Tema: Dva handa sa NL5

1. Callam jer sam na butonu a i pokušavam ga iznenadit. Flop jako dobar, tamo gdje želim bit. Mislim da beta A jer je i preflop bio bet. Dali sam na kraju trebao samo call ili?

https://www.weaktight.com/h/59073454d3904339098b485d?simple=1

2. Preflop i flop je jasan pitanje samo jeli seize bet dobar. E sad turn me zanima, betao je prije flopa early position tako da je mogao imat QQ, isto tako i flush moguć. Napravio je check/raise tako da sam se tu mislio, jeli call i dalje dobro po oddsima?

https://www.weaktight.com/h/59073736d3904314628b4741?simple=1

Zadnji popravljao Steel (01-05-2017 15:31:52)

00

Re: Dva handa sa NL5

Evo i da ja malo nesto istrkeljam, nisam inace cash igrac ali pratim tu na forumu dosta o cash igri...

1. fold pre, as played river samo call, nema smisla raisat, imamo najlosiji flush i vjerovatno smo beatani ili bluffcatchamo

2. ok flop i pre imo, turn nije jer kad betas 1/2 pota ti si prakticki commitan da se stackoffas, znaci trebao si se stackoffat na turnu, Q je dobra karta za njegov range, posebno 3. u boji, ali nebitno, stackoff i sve 5 smile, ne zabrinjavaj se za oddse toliko koliko za spr(stack to pot ratio, zato sam i rekao da smo commitani, mozda sam u krivu...)

00

3

Re: Dva handa sa NL5

1.

-3bet ili fold preflop
-nikad nemoj minR za value. to je tolko fishy play da je smijesno. kaj s tim postizes? kad blefas (a nikad ne blefas ti sizeom, znaci velik je tell, al ajmo zamislit da blefas) protivnik ima super oddove za callat i premalo ce ti foldat, a kad value betas premalo dobivas. probaj to ovak sagledat - kolko mislis da vise handova calla taj tvoj minR u odnosu na tvoj shove (jos dodatnih 1,95$)? ja bi rekao ne puno toga, znaci ovim playom svaki put kad si dobar gubis (tj. ne dobivas) dodatnih 1,95$, a svaki put kad si losiji njemu dajes tih dodatnih 1,95$.
-as played je fold na njegov river click back jer nikad ne gura slabije (tj. sve slabije samo calla, zato sam ti i napisao sve ovo u odlomku iznad)

2.

-uvijek fold na ovaj njegov turn xR, tako da je river nepotrebno komenitrat jer si trebao foldat turn. oddovi ti ovdje nista ne znace jer za sta zapravo imas oddove? kaj ocekujes da ce doc a da ce ti improveat hand?
-nemoj gledat kaj je on sad imao jer ovakav hand ce imat prerijetko i napravio si gresku a ne dobar call down
-ja bi turn xb jer nema dovoljno losijih handova koji ce callati, ali ipak ovo su microsi pa sam mozda i u krivu, ali u svakom slucaju na ovakvim boardovima i u ovim spotovima ako betamo, betamo dok protivnici ne pokazu agresiju, kad pokazu agresiju tad foldamo.

Dobronamjerni savjet - prijavi se negdje na CFP (roba i gmiko) i puno vise radi na igri. Iskustvo je bitno, al netko te treba nauciti igrati...

00