Tema: Trazim couching

Pozdrav svim zainteresiranima, igram poker oko 2 god procitao sam par knjiga i vas pratim vec sigurno 2 god. Zanima me couching za programe jer mi se iskreno ne da sa time zajebavati jer sam shvatio da dugorocno nema napretka bez hud-a isl a mental sam inace za komp pa ako je netko zainteresiran neka se javi, sve posteno placam u kesu bez moljakanja i ostalih sranja i naravno kada to naucim ocekujem i daljnju suradnju u vidu couchinga pokera jer znam da jos puno toga neznam , hvala.

00

Re: Trazim couching

Kaze se coaching big_smile  koji format pokera igras, cash, sit&go ili turnire?

00

Re: Trazim couching

Igram zoom nl10, nl 16, nl25 na prva dva sam  u manjem plusu ali nl25 katastrofa zato i trazim pomoc, a couching jebiga hvala

00

Re: Trazim couching

Ako igras cash imas ovdje CFP (coaching for profit) ponudu, mislim da ti je to najbolja opcija,  btw. nemoj igrat NL25 posebno na Starsu, jer ce te ogulit, nije to level za pocetnike

00

Re: Trazim couching

Hvala ali CFP nemam uvjete, treba mi netko da sjedne samnom instalira mi hud i sve detaljno objasni jer sam slow za takve stvari pa ako treba i instrukcije iz pomocnih programa.
Gdje igrate cash osim PS a da je isplata sigurna kao na PS?
A za instrukcije placam posteno i odmah svaki sat rada

00

Re: Trazim couching

tesko ti je na tim limitima skupiti puno handova o igracima jer je player pool prilicno velik i cesto se mijenja (igraci move-paju il odustaju il jednostavno malo igraju). tak da sto se tice hud-a treba ti vpip, pfr, 3bet, fold na 3bet, cbet flop i turn, fold na cbet flop i turn i eventualno onaj postflop aggression. to je skroz osnovno da vidis kak otprilike netko igra, vise od toga mislim da ti ne treba, cak moze vise odmoci nego pomoci. sta tebi znaci recimo c/r na turnu kad ces imat 50 handova o nekome? ne znam sta te tu netko ima za coachati, pogledaj si kak se napravi hud, nije toliko tesko.

10

Re: Trazim couching

Hvala na pomoci budem probao pa se javim, reci mi jos samo u kojim sobama vi profici najvise igrate

00