Jos jen medjimurec, sam pametno pajdas.

20